anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Sprzedaż na Niemieckim Ebay .Promowane aukcje na 30 dni , Proszę o pomoc

szeligsoncom
Użytkownik
Witam , chciałbym wystawić aukcję na której znajdzie się 100 przedmiotów , aukcją miała by odbyć się na ebay.de

Mam problem ponieważ nie wiem jak wystawić aukcję na 20-30 dni , udało mi się wystawić przedmiot na 10 dni płacąc 110 zł , na stronę weszło mi 110 osób więc nie jest to satysfakcjonujący wynik . Proszę o pomoc i udzielenie informacji jak wystawiać aukcję promowane na więcej niż 14 dni . Pozdrawiam
Wiadomość 1 z 15
ostatnia odpowiedź
14 ODPOW. 14

Sprzedaż na Niemieckim Ebay .Promowane aukcje na 30 dni , Proszę o pomoc

masz sklep więc możesz wystawić na 30 Tage lub ważną do odwołania (Gultig bis auf Widerruf). DAUER
na pytania odpowiadam tylko i wyłącznie na moim oficjalnym fanpage'u na facebooku http://www.facebook.com/pages/pierebay/265041323615805?ref=hl
zalajkuj o odpowiedz na pytanie. Dzięki. Na PW wiadomości nie odpowiadam. Thx
Wiadomość 2 z 15
ostatnia odpowiedź

Sprzedaż na Niemieckim Ebay .Promowane aukcje na 30 dni , Proszę o pomoc

szeligsoncom
Użytkownik
Dzięki już ten problem rozwiązałem teraz pozostaje pytanie jak skorzystać z aukcji promowanych ,niestety wyskoczyły mi tylko 3 opcje dodatkowe. Chodzi mi o wstawienie przedmiotu na stronę główną , podświetlenie , pogrubienie itp
Wiadomość 3 z 15
ostatnia odpowiedź

Sprzedaż na Niemieckim Ebay .Promowane aukcje na 30 dni , Proszę o pomoc

tu nie jest tak jak na alledrogo, na stronie głównej nie będzie, bo ebay nie stosuje takich rozwiązań jak alledrogo

pozostaje podświetlenie na fioletowo lub sama ramka fioletowa lub pogrubienie. Wszystkie trzy opcje masz po przejściu na drugą stronę (jak będziesz wystawiać przedmiot)płatne dodatkowo.
na pytania odpowiadam tylko i wyłącznie na moim oficjalnym fanpage'u na facebooku http://www.facebook.com/pages/pierebay/265041323615805?ref=hl
zalajkuj o odpowiedz na pytanie. Dzięki. Na PW wiadomości nie odpowiadam. Thx
Wiadomość 4 z 15
ostatnia odpowiedź

Sprzedaż na Niemieckim Ebay .Promowane aukcje na 30 dni , Proszę o pomoc

4-bikersc
Użytkownik
witam.
mam pytanie.. jeśli mógłbyś pomóc...
zalogowałem sie na ebay.de, mam sklep, za holerę nie mogę sobie poradzić z wystawieniem kupteraz
mam tylko możliwość aukcji.
przy opcji kup teraz nie mogę edytować sztuk jest tylko podświetlona 1, no i cały czas wyskakuje mi ostrzezenie ze cena nie jest poprawna
cały dzię przy tym siedze i już nie wiem jak sobie z tym poradzić
mozesz pomóc?
pozdrawiam
Wiadomość 5 z 15
ostatnia odpowiedź

Sprzedaż na Niemieckim Ebay .Promowane aukcje na 30 dni , Proszę o pomoc

Tak, brak komentarzy
na pytania odpowiadam tylko i wyłącznie na moim oficjalnym fanpage'u na facebooku http://www.facebook.com/pages/pierebay/265041323615805?ref=hl
zalajkuj o odpowiedz na pytanie. Dzięki. Na PW wiadomości nie odpowiadam. Thx
Wiadomość 6 z 15
ostatnia odpowiedź

Sprzedaż na Niemieckim Ebay .Promowane aukcje na 30 dni , Proszę o pomoc

kszewczyk27
Użytkownik
Witam
Mam ten sam problem chcialbym wystawic 50szt przedmiotów w aukcji wielo przedmiotowej ale moge wystawić tylko 1szt,jak to zrobić żeby można było chociaż 10,czy to jest zależne od komentarzy czy od tego że jestem z polski ale przecież można zmienić adres w Ebay i Paypal,czy ktoś wie dlaczego tak jest ????
Wiadomość 7 z 15
ostatnia odpowiedź

Sprzedaż na Niemieckim Ebay .Promowane aukcje na 30 dni , Proszę o pomoc

na drugi raz nie mnóż wątków

aukcje wieloprzedmiotowe w formacie licytacji zostały w ubiegłym roku zlikwidowane
na pytania odpowiadam tylko i wyłącznie na moim oficjalnym fanpage'u na facebooku http://www.facebook.com/pages/pierebay/265041323615805?ref=hl
zalajkuj o odpowiedz na pytanie. Dzięki. Na PW wiadomości nie odpowiadam. Thx
Wiadomość 8 z 15
ostatnia odpowiedź

Sprzedaż na Niemieckim Ebay .Promowane aukcje na 30 dni , Proszę o pomoc

kszewczyk27
Użytkownik
Witam
Dziękuje za odpowiedź to dlaczego inni mają aukcje z wieloma przedmiotami "kup teraz" a ja nie moge czy to jest zależne od czegoś.Mi nie chodzi i licytacje tylko o aukcje z ceną ustaloną.

Pozdrawiam
Wiadomość 9 z 15
ostatnia odpowiedź

Sprzedaż na Niemieckim Ebay .Promowane aukcje na 30 dni , Proszę o pomoc

kszewczyk27
Użytkownik
już wiem brak komentarzy,ile ich potrzebuje żeby mieć dostęp do tego typu sprzedaży ???
Wiadomość 10 z 15
ostatnia odpowiedź