Przerąbany okres

Paczki giną korespondencja przez formularz z kupującym paczka amba a ebay przyznaje rację kupującemu i zwraca pieniądze.

No w plecy kilkaset złotych.

Nie ma towaru nie ma pieniędzy. Mowa o USA

\

Mam do Was pytanie czy jest mozliwy taki adres w Irlandii

Brak jakiegokolwiem numeru. Nie znam zielonej wyspy ani ich danych adresowych.

 

Imię i Nazwisko

bayview caravanpark knocknacarra

Galaway, Galaway

default

Irlandia

 

Paczka nie doszła chłop protestuje może ma rację a moze nie. Z Polski wyszło na irlandzkiej stronie nie mogę znaleść.

Korspondencja nerwowa z klienta strony, po części rozumiem. Co robić oddac kasę kilkaset złotych.

Na tą chwilę sporu nie ma. Ale jutro czuję będzie.

 

Może uda Wam się znaleść przesyłkę CP165033076PL

 

Z góry dziękuję i dość mam już tych Swiąt i tego okresu wysyłkowego.

Wiadomość 1 z 9
ostatnia odpowiedź
8 ODPOW. 8

Przerąbany okres

W Irlandi maja takie adresy . Niekonwencjonalne ale poczta dociera.

 

Jesli nie dojdzie to poczta wyplaci ci odszkodowanie.

**************************************
Wiadomość 2 z 9
ostatnia odpowiedź

Przerąbany okres

Mało tego. Na kwitach mam paczka priorytet i tak zapłacone a na śledzeniu Poczty Polskiej paczka ekonomiczna.
W poniedziałek kogoś .......
Pozdrawiam.
Wiadomość 3 z 9
ostatnia odpowiedź

Przerąbany okres

składasz reklamacje elektronicznie przez stronę ereklamacje czy dalej papierowe?

 

trzeba walczyć jak już masz tracking lub odpowiedź,ale nie do ebay.com tylko do pl

Wiadomość 4 z 9
ostatnia odpowiedź

Przerąbany okres

Może się zdziwisz ale od pewnego czasu nie mam umowy z Pocztą Polską. Cen nie mogłem negocjować mimo właśnie umowy. Teraz wożę na bieżąco i płacę za każdym razem.
Jak miałem umowę po miesiącu przychodziły mi rachunku po 7.000 -10.000 tys zł i ciężko było nad tym nadążyć z płatnościami.
Pieniądze wydawane na bieżąco i w głowę zachodziłem jak to płacić.

Tylko 10 paczek wysyłka 100 zł już jest 1000 zl a to kropla w wysyłkach.
Teraz mi łatwiej. Także reklamacja na papierze.

Najchtniej wysyłałbym kurierem za granicę ale ceny sa tak duże, że nikt by się nie zdecydował na zakup.

Co do problemów to ebay.pl odsyła na ebay.com tłumacząc, że to ich jurysdykcja.

Wiadomość 5 z 9
ostatnia odpowiedź

Przerąbany okres

Mam takie pytanie.
Jak przekształca się spór w roszczenie.
Klient zakłada spór ja się ustosunkowuje korespondencja jak należy jednak rację przyznaje ebay.com klientowi.
Czy jest jakiś inny sposób reakcji na spór ? Nie maiłem ich wiele ale ostatnio paczka nie doszła do USA ( Global Expres ) z Polski wyszła i ebay.com oddał kasę klientowi. Nie mam 500 zł i nie mam towaru.

Wiadomość 6 z 9
ostatnia odpowiedź

Przerąbany okres

nie rozumiem dlaczego zrezygnowałeś z umowy,tracisz na tym.Nie rozumiem jak możesz stracić wysyłając globalem,brak w trackingu "delivered" to reklamacja i dostajesz odszkodowanie .W elektronicznym nadawcy mam standardowe ubezpieczenie 500 zł na tą opcję.

 

odnośnie sporów,cokolwiek byś nie zrobił i tak administracja uzna rację kupującego,jedynie chronią cię przed częściowym zwrotem pieniędzy jeśli sam się na to nie zgodzisz

 

Wiadomość 7 z 9
ostatnia odpowiedź

Przerąbany okres

No właśnie, nie ma co się przejmować że zwracają kasę jak paczka nie dojdzie, jak dojdzie też zwracają.

Klient ma zwrot kasy zwykle w ciągu kilku godzin od roszczenia, miałem rekordy do godziny, tak samo szybko później odrzucają odwołanie z dowodem dostarczenia przedmiotu. Witamy na EBAY!

Wiadomość 8 z 9
ostatnia odpowiedź

Przerąbany okres

Już Wam koledzy (pozwolę sobie tak się zwrócić) odpowiadam.

Ciągle mialem kłopot wygospodarować te dziesięć czasem miej czasem więdej tysięcy na czas aby Poczcie zapłacić.

Gdzieś się w ciągu miesiąca pieniądze się rozpływały - bierzące wydatki pierdoly zakupy opłaty spłaty itp itd. . Teraz na bierząco płacę. Wiem, że to mi nie ułatwia sprawy wysyłki ale mam święty spokój na koniec miesiąca.

Nie będę udawał biznesmena made in Poland. Poprostu życie.

Taki prozaiczy powód.

Wiadomość 9 z 9
ostatnia odpowiedź