Sprzedawanie za granicę
anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Posty na forum

Rozwiązane! Którą firmą wysyłacie zagranice

Cześć chciał bym dowiedzieć się od bardziej doświadczonych forumowiczów jak realizujecie swoje wysyłki zagraniczne( za pośrednictwem jakich firm). Na co zwracacie uwagę w pierwszej kolejności. Jakie doświadczenia macie z innymi firmami. Z góry dzięku...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 583 Wyświetlenia
  • 4 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

UWAGA!!!SUPER WIADOMOŚĆ - OD DZIŚ BRAK TRACKINGU LISTÓW POLECONYCH Z POLSKI NA USPS

JAK W TEMACIE.AMERYKAŃSKA POCZTA POSTANOWIŁA UŁATWIĆ SOBIE PRACĘ I OD DZIS TRACKING LISTÓW POLECONYCH Z POLSKI NIE JEST JUŻ DOSTĘPNY NA ICH STRONIE.PARAFRAZUJĄC SLOGAN WYBORCZY PANA OBAMY"YES,WE CAN!" - NO!!!WE CAN'T!!!

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 4440 Wyświetlenia
  • 53 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Rozwiązane! Ogranicczenie 10 auckji

HiMam pytanie odnosnie ograniczenia auckji. Jak wiemy nie mozna wystawic wiecej niz 10 aukcji w jednym kraju np ebay.co.uk .Pytanie brzmi czy jak aukcje sie zakoncza odrazu mozna wystawic koleine 10 czy trzeba czekac do caly miesiac czy moze do 1 dni...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 557 Wyświetlenia
  • 1 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Wysyłka do USA

Witajcie Pierwszy raz mam taki problem i pierwszy raz zobaczyłem że Paypal ma gdzieś sprzedających. Otóż kupujący z USA kupił od mnie 2 miesiące temu towar który nadałem listem poleconym priorytetowym do USA. Nie zgłaszał w ciągu tych 2 miesięcy żadn...

Global Express do Australii i Brazyli

WItam, czy macie jakieś doświadczenia z usługą Global Express Poczty Polski, szczególnie jeśli chodzi o wysyłanie przesyłek do Australii i Brazyli? Będę Wam bardzo wdzięczny za podzielenie się nimi.

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 2756 Wyświetlenia
  • 8 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Przelew bankowy

Witam Orientuje się ktoś jak wygląda sytuacja z przelew. tzn jeśli kupujący zapłaci przelew i otworzy spór bo coś mu się nie spodobało. Czy ebay może ściągnąc / zablokować te pieniądze w jakiś sposób na koncie bankowym? Chodzi mi konkretnie o rynek n...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 239 Wyświetlenia
  • 3 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Rozwiązane! Wystawianie na swiatowym nie widac na ebayu angielskim co zaznaczyc w czym probem

Witam mam kilka pytan, Wczoraj wystawialem kilka aukcji na ebay.co.uk jak wiadomo jest limit wiec udalo mi sie o dziwo wystawic 11 aukcji z grami raczej kolekcjonerskimi.Mam ich o wiele wiecej. Na angielskim ebau ejst wszyskto ok. Jednak z dwa lata t...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 620 Wyświetlenia
  • 3 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Niesprawiedliwia opinia -przykład cwaniactwa kupujących

Otrzymałem negatywa,kupujący twierdził jakoby przedmiot był używany i ostrzony (z niewiadomych powodów) i nie miał "factory edge" No proszę,a jednak okazało się że przedmiot jest zgodny z opisem bo sprzedał "mój" przedmiot na aukcji i w opisie było "...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 3979 Wyświetlenia
  • 17 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Sprzeaż na ebay do uk, de i com + koszty wysyłki

Cześć,nie długo ruszamy ze sprzedaża towarów za granicę i mam kilka pytań w zwiazku z tym. Przepatrzyłem sporo tematów na forum + internet i mam takie wątpliwości:1) chcieliśmy zrobic darmową wysyłkę do większości produktów listem ekonomicznym lub pr...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 1147 Wyświetlenia
  • 13 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Nowe zasady na Ebay...

Witam! Mam pytanie dot. nowych zasad na Ebay. Mam w mojej ocenie sprzedawcy dwa problemy z anulowaniem transakcji. Niedługo będą nowe zmiany na Ebay od 20 lutego i chciałem się zapytać. Kiedy te anulowanie transakcji (to było 6 miesiecy temu) które z...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 320 Wyświetlenia
  • 1 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Nieudane doręczenie? Izrael?

Witam chodzi o przesyłkę o numerze:LX902095615PLPoszła jako global express poczty polskiej. Na stronie trackingu poczty mam konukat o nieudanym doręczeniu na czerwono, jak sprawdzam na 17tracking to mamniedoręczono i:The postal item arrived at the ce...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 2535 Wyświetlenia
  • 9 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Rozwiązane! Ponowne wystawianie aukcji

Witam wystawiam aukcję na till under cacled, czyli do wyczerpania zapasów? Rozumiem że po 30 dniach od wystawiania i nie sprzedania produktu wznawiają sie od początku aukcje i opłata jest ponownie pobierana? Na niektórych aukcjach trochę popłynołem i...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 2329 Wyświetlenia
  • 5 odpowiedzi
  • 0 podziękowania
Autorzy z największą liczbą podziękowań