anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Wysyłać na adres z paypala czy z ebaya

Witam,


Na jaki adres mam wysyłać swoje paczki, skoro w wiadomości od ebaya jest jeden adres, a w wiadomości od paypala jest drugi adres?



Już mam po raz nty taką sytuację i raz musiałem czekać ponad tydzień na odpowiedź użytkownika więc chciałbym takich sytuacji unikać.



Z góry dzięki.

Wiadomość 1 z 5
ostatnia odpowiedź
4 ODPOW. 4

Re: Wysyłać na adres z paypala czy z ebaya

Ja bym zawsze czekał w podobnej sytuacji na odpowiedź. Wysyłając na samowolnie wybrany adres masz większe szanse na złapanie nega.



Ewentualnie można gościa cichaczem trochę zmotywować i pogonić, zgłaszając do eBay oba adresy z prośbą o weryfikację.


😉

Wiadomość 2 z 5
ostatnia odpowiedź

Re: Wysyłać na adres z paypala czy z ebaya

No i co Cię to obchodzi, że są dwa różne adresy


 


WYSYŁASZ NA ADRES Z PAYPALA TYLKO I WYŁĄCZNIE, bo tylko na adresy z paypala masz pełną ochronę


 


ja na prawie 4000 sprzedanych przedmiotów jeden raz wysłałem na adres z ebaya


 


załóż sobie pocztę na gmail-u wtedy, nie będą przychodzić dwie wiadomości jedna z ebaya, że sprzedałeś przedmiot, druga z paypala, że otrzymałeś wpłatę, tylko jedna ta z paypala i będziesz miał problem z głowy


 


mam takich co mi piszą prywatne mejle z adresem to sobie porównuję jak się zgadza to ok, jak nie to piszę, że wysyłam na własną odpowiedzialność kupującego

Wiadomość 3 z 5
ostatnia odpowiedź

Re: Wysyłać na adres z paypala czy z ebaya

Dzięki za odpowiedź.



Z 2 na 3 takich sytuacji miałem, że kupujący życzył sobie wysłanie na adres podany w wiadomości od paypal. Jednak w kolejnej miał inne adresy ale życzył sobie wysłanie na adres w wiadomości od ebaya. Stąd moje pytanie.



Czekam na odpowiedź jednego kupującego w sprawie adresu, jednak już to długo trwa. Czy kupujący może wystawić negatywa, że mu jeszcze przedmiotu nie wysłałem? Pisałem do niego 2 wiadomości o podanie adresu, a także do ebaya, że nie mogę skontaktować się z kupującym.

Wiadomość 4 z 5
ostatnia odpowiedź

Re: Wysyłać na adres z paypala czy z ebaya

Witam,


Otrzymałem odpowiedź od BOK ebay.



Uprzejmie informuję, że jeśli kupujący posiada dwa lub więcej adresów należy przesłać na adres PayPal. Wówczas Twoja transakcja będzie objęta ochroną PayPal.


Jednak zanim to zrobisz zachęcam Cię do ponownej próby skontaktowania się z kupującymi. Pozwoli Ci to upewnić się co do adresu wysyłki.




Tylko obawiam się odpowiedzi kupującego.

Wiadomość 5 z 5
ostatnia odpowiedź