Czy kotoś już korzystał z GLOBAL EXPRES poczy polskiej?

Ponoć deklarują czas dostawy i jak będzie opóżnienie to wypłacają odszkodowanie.

 

Ponoć do USA 8 dni, cena do 0,5kg 41zł z VAT-em...  przy podpisaniu umowy cena do negocjacji.

 

 

Wiadomość 1 z 350
ostatnia odpowiedź
349 ODPOW. 349

Dot.: Wszyscy a przynajmniej 90%

i te 90%  jest wczarnej dupie przez te Święta i Nowy Rok. A największa masakra jest z Austraiią i nie tylko Global Express. Ja mam taki cyrk, że ten w Monte Carlo to pikuś.

Wiadomość 91 z 350
ostatnia odpowiedź

Dot.: Wszyscy a przynajmniej 90%

Potwierdzam GE nadany 29 listopada z Warszawy w Nowym Jorku pojawił się dopiero po Nowym Roku.

Dwa GE na ten sam adres - jeden dotarł, drugi jest pomiędzy Wawa a NY.

Wiadomość 92 z 350
ostatnia odpowiedź

Dot.: Wszyscy a przynajmniej 90%

franticgirl1
Użytkownik

hej, nadal odnotowujecie opóźnienia w doręczeniu przesyłek Global Express i listów poleconych do USA czy już wszystko wróciło do normy? 

Wiadomość 93 z 350
ostatnia odpowiedź

Dot.: Wszyscy a przynajmniej 90%

jak narazie jest ok, 10-14 dni i paka na miejscu 🙂

Wiadomość 94 z 350
ostatnia odpowiedź

Dot.: Wszyscy a przynajmniej 90%

My niedawno wysyłaliśmy przesyłki GE do Australii i do USA. Do Australii doszły bardzo szybko - 8 dni, do USA jedna w 10 dni, a pozostałe dwie wyleciały z Polski 25 lutego i nadal nie zostały zarejestrowane w USA.

Wiadomość 95 z 350
ostatnia odpowiedź

Dot.: Wszyscy a przynajmniej 90%

Przesyłki GE są rejestrowane w Australii. Ostatnio wysłane paczki w tamtym kierunku szły 8 dni.

Wiadomość 96 z 350
ostatnia odpowiedź

Dot.: Wszyscy a przynajmniej 90%

GE wysłane do USA 6 marca.

7 marca opuściła Polskę.

Mamy 20 marca i przesyłka nadal nie dotarła do USA.

Też tak macie?

Wiadomość 97 z 350
ostatnia odpowiedź

Dot.: Wszyscy a przynajmniej 90%

tak

Wiadomość 98 z 350
ostatnia odpowiedź

Dot.: Wszyscy a przynajmniej 90%

w dodatku te sk.... z USPS w statusach twierdzą że przesyłka nie została wysłana a tylko wygenerowany numer.Znowu będę siedział godzinami nad reklamacjami

 

 

Wiadomość 99 z 350
ostatnia odpowiedź

Dot.: Wszyscy a przynajmniej 90%

Mój Global wysłany 6 w końcu pojawił się w systemie USPS, ale kolejne wysłane 11,13 i 15 stoją. To już ostatnio szybciej polecone priorytety docierają.
Dodatkowo pani na poczcie mnie poinformowała że zmieniła się wartość towarów przesyłanych Globalem z 200zł na 100zł... Już nie wiadomo czym wysyłać żeby było dobrze. 

Wiadomość 100 z 350
ostatnia odpowiedź