sklep na ebay uk a ebay com

witam, interesuje mnie sprzedaz uzywajac malego sklepu.

Prosze mi powiedziec czy jak zdecyduje sie na subskrypcje sklepu na ebay pl, to czy bede mial takie same przywileje jakbym zalozyl sklep na ebay uk?? 

poniewaz nie chce sprzedawac na pl, tylko za granice, jednak subskrypcja sklepu na UK jest duzo drozsza niz PL.

 

wiec czy jesli zaloze na pl, to czy zaoszczedze i czy bede mogl nadal miec promocje na wystawiane przedmioty na UK tak samo jakbym zalozyl sklep na UK?

wystawienie przedmiotu na UK (jak juz sie ma sklep) kosztuje 0,10 GBP, a jak sie nie ma to 0,35 GBP, jednak subskrypcja malego sklepu kosztuje 21,38 GBP, w sumie oplacalne bo zamierzam wystawiac okolo 150 przedmiotow w miesiacu.

 

ale wolalbym nie placic za subskrypcje 21,38 GBP, tylko 8,65 zl (tyle kosztuje zalozenie malego sklepu w PL)

ale czy wtedy bede mial promocje na wystawianie przedmiotow na ebay.uk i bede placil za to 0,10 GBP a nie 0,35 GBP??

 

wydaje mi sie ze to by bylo za proste i nikt by nie zakladal sklepow za granica tylko w pl.

no ale coz warto spytac.

 

pozdrawiam serdecznie i milych transakcji zycze

Wiadomość 1 z 2
ostatnia odpowiedź
1 ODPOWIEDŹ 1

sklep na ebay uk a ebay com

Masz racje, placisz na UK czy na .com ale otrzymujesz za to szersze gremium kupuijacych. Podobnie jak ze sklepem jest z aukxjami.

 

Lektura tego watku pomoze odnosnie widocznosci aukcji

 

http://community.ebay.pl/question/Dla-Sprzedawc%C3%B3w/Nie-Wida%C4%87-

 

 

Sprawdz czy na ebay.com mozesz utworzyc sklep z widocznooscia w UK. Aukcje mozna tak wystawic wiec moze i sklep...

 

Powodzenia.

Wiadomość 2 z 2
ostatnia odpowiedź