Sprzedawanie za granicę
anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Posty na forum

Rozwiązane! Macie chwilę odpowedzcie proszę

Piszę z konta do porozmawiania.Mam od kilku lat konto firmowe tam mam sprzedaż i teraz pytanie do Was.1. Czy mogę założyć drugie konto o innej nazwie podpięte pod ten sam adres e-mail ten sam numer telefonu, ten sam rachunek bankowy na PayPal na tą s...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 552 Wyświetlenia
  • 2 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Rozwiązane! Faktury netto

Witam wszystkich! Znalazłem w pomocy wątek aukcji B2B. Czy ktoś z tego korzystał i jak to wygląda? Mój problem polega na tym że sprzedając na ebay.de z polskiego konta moje ceny podane są brutto wraz z podatkiem VAT. Cyrk robi się wtedy gdy powiedzmy...

Widoczność ofert na ebay.co.uk i innych europejskich oraz błędy konfiguracji

Witam.Od niedawna zaczeliśmy sprzedaż na ebay - niestety na portalu "alle" sprzedaż coraz mnie się opłaca.Ale wracając do tematu - byłbym bardzo wdzięczy za udzlelenie rady w kilku kwestiach odnośnie kilka pytań odnośnie widoczności na zagranicznych ...

Przesyłka dostarczona,ale nie przez adresata.

Wysłałam przesyłkę poleconą do Wielkiej Brytanii,na stronach poczty (polska i angielska) widnieje jako dostarczona.Po otrzymaniu płatności PayPal wystawiłam pozytywny komentarz sprzedającemu(Tu chyba mój błąd,bo za wcześnie).Kupująca twierdzi,że nie ...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 652 Wyświetlenia
  • 10 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Sprzedaż za granicę

Witam wszystkich, zajmuję się prowadzeniem apteki internetowej dla firmy, która jest zarejestrowana w Polsce i planuje sprzedaż prduktów za granicę za pomocą ebay. Oglądałem sporo tematów na ten temat, ale dalej jestem zdezorientowany jak to wygląda....

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 556 Wyświetlenia
  • 4 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

sklep na ebay uk a ebay com

witam, interesuje mnie sprzedaz uzywajac malego sklepu.Prosze mi powiedziec czy jak zdecyduje sie na subskrypcje sklepu na ebay pl, to czy bede mial takie same przywileje jakbym zalozyl sklep na ebay uk?? poniewaz nie chce sprzedawac na pl, tylko za ...

Reguły wysyłki za granicę dla totalnie zielonych (co.uk)

Witam. Chciałbym ustanowić reguły wysyłki na Ebay.co.uk związane ściśle z wagą produktów, np: Europa:0 - 500 gramów - 5 GBP501 - 1000 gramów - 6 GBP1001 - 2000 gramów - 12 GBP (2 listy) Reszta świata:0 - 500 gramów - 5 GBP501 - 1000 gramów - 12 GBP10...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 295 Wyświetlenia
  • 1 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Fala wyłudzeń-ebay nie reaguje

Ebay nie zrobił nic w tej sprawie. Why is this one more expensive than the other? po wyjaśnieniu że nie ma różnic,to ten sam identyczny kamień But that's not quite fair. I bought the more expensive a few days ago and thought it would be better. I wou...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 330 Wyświetlenia
  • 3 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Wysyłka paczki do USA - czym i jak?

Witam! Tak się składa, że sprzedałem jako osoba prywatna, użytkownikowi ebay.com (osoba prywatna) jedną rzecz używaną za 390 dolców + wysyłka po jego stronie. Jako, że paczka waży teraz okolo 13 kg wymiary nie sa jakieś porażające wiec tutaj nic nie ...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 322 Wyświetlenia
  • 3 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

wysyłka do RPA, zadeklarowana wartość

Potrzebuje pomocy, gość chce abym wysłał mu rzecz do RPA, problem w tym, że wysyłam listem poleconym priorytetowym i nie mam opcji zadeklarowania wartości a on chce jakaś tam wartość aby nie płacić cła, napisał, że wystarczy napisać na kopercie " Dec...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 349 Wyświetlenia
  • 2 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Sprzedaz towaru za zbyt niska kwote. jak anulowac?

Witam,Mam problem. Wystawilam artykul przez pomylke za zbyt niska cene. Wybralam opcje "wystaw podobny artykul", zmienilam opis podajac tam wlasciwa kwote. Niestety przez niedopatrzenie nie zmienilam ceny w odpowiednim polu. Chwile pozniej przedmiot ...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 268 Wyświetlenia
  • 2 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Limit sprzedazy za granica?

WitamChciabym aby mi zwiekszyli limit sprzedazy w UK. Pisalem na czacie UK aby mi zwiekszyli limit . Napisali ze chcieliby mi pomoc jednak mam pisac do macierzystej obslugi czyli polskiej poniewaz nie maja dostepu do mojego konta. Jednak aby sie czeg...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 228 Wyświetlenia
  • 0 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Zjęcia sprawa techniczna

Usiadłem sobie wystawiam aukcje recznie z opcji wystaw ponownie i w 24 aucjach brak zdjęć. Nie są widoczne też na ebay.Mieliście takie problemy. Wchodzę nie zalogowany sprawdzam też się nie wyświetlają. Wystawiłem na krótki czas 10 dni i trochę jest ...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 122 Wyświetlenia
  • 0 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Wysyłka z DE do DE

Witam was wszystkich bardzo serdecznie.Zna ktoś z was tani sposób na wysyłkę rejestrowanych paczek / listów na terenie DE?Pisałem w tej sprawie do DP i DHL ale cisza w eterze....Na polskiej poczcie mam umowę na fajnych warunkach. Czy DP też coś takie...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 180 Wyświetlenia
  • 2 odpowiedzi
  • 0 podziękowania
Autorzy z największą liczbą podziękowań