anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

**Karty kredytowe w systemie PayPal**

Witam Wszystkich,

W odpowiedzi na Wasze sugestie - wielkie dzięki stamps 222 za pomysł, no i dziękuję również wszystkim, którzy o tym może już wcześniej wspominali - stworzyliśmy wątek na szpilce, dotyczący kart kredytowych akceptowanych w systemie PayPal.

Zebrałam parę informacji na początek:

- Obecnie do konta PayPal może zostać dodana wypukła karta kredytowa Visa lub MasterCard oraz niektóre karty typu „pre-paid” pod warunkiem, że znajdują się na nich środki, posiadają one kod CVV2 oraz bank potwierdzi, że można ich używać online.

- Karty Visa Electron wydawane przez bank BZ WBK są od niedawna akceptowane w systemie PayPal. Znajomi już ich używają. Skontaktujcie się ze swoim bankiem, aby zapytać o szczegóły.

Jeśli chcecie dodać jeszcze coś, bardzo proszę!

Pozdrawiam,
Emilia
Wiadomość 1 z 57
ostatnia odpowiedź
56 ODPOW. 56

**Karty kredytowe w systemie PayPal**

joseph_k78
Użytkownik
W moim przypadku to było tak:
XXXXPAYPAL--*EXPUSE YYYYYYYYYYY

X=4-cyfrowy kod
Wiadomość 31 z 57
ostatnia odpowiedź

**Karty kredytowe w systemie PayPal**

pibaax
Użytkownik
Zamierzam założyć sobie eKarte mBanku do paypala. Sprzedawać raczej nie będę, w jakiej więc walucie założyć karte?
Wiadomość 32 z 57
ostatnia odpowiedź

**Karty kredytowe w systemie PayPal**

lukweg
Użytkownik
Witam mogę pomóc ale niestety nie wiem co będziesz kupował gdzie? za ile? i jak często?
Jak chcesz to napisz coś więcej mozesz napisać na mojego maila lub gg.
*******************
Kupię/sprzedam każdą walutę na PayPal!

*******************
Kupię/sprzedam każdą walutę na PayPal!

Darmowe konta do PayPala
Wiadomość 33 z 57
ostatnia odpowiedź

**Karty kredytowe w systemie PayPal**

pibaax
Użytkownik
raczej rzadko i pewnie w usa
Wiadomość 34 z 57
ostatnia odpowiedź

**Karty kredytowe w systemie PayPal**

anna19341
Użytkownik
I po co Ci to było, testowałeś czy możliwy będzie przekręt
Wiadomość 35 z 57
ostatnia odpowiedź

**Karty kredytowe w systemie PayPal**

Na forum często pojawia się określenie, że trzeba mięć pieniądze "na karcie", żeby płacić przez PAYPAL. Nie rozumiem co to oznacza, nie wystarczy mieć pieniędzy na konce bankowym?
Wiadomość 36 z 57
ostatnia odpowiedź

**Karty kredytowe w systemie PayPal**

lukweg
Użytkownik
zalezy jaka masz karte jesli masz karte powiazana z kontem bankowym to wystarczy miec na nim kase jesli nie to musisz miec "na karcie" pieniadze, czyli limt mozliwy do splaty naleznosci
*******************
Kupię/sprzedam każdą walutę na PayPal!

Darmowe konta do PayPala

*******************
Kupię/sprzedam każdą walutę na PayPal!

Darmowe konta do PayPala
Wiadomość 37 z 57
ostatnia odpowiedź

**Karty kredytowe w systemie PayPal**

arkoslaw
Użytkownik
Witam mam takie pytanko odnosnie Paypala, chcac zaplacic za przedmiot z Ebaya musze uzupelnic saldo na Paypalu(czyli wykonac przelew do Paypala) o odpowiednia kwote czy tylko w banku na stronce zwiekszyc srodki na karcie?(dodam ze po zwiekszeniu srodkow na karcie saldo jest rowne 0.00) Czy to moze zalezy od tego czy sprzedajacy ma konto w Paypalu zwykle czy jakies Premium?
P.S. forum przeszukalem ale nie znalazlem odpowiedzi.
Wiadomość 38 z 57
ostatnia odpowiedź

**Karty kredytowe w systemie PayPal**

lukweg
Użytkownik
zalezy czy chcesz uzupelnic konto PP czy chcesz po prostu zaplacic karta polaczona z kontem PP. Jesli karta to nic nie musisz robic saldo bedzie dalej pokazywalo 0 zl bo nic na nim nie bedzie kasa zostanie pobrana z karty w czasie rzeczywistym w momencie platnosci
*******************
Kupię/sprzedam każdą walutę na PayPal!

Darmowe konta do PayPala

*******************
Kupię/sprzedam każdą walutę na PayPal!

Darmowe konta do PayPala
Wiadomość 39 z 57
ostatnia odpowiedź

**Karty kredytowe w systemie PayPal**

mam pytanie, na ebay'u chce kupic swetr; sprzedajacy jest z niemiec; mozna mu zaplacic przez Paypal; zalozylem konto na Paypalu, ale nie mam karty kredytowej;

mam tylko debetowa w mbanku; jesli wplace sobie pieniadze na Paypal, to bede mogl mu przelac, na jego email ?

a moze potwierdzenie karty jest konieczne, do jakichkolwiek przelewów ?

bo nie chce wplacic pieniedzy z mbanku na Paypal, a pozniej byc moze wogole nie moc z nich korzystac...

bardzo bym prosil o odpowiedz, aukcja mi sie konczy za 7 dni...
Wiadomość 40 z 57
ostatnia odpowiedź