Uszkodzony towar

Witam. Wysyłając lalkę z polski było wszystko ok, nie było żadnej wady z opakowaniem ani lalką. Tymczasem piszę do mnie dziś kupujący iż pudełko plastikowe jest uszkodzone i żąda małego zwrotu pieniędzy. Co ja mam zrobić w takiej sytuacji? Zapewniam że wysyłając było wszystko ok i to nie z mojej winy jest uszkodzenie. 

Wiadomość 1 z 6
ostatnia odpowiedź
5 ODPOW. 5

Dot.: Uszkodzony towar

Idz oficjalna droga. Popros o fotografie i otwarcie sporu (do sporu mozna dolaczyc fotografie). Zwrocilbym mu te drobna sume.

Wiadomość 2 z 6
ostatnia odpowiedź

Dot.: Uszkodzony towar

A jak to lala była "ta lala" i kosztowała 1000 zł.
Tu jest problem. Drogie przedmioty trzeba ubezpieczać ale i to nie rozwiązanie bo do niektórych krajów ubezpieczyć nie można.
Miałem taki problem z kupującą z USA akurat do USA można ubezpieczyć. Jednak i to gó.....dało.
Wysłałem buty cena około 1400 zł i pudełko uszkodzone pretensje spór. Zaproponowałem częściowy zwrot kosztów w końcu kupowała buty nie pudło. Inna sprawa jak na prezent. Nie mamy wpływu jak traktują przesyłki ludzie odpowiedzialni za ich dostarczenie.

Nie ma co się szarpać bo na ebay sprzedający jest na z góry spalonej pozycji. Trzeba delikatnie się dogadać z klientem.

Wiadomość 3 z 6
ostatnia odpowiedź

Dot.: Uszkodzony towar

Nie wiem jak je pakujesz. Podejrzewam, że aby przesyłka była jak najlżejsza.
Jednak moja rada jak sprzedajesz tylko lalki zmów sobie opakowania kartonowe sztywne i w nich wysyłaj. Delikatnie większy koszt opakowania ale i większy spokój.

Zawsze opakownie wrzucisz w koszty jak masz jakieś koszty bo nie zawsze się je ma mając sprzedaż wyłącznie przez internet.

Wiadomość 4 z 6
ostatnia odpowiedź

Dot.: Uszkodzony towar

Wysyłam lalki listami i zapewniano mnie na poczcie że są one wysyłane z podobnymi mniej więcej wagami paczek. Pakuję je do koperty bąbelkowej , jednak zrobię tak jak mówisz, będę przynajmniej spał spokojnie iż nic się nie stanie. Ja go w pełni rozumiem , kupuję to wymaga by było wszystko ok więc nie będę sie sprzeczał bo nie chce też otrzymać negatywnej opini i zaproponuję mu kwotę którą mogę mu zwrócić. Dziękuje bardzo za odpowiedź i Pozdrawiam.

Wiadomość 5 z 6
ostatnia odpowiedź

Dot.: Uszkodzony towar

Lalka kosztowała 109.99$ więc nie jest to jakaś droga rzecz.. Pozdrawiam

Wiadomość 6 z 6
ostatnia odpowiedź