anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dodawnanie środków do konta PayPal z rachunku bankowego - nowa funkcja

Niedawno udostępniliśmy nową funkcję, pozwalającą na dodawanie środków do konta PayPal z rachunku bankowego. Teraz możesz kupować na całym świecie, nawet jeśli nie masz karty kredytowej.

Dzięki nowej funkcji Dodaj środki do konta możesz:

• kupować bez karty kredytowej,
• uwolnić się od limitów kart płatniczych,
• łatwiej kontrolować swoje wydatki w Internecie.

Za dodawanie środków do konta PayPal z rachunku bankowego nie są pobierane żadne opłaty.

Sprawdź szczegóły na stronie https://www.paypal.pl/dodajsrodki.

Zespół PayPal.pl
Wiadomość 1 z 68
ostatnia odpowiedź
67 ODPOW. 67

Re: Dodawnanie środków do konta PayPal z rachunku bankowego - nowa funkcja

old_timers01
Użytkownik

Nie musisz posiadać karty (zresztą karta "do bankomatu" tu nic nie da). Musisz jednak pamiętać, że PayPal(chyba) nie wymyślił skutecznego sposobu zabezpieczania płatności, w których konto PP jest pośrednikiem między twoim kontem, a kontem odbiorcy. Standardowym sposób okradania użytkowników PP wygląda (w/g opisów w sieci) następująco (za http://vbeta.pl/2008/12/30/moje-dzisiejsze-boje-z-paypal/): -ktoś przelewa środki na twoje (zhackowane konto) z banku/konta PP. -z twojego konta przelewa je dalej (lub dokonuje zakupu). -ten, kto przysłał środki składa reklamację (w banku, lub w PP, np. informując, że zaszła pomyłka). -PP cofa środki z Twojego konta na konto inicjatora całego "łańcuszka", pozostawiając piękny debet. Ich linia działa od 8-17, pon-pt, a konta 24/7/365. Pewnie jest sporo "luk" czasowych, gdzie można "wypompować kasę z systemu (ot, choćby różnice czasowe). Ponieważ, jak możesz zorientować się w Googlach, nie są to przypadki odosobnione, musisz liczyć się z tym, że PP w pewnym momencie zamknie ci konto, i żadne tłumaczenia i wysyłania informacji nie pomogą.




Zaloze sie,ze tego oszustwa nie wymyslil nikt z zewnatrz tylko ci ktorzy ten system stworzyli i nim zarzadzaja.


Przeciez to byl i nadal jest problem na skale swiatowa.


Wystarczy w googlach poszperac.



Robia na konta uzytkownikow przelewy,pozniej przelewaja srodki dalej,a ciebie obciazaja kosztami zwrotnymi.


Pod czas pseudo weryfikacji wysylasz im roznego rodzaju wazne dokumenty i potwierdzenia,wiec wiedza o tobie wszystko i o twoim stanie majatkowym tez.


Wiadomo,ze z samych prowizji i przewalutowania nie utrzymali by sie.Wiec wymyslili sposob na zarobienie kasy i okradaja ludzi w ten sposob.


Teraz modne jest blokowanie pieniedzy na koncie paypal pod kazdym mozliwym pretekstem,zeby zarobic na oprocentowaniu z tych zblokowanych kwot.


Kiedys ta nielegalna i zlodziejska banka zwana paypal peknie i to z wielkim hukiem !




NIEKORZYSTAJ Z PAYPAL TO OSZUSCI I NACIAGACZE! BEZPRAWNIE I CELOWO BLOKUJA I PRZETRZYMUJA TWOJE PIENIADZE. ZA NIM ZALOZYSZ PAYPAL POCZYTAJ NA INTERNETOWYCH FORACH CO CI GROZI I NA CO JESTES NARAZONY.NIE SPRZEDAWAJ KOLEKCJONERSKICH WARTOSCIOWYCH PRZEDMIOTOW BO STRACISZ! PAYPAL NIE CHRONI SPRZEDAJACYCH,POMAGA NIEUCZCIWYM KUPUJACYM OKRASC CIEBIE.PRZECZYTAJ ICH CHORA UMOWE TO ZROZUMIESZ.POCZYTAJ O NICH W INTERNECIE TO ZROZUMIESZ,NIE WARTO PRZYJMOWAC PLATNOSCI ZA POSREDNICTWEM PAYPAL.
Wiadomość 61 z 68
ostatnia odpowiedź

