anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Przepraszam ale to pilne ! Jak kupujący ma usunąć negatyw.

Po czasie kupujący się zreflektował i stwierdził, mi na maila, że buty które otrzymał są orginalne.

Porównał posprawdzał podotykał kilknaście razy. Nerwów i maili mnie to kosztowało. Myslałem, że już **bleep** blada.

Uzytkownik z Rumuni pisałem o tym wczesniej.

Buty wystawione były na ebay.de.

Pyta się w mailu jak on ma usunąć ten negatyw bo nie wie jak to zrobić.

Podpowiedzcie prosze jak mam mu to wyjasnić aby ze swojej pozycji to zrobił i mnie zrozumiał

 

Dziękuję i nadmienię, że to dla mnie ważne.

Wiadomość 1 z 4
ostatnia odpowiedź
1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Zaakceptowane rozwiązania

Przepraszam ale to pilne ! Jak kupujący ma usunąć negatyw.

Kiszka.... Kupujacy sam wyszedł z inicjatywą, że usunie negatyw bo zorientował się na lokalnym podwórku koledzy fachowcy i lokalny sklep Nike , że kupił jednak orginalne nie podróbki. Poprostu nie był pewny pochopnie wystawił negatyw i chce naprawić swój błąd.

Jednak nie ma pojęcia jak to zrobić.

Ja odniosłem sie do tej opini i znikneła mi mozliwość wysłania prośby o usunięcie negatywa. No i teraz **bleep**. Nic nie mogę zrobić.

Napisałem do administratora ebay.pl i nad tym problemem ma sobie poradzić dział techniczny ebay.pl czekam na odpowiedź.

Czekam na odpowiedź od ebay.pl a mam sporo maili czy aby na sto procent obwuwie wystawione jest orginalne. Mało tego przez taki negatyw mam pytania skąd mam towar to jest dopiero heca.

Nic nie zrobię mam negatyw trochę kłopotów nerwów i czekam na odpowiedź od ebay co z tym zrobić.

 

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

Wiadomość 3 z 4
ostatnia odpowiedź
3 ODPOW. 3

Przepraszam ale to pilne ! Jak kupujący ma usunąć negatyw.

musisz mu wysłać,on sam tego nie może zrobić

 

http://feedback.ebay.pl/ws/eBayISAPI.dll?ReviseFeedbackInitiate

 

tylko przygotuj sobie jakieś proszki jak zmieni ci negatywa na negatywa tylko z innym komentarzem

Wiadomość 2 z 4
ostatnia odpowiedź

Przepraszam ale to pilne ! Jak kupujący ma usunąć negatyw.

Kiszka.... Kupujacy sam wyszedł z inicjatywą, że usunie negatyw bo zorientował się na lokalnym podwórku koledzy fachowcy i lokalny sklep Nike , że kupił jednak orginalne nie podróbki. Poprostu nie był pewny pochopnie wystawił negatyw i chce naprawić swój błąd.

Jednak nie ma pojęcia jak to zrobić.

Ja odniosłem sie do tej opini i znikneła mi mozliwość wysłania prośby o usunięcie negatywa. No i teraz **bleep**. Nic nie mogę zrobić.

Napisałem do administratora ebay.pl i nad tym problemem ma sobie poradzić dział techniczny ebay.pl czekam na odpowiedź.

Czekam na odpowiedź od ebay.pl a mam sporo maili czy aby na sto procent obwuwie wystawione jest orginalne. Mało tego przez taki negatyw mam pytania skąd mam towar to jest dopiero heca.

Nic nie zrobię mam negatyw trochę kłopotów nerwów i czekam na odpowiedź od ebay co z tym zrobić.

 

Wiadomość 3 z 4
ostatnia odpowiedź

Przepraszam ale to pilne ! Jak kupujący ma usunąć negatyw.

Ogólnie to ebay na tego typu problemy sprzedajacych to ma wywalone, trzeba sie naprawde niezle nagimnastykowac by wogole jakies zainteresowanei wykazali. A by jeszcze cokolwiek pomogli to jeszcze długa i niepewna droga.

Wiadomość 4 z 4
ostatnia odpowiedź