Płatności
anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Posty na forum

Oszust

Witam, mam pewien problem. Otóż znalazłem aukcje w USA z kodami do xbox live ktore przedluzaja granie o 1 miesiac. Zapytalem sprzedajacego czy moge kupic u niego kody jezeli jestem z polski i chce tylko droga elektronicza uzyskac kody po wygraniu auk...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 70 Wyświetlenia
  • 3 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

wypłata środków PayPal -- imie i nazwisko

Witam Mam zamiar wypłacić środki z konta paypal na rachunek w mbanku. Mam dwa pytania co należy wpisać w miejsce imie podczas dodawania konta bankowego do paypal (problem w tym że w rachunku bankowym mam podane dwa imiona np. Jan Maria)? Jaka jest w ...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 2058 Wyświetlenia
  • 2 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Zakup na UK i problem z płatnością?

Cześć, mam mały problem. Otóż zakupiłem produkt z Wielkiej Brytanii i chcę zapłacić za pomocą PP, ale nie za pomocą karty kredytowej a środków zgromadzonych na ten cel na koncie. Gdy przechodzę do płatności i wybieram konto PP to mam jedynie zapłać z...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 46 Wyświetlenia
  • 1 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Kiedy PayPal łaskawie zezwoli na założenie drugiego konta ?

Mam pytanie do :emilii_paypal Kiedy PP zezwoli mi łaskawie na założenie drugiego konta. Pierwsze mi zamknęli - niesprawiedliwie, pieniądze zablokowane na pół roku - nieważne... Ale kiedy minie mi okres karencji, bo chyba do końca życia nie będę wyklu...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 97 Wyświetlenia
  • 1 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Błąd dotyczący płatności za fakturę ebay-paypal

Błąd dotyczący płatności "Niestety. Podczas przetwarzania Twojej płatności wystąpił błąd. Płatność nie została przetworzona, a Twoje konto nie zostało obciążone. Spróbuj ponownie." Próbuje ponownie i nic. Dostaje upomnienia za nie zapłacone faktury a...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 409 Wyświetlenia
  • 1 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Kiedy pieniądze pojawią się na Paypal - 24h ?

Witam, sprzedałem przedmiot na ebay (za 550euro)i na moim koncie paypal pojawiła się informacja, zaakceptowałem sumę. Miałem mozliwość przewalutowania na zlotówki bądź pozostawienia w euro. Status - w trakcie badania, więc do 24h pieniądze pojawią si...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 3856 Wyświetlenia
  • 3 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Jak to jest z tymPayPalem ,oszustwo klienta czy jakiś paradoks???

Witam wszystkich zainteresowanych i proszę o wyjaśnienie bo może to mi się w głowie pomieszało.Sprawa dotyczy aukcji 120547540641 .Sprzedałam blat do laptopa kupił go klient z adresem niemieckim i zażyczył sobie aby blat wysłać do Malezji.Wszystko O....

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 141 Wyświetlenia
  • 1 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Przekażę komuś na konto PP ~23pln za tą kwotę w mbank

Witam Potrzebuję wyczyścić konto paypal. Mam tam ok 23 pln, a minimum wypłaty to 30pln, w związku z czym poszukuję osoby z kontem w mbanku, która chciałaby otrzymać taką kwotę na swój pp, w zamian za przelanie na moje konto w mbank podobnej kwoty. Mo...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 74 Wyświetlenia
  • 0 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Debil z debilem koło debila

http://forums.ebay.pl/thread.jspa?threadID=500008625&tstart=0&mod=1267036802027 I co qrwa robi serwis? Pomimo podania na tacy zwraca kasę kupującej. A przesyłka sobie czeka na na odebranie. Jednak siedzą tam debile. Qrestwo do kwadratu... -- Heniek h...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 47 Wyświetlenia
  • 0 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Ograniczony dostęp do konta

Kilka miesięcy temu kupiłem trochę rzeczy na zagranicznym ebay. Od tamtej pory nie używałem konta paypal, jednak mocno się zdziwiłem kiedy dzisiaj po zalogowaniu się do konta wyświetlił mi się komunikat o ograniczeniu dostępu do konta. Szczegóły spra...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 420 Wyświetlenia
  • 5 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

blokada na konto paypal

Nałożono mi blokadę na kontom paypal ze wzgledu na "podejrzane działanie na koncie charakteryzujące się potencjalnie wysokim ryzykiem". Mam wyjaśnić za co przyjmowałem płatności i dosłać skany dokumentów. Co najlepiej napisać jeżeli kupowałem walute ...

PayPal zamknął mi konto !!!!!!!!!!!!!!!!!

Dnia 13.12.09 moje konto PayPal zostało zamknięte z powodu wpłynięcia środków z transakcji dokonanej 21.11.09 - chodziło o sprzedaż oryginalnego wydania 'Mein Kampf'. Był to egzempalarz historyczny -kolekcjonerski. Dozwolony do sprzedaży w serwisie a...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 629 Wyświetlenia
  • 2 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

PAYPAL - blokowanie platnosci

dosc dlugo nie korzystalem z Ebay`a, regularnie sprzedaje na Allegro (1200+ komentarzy) i teraz PP zablokowal moje 40 GBP na 21 dni po wplacie klienta. to jest po prostu smiech na sali -> jestescie dziadowska firma. proponuje kazdemu przyjmowac platn...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 193 Wyświetlenia
  • 1 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

pytanie odnosnie zwrotu pieniedzy

Czesc, (mam konto na ebayu ma od 3 lat)ale jeszcze nigdy sie nie spotkalem z zwrotem pieniedzy!!mam pytanie odnosnie zwrotu pieniazkow za niechciana rzecz. Jestem uzytkownikiem Ebaya w UK ostatnio kupilem aparat Canon sx1 is za 255.00 funtow + 5 funa...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 37 Wyświetlenia
  • 0 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Forum poszkodowanch przez ZŁODZIEJA pieknachata.

Przez oszusta pieknachata zostało oszukanych już sporo osób. Tu wymieniajmy się informacjami o przebiegu sprawy może razem coś wymyślimy. Zgłaszaliście sprawę na policję? Wiecie czy policja poczyniła już jakieś kroki? Wiecie jak to jest ze zwrotem pi...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 231 Wyświetlenia
  • 1 odpowiedzi
  • 0 podziękowania