Re: Dodawnanie środków do konta PayPal z rachunku bankowego - nowa funkcja

old_timers01 - Wszystkie banki i instytucje finansowe to złodzieje z naszym kochanym ZUSem na czele Amen

Wiadomość 62 z 68
ostatnia odpowiedź

Re: Dodawnanie środków do konta PayPal z rachunku bankowego - nowa funkcja

Weryfikacje , weryfikacje na PP a czy prubowałeś zmienic numer rachunku bankowego dodanego do systemu przyjmowania wpłat PŁACE Z ALEDROGO ? Ja umiem sprzedac na ebay com a tego zrobic nie dałem rady na PŁACE Z ALEDROGO  i zobacz jakie kombinacje robią banki pożyczają na duży procent a nasze pieniądze są nisko oprocentowane, dlaczego? BO Z TEFGO ŻYJĄ

Wiadomość 63 z 68
ostatnia odpowiedź

Re: Dodawnanie środków do konta PayPal z rachunku bankowego - nowa funkcja

wiec wiedza o tobie wszystko i o twoim stanie majatkowym tez


Tak stan majątkowy określają na podstawie wysokości czynszu jaki płacimy.


Nie jestem pracownikiem PP ale TYLKO takie wpłaty odbieram a przelewy ok. ale na Alledrogo. Kiedyś przyjołem przelew z Niemiec w wysukości 30zł i nasz bank( Kredyt Bank) zabrał mi 10zł za przelew i co miałem zrobic ? szarpac się z Niemcem w nieznanym mi języku za 10zł? i ewentualnie zacząc tu kariere od negatywa? zbyt mała kwota.  Jedno co mi sę nie podoba to to że przyjmuje płatności w $ a płace za sprzedawanie i wystawianie w PLN. Starsi użytkownicy mogą uniknąc tego przewalutowania 

Wiadomość 64 z 68
ostatnia odpowiedź

Re: Dodawnanie środków do konta PayPal z rachunku bankowego - nowa funkcja

shakiragsm
Użytkownik

ot o własnie chodzi, moj chłopak prowadzil dzialnosc 5 lat i wszystko bylo ładnie , ale paypal zablokował konto i po dzilanosci bo jedynym akcepotwana platnoscia w uk usa jest paypal ,


zablokowal konto pomimo wyslania wszystkich danych dzwonienia, to dodatkowo w rozmowie teleofnicvznej odp. niemozemy odpowiedziec Panu/Pani dlaczego zbalokwoalismy konto, kasa ocyzwiscie przetrzymana,


takze pojechal do uk zalozyl konto bankowe ze znajomym na ktorego byl paypal i firma w uk , po 14 miesiacach, zablokowali bez podania przyczyny oczywiscie 200 funtow na koncie dalej wisi,



ja zalozylam konto 3 miesiace temu , opd poczatku przeszlam wszelka weryfikacje limity wplat wyplat, itp.


dwa dni temu konto zbalokowane na ktorym jest 800zl , i kaza kolejnyr az wyslac dane ostatnie rachunki itp, ok z tym sie moge zgdzic ale aburdem jest ze chca nr przesylki monitorowanej  za wplaty ktore sama sobie dokonalam poprzez blyskawiczny przelew wsrodkow na paypal, jak jak do ku.... mam podac nr przesylki skoro to sa moje wplaty co dziwne kontrahent jest podane imie i nazwisko nieznanej mi osoby, - moze pracownik bluecash , no i tych nr mam podac 5 , czyli 4 swoje wplaty,! oraz jedna gdzie sprzedajacy zwrocil mi 3 funty za brak ładowarki. - wiec jak mozna zwrot traktowac jako sprzedaz???


do absurdu dodam że kazda mi rpzedstwic fakltury zakupu towarow ktore sprzedaje ( a ja nic niesprzedalam na ebayu ani poza ebayem !) oraz jeszcze jeden krok do weryfikacji to potwierdzeni karty kredytowej ktorej nieposiadam dlatego wplacalam pieniadze przez przelew na konto paypal, pisze do nich aler oczywiscie automat twoja prosba zostala odrzucona.


