anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Wysyłka przedmiotu - płatność wstrzymana

Witam. Przez około 2 tygodnie nie logowałem się do ebay. W tym czasie kupujący z Włoch zakupił u mnie przedmiot. Było to właśnie 2 tygodnie temu. Pieniądze wpłacił przez PayPal. Gdy loguję się do PayPala mam informację, że płatność została wstrzymana i środki mam zablokowane. Co robić? Wysyłać paczkę, czy anulować transakcję?

Wiadomość 1 z 4
ostatnia odpowiedź
3 ODPOW. 3

Dot.: Wysyłka przedmiotu - płatność wstrzymana

Napisz do kupujacego z pytaniem dlaczego jego platnosc zostala zablokowana. Nie wysylaj dopoki pieniadze nie beda odblokowane.

Wiadomość 2 z 4
ostatnia odpowiedź

Dot.: Wysyłka przedmiotu - płatność wstrzymana

Wysłałem właśnie zapytanie do kupującego.

Mam jeszcze kilka pytań. Czy jego płatność mogła być zablokowana, dlatego że przez 2 tygodnie nie wysłałem przedmiotu? Jak to wygląda z perspektywy kupującego? Czy mu zniknęły fizycznie z konta PayPal środki, które mi wpłacił? Czy będę musiał zwracać je w przypadku anulowania transakcji? Dodam tylko, że wielokrotnie kupowałem na ebay, ale sprzedaż będzie moją pierwszą.

Wiadomość 3 z 4
ostatnia odpowiedź

Dot.: Wysyłka przedmiotu - płatność wstrzymana

Przepraszam, pomyliłem sie. To wygląda że PayPal zablokował środki do czasu otrzymania przesyłki przez kupujacego czynią tak w stosunku do niektórych sprzedaży, sprzedawców szczególnie nowych. Po 20 dniach od otrzymania przesyłki uwolnią środki. Czasami wystawienie opinii pozytywnej przez kupującego przyspiesza uwolnienie.

Wystukaj w okienku wyszukiwarki forum "PayPal blokuje" to dowiesz się szczegółów z życia.

Musisz wysłać aby znieśli blokadę po 20 dniach od dotarcia do odbiorcy.

Przepraszam za mylną informację w moim poprzednim poście

Wiadomość 4 z 4
ostatnia odpowiedź