Sprzedawanie za granicę
anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Posty na forum

Ebay opłaty za subskrypcję i nieustanne problemy

Od jakiegoś czasu wymieniam maile z supportem Ebay, ale nie przynosi to zadnego skutku, dlatego zapytam tutaj:1. Mamy subskrypcję Duży Sklep na ebay.pl (uciekłam z ebay.de przez te ich opłaty za wystawianie), opłaty za subskrypcję pobierają w euro - ...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 140 Wyświetlenia
  • 0 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Sprzedaż DETALICZNA do USA a kwestia VAT

No właśnie, jak w temacie.. Teoretycznie przy sprzedaży poza granice wspólnoty eu nie musimy płacić VATu - tak stanowi ustawa o podatku od towarów i usług. Nie określa jednak w jaki sposób mamy przed skarbowym udokumentować fakt wysłania towaru poza ...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 13676 Wyświetlenia
  • 25 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Rozwiązane! eBay.com

Dzień dobry, Chcę wystawiać swoje produkty jedynie na eBay.com.Czy mogę je wystawić od razu na eBay.com czy muszę stworzyć ofertę na eBay.pl i wtedy zaznaczyć wyświetlanie na eBay.com.W ogóle nie zależy mi na wyświetlaniu na eBay.pl A co najważniejsz...

Sprzedaż na ebay.com

Witam serdecznie, Od 12 lat prowadzę sprzedaż na ebay.com, dotychczas nie było żadnych problemów z otrzymywaniem płatności za przedmioty za pośrednictwem systemu paypal. Odkąd wprowadzony Ebay managed payment, nie jestem w stanie sprzedać ani jednej ...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 169 Wyświetlenia
  • 2 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Czasy wysyłek międzynarodowych na ebay

Witam, mam pytanie odnośnie czasów wysyłek do danych krajów np. tych z UE. Posiadam kilka ofert z tymi samymi produktami i opisem w danym języku np. na ebay.de, fr, it, es. Mam zdefiniowane wysyłki standard la poszczególnych krajów europejskich i z r...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 142 Wyświetlenia
  • 0 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Sprzedaż na eBay.pl jako osoba prywatna - wysyłka do Wielkiej Brytanii

Moją aukcję na eBay.pl wygrała osoba z Wielkiej Brytanii, należność (moja cena + koszty wysyłki) opłacone. Jest to elektronika wartości 2700 PLN. Chcę zamówić kuriera, jednak żadna ze stron nie pozwala na zamówienie jako osoba prywatna przesyłki o wa...

Dlaczego przy Dużym Sklepie eBay nalicza mi dodatkowe opłaty za wystawianie?

Witam,Od lipca subskrybujemy Duży Sklep, za co co miesiąc płacimy 40 euro. Zdecydowaliśmy się na subskrybcję, by móc za darmo sprzdawać za granicą. Dlaczego co miesiąc dodatkowo dostajemy fakturę na dokładnie 69,52 zł za sprzedaż (nie jest to prowizj...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 106 Wyświetlenia
  • 1 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

ebay.com przesyłki z Polski za granicę

Dzień dobry. Chciałam puścić kilka przedmiotów rękodzielniczych na ebay.com (do Stanów, Kanady, Australii, Europy i Japoni) Już wcześniej tak sprzedawałam i kiedyś była opcja "shipping from outside US". Teraz nie widzę jej na liście, jest tylko USPS,...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 105 Wyświetlenia
  • 1 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Sprzedaż powyżej 150 EURO poza UE - rozliczanie VAT- ryczałt- nie VATowiec- EBAYCOM

Witam, Jako ryczałtowiec, nie vatowiec na platformie ebay.com - w jaki sposób odprowadzasz vat powyżej 150 euro dla krajów poza UE ?Czy doliczasz vat do każdej aukcji już podczas wystawiania? Jak tak to w którym miejscu/rubryce konkretnie uzupełniasz...

Rozwiązane! kupujący-oszuści

Co jakiś czas trafiam na kupujących którzy otwierają mi sprawę z powodu rzekomego zaginięcia lub uszkodzenia przesyłki. W przypadku drugiego nie dostarczają nawet żadnych dowodów. Dziś kupujący z Niemiec otwarł mi taką sprawę, twierdząc że przedmiot ...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 1258 Wyświetlenia
  • 20 odpowiedzi
  • 1 podziękowania

Dane firmy

Cześć. Zmieniłem stronę rejestracyjną na ebay.de. Ebay wstrzymuje wypłaty z konta, ponieważ chcą, aby zaktualizować dane firmy. Adres jest prawidłowy. Numeru rejestracyjnego niemieckiego nie posiadam, więc kazali wpisać HRB keine, ale dalej nie dział...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 353 Wyświetlenia
  • 5 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Wypłaty wstrzymane - Ponowna aktualizacja danych konta, dla serwisów międzynarodowych?

Witam, Zostałem poproszony przez Ebay o aktualizację danych do konta bankowego. Pojawił się taki komunikat: "Twoje wypłaty będą wstrzymane, dopóki nie zaktualizujesz danych konta. Zaktualizuj informacje do dnia 03 wrz, 2021, aby uniknąć dalszych ogra...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 1065 Wyświetlenia
  • 6 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

ebay. com a dodawanie vat do aukcji

Witam,W jaki sposób a platformie ebay.com dodajecie vat dla każego kraju podczas wystawiania przedmiotu?U mnie widnieją tylko poszczególne stany USA, nie widzę możlwości dodania stawki vat dla innych krajów.Jak więc naliczać vat dla kupującego np. z ...

Wysyłka do Wielkiej Brytanii po 1 lipca

Jak wysyłacie paczki do UK. Zawsze wysyłałem UPS. Teraz ponoć podatek jest odprowadzany przez eBay. Jak generujecie naklejkę aby klient nie płacił podatku przy odbiorze. Albo ostatnio pojawiła się opcja wprowadzeni angielskiego numeru EORI. Jeśli wpr...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 305 Wyświetlenia
  • 2 odpowiedzi
  • 0 podziękowania
Autorzy z największą liczbą podziękowań