Sprzedaż na ebay.com

Witam serdecznie,

 

Od 12 lat prowadzę sprzedaż na ebay.com, dotychczas nie było żadnych problemów z otrzymywaniem płatności za przedmioty za pośrednictwem systemu paypal. 

 

Odkąd wprowadzony Ebay managed payment, nie jestem w stanie sprzedać ani jednej rzeczy.

Czy ktoś miał podobnie ?

Wiecie gdzie może być problem ? 

Może jest coś nie tak z numerem konta bankowego do rozliczenia,  nie wiem czy ono musi być w dolarach, złotówkach.  Próbowałem różnych opcji. 

 

Po wybraniu zakładki Payments pokazuje się następująca informacja; 

 

Your payment information is not available on international eBay sites. To view and update this information, please go to Payments on the PL site.

 

Pozdro,

 

Wiadomość 1 z 3
ostatnia odpowiedź
2 ODPOW. 2

Dot.: Sprzedaż na ebay.com

Ja tam nawet  nie chce wiedzieć jak to działa 🙂 

Ostatnio wiem że kasa była blokowana 🙂 też nieźle oczywiście ze względu na "bezpieczeństwo".

Nie chce się w to wgryzać to teraz to jak to jest ?

 

 

 

Wiadomość 2 z 3
ostatnia odpowiedź

Dot.: Sprzedaż na ebay.com

Jesli masz w ofertach zapisane jakies payments policy z np. paypal jako formą płatności sprzed wprowadzenia tych managed payments , sprawdź , czy jest tam teraz ebay managed payments zamiast paypal jako glowna forma platnosci, jesli nie zaktualizuj

 

co do waluty, wyplaty sa w euro wiec jesli wystawiasz glownie na .com przy sprzedazy przewalutuja usd na walute wyplaty, ja mam dodane konto w euro

 

Komunikat po ang = ustawienia dla platnosci wprowadzasz / aktualizujesz w polskim interfejsie i nie zrobisz tego poprzez .com 

Wiadomość 3 z 3
ostatnia odpowiedź