jednym slowem wydam troche i zaskarze Firme Paypal o odszkodowanie , zwiazane z wymuszeniem przez nich informacji podlegajacych ochronie danych osobowych, sprzeczne zapisy potrzebne do weryfikacji, zablokowanie srodkow finansowych na okres 180 dni, oraz monopolistyczne dzialania na serwisach ebay.


co mam zrobic zamknac dochodwy biznes bo paytp[al chce absurdalnych potwierdzen ktorych niemozna wykonac bo majha albo osoby ktore wogole neiznaja sie na rzeczy, niechce obrazac nikogo , albo zatrudniaja polg.... ktorzy wszystkim wciskaja to samo , niepatrzac realnie na dane konto!>?


prosze odpowiedziec czy jest szansa wygrac sprawe?


jesli udownie ze moja dzialnosc musi byc zamknieta ?


jezeli pobralam srodki z UP lub EU na dzialnosc a teraz musze ja zamknac,


jezeli obciaze kosztami wszystmi paypal to wyjdzie ich z 100 000zl


dodam ze niggsdy niezglosilam zadnej rekalamcji itp , wszystkim na bierzaca wystawiam pozytyw na otrzymany przedmiot , aby paypal nieprzetrzymywal im pieniadzy 21 dni.


pracuje w uk , studiuje w polsce.


ale to co Paypal robie to na glupie rozum nielegalne!

Wiadomość 65 z 68
ostatnia odpowiedź

Re: Dodawnanie środków do konta PayPal z rachunku bankowego - nowa funkcja

shakiragsm
Użytkownik

ha wlasnie wchdoz ena konto i niemam nawet krokow aby potwierdzic tro wszystko co wypisalam,


choc zablokwoali je 2 dni temu i na kroki mialam 7 ndi czasu, to zamkneli konto i zatrzymali pieniadze!


no powiem szczerze ze to co zorbili jest wbrew prawu,


niemam powodu zamkniecia konta, tylko tak jak wszystkimpostanowilismy zamknac twoje konto ze wzgeldow bezpieczenstwa.


czekam na towar laczny wartosci 10 000zl ktory ma dojsc do srody jesli niedojdzie posypiom sie reklamacje i tyle.!


Jezeli niedostane odpowiedzi na Forum do 4 dni pojde do sąsiada prawnika , niewiem ile mnnei to wyjdzie. i wiem ze dla nich takei sprawy to normalne , ale zglosze Paypal gdzie sie tylko da, tak aby zamkneli go w Polsce ! i wszedzie! zabraniaja monopolistycznych prakltyk a Paypal wlasnie taka jest na Ebay.uk - rynek internetowej sprzedazy o swiatowym zasiegu,


wiec tez i go obowiazuja pewne zasady,


Allegro ma platnosci poprzez allegro albo zwykle przelewy, ale normalnie robui sie przelew bez wymuszania danych itp.


cala korespondencja z paypalem zostnie zarchiwizowana,


ja , moj chlopak , jego znajomy jestesmy gotowiu zlozyc wniosek, natomiast jesli ktos prowadzil dzilanosc itp , to chcielibysmy zlozyc wniosek grupowy zbiorowy itp .


Widze ze nic legalnei nieoplaca sie robic w tym kraju ! bo uczciwych blokuja i zamykaja,


pozdrawiam


Daniel Kasperskxxx PayPal


Tomasz Godziewicxxx Paypal


to Ci panowie prowadzili moej sprawy Paypal ,


dlatego bede rowniez wniosek kierowala imienie dla tych panow, za widoczne niedopelnienia swoich oboziwazkow!

Wiadomość 66 z 68
ostatnia odpowiedź

Re: Dodawnanie środków do konta PayPal z rachunku bankowego - nowa funkcja

dziewanna1
Użytkownik

Suuuper   dobra  funkcja  , i  powinna  byc  już  dawno dadana


bo jest  bardzo  potrzebna .


 


😉

Wiadomość 67 z 68
ostatnia odpowiedź

Re: Dodawnanie środków do konta PayPal z rachunku bankowego - nowa funkcja

tomcio_roma
Użytkownik

Po dodaniu środków do mojego konta pay pal, nagle się okazało, że już nie mam dostępu do konta i moich środków. Przelew z 18 sierpnia 2012 i do dzisiaj Pay Pal milczy. Tomasz Jóźwiak

Wiadomość 68 z 68
ostatnia odpowiedź