anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Spadek sprzedaży na niemieckim ebay.

Witam, mniej więcej od miesiąca spadła mi sprzedaż na niemieckim ebay . Nie było by w tym nic dziwnego gdyby nie to , że stało to się z dnia na dzień i to , że spadek jest o 80% ! Macie podobnie ??

Wiadomość 1 z 13
ostatnia odpowiedź
12 ODPOW. 12

Dot.: Spadek sprzedaży na niemieckim ebay.

U mnie nastąpił drmatyczny spadek sprzedaży w tym roku. Nagle, jak nożem uciął, sprzedaż stanęła 2 tygodnie temu. Zastanawiam się co może być przyczyną. Przez ostanie 2 tygodnie sprzedałem tylko kilka pozycji i to do krajów europejskich, gdzie normalnie to jest tylko 10% całej sprzedaży, bo reszta szła do USA. Teraz, w styczniu do Ameryki nie mam w ogóle sprzedaży, a prawie wszystkie przedmioty mam wystawione na Ebay.com. Przypomina mi to sytuację z jesieni ubiegłego roku, gdy Ebay coś namieszał w ustawieniach z PayPalem. Wtedy wystarczyło, że poprawiłem te ustawienia, a problem sprzedaży zniknął. Teraz nie wiem gdzie szukać przyczyny. Dodam, że sprzedaję przedmioty kolekcjonerskie, gdzie nie mam konkurencji w postaci tanich produktów z Chin.

Wiadomość 11 z 13
ostatnia odpowiedź

Dot.: Spadek sprzedaży na niemieckim ebay.

Witam Państwa.

 

Chciałem się zapytać jak tam statystyki sprzedaży w kwietiu u sprzedawców na Ebay.com, bo u mnie porażka. Sprzedaż nie wiedzieć czemu spadła mi o jakieś 50%, kwiecień był zawsze jednym z najlepszych miesięcy. Co się dzieje?

Wiadomość 12 z 13
ostatnia odpowiedź

Dot.: Spadek sprzedaży na niemieckim ebay.

Wiatm sredecznie,

 

czy udało się rozwiązać problem mniejszej sprzedaży? Przyznam się że od roku jak zmieniły się opcje promowania aukcji sonderakcji to walczymy ze sprzedażą i co chwila ebay.de ma nowe wymagania do spełnienia plus śrubują czas wysyłki. 

 

Czy udało się coś u Państwa zmienić?

 

Pozdrawiam

Wiadomość 13 z 13
ostatnia odpowiedź