anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Tracking z USPS kończy się na lotnisku w Warszawie

Zakupiłam torebkę w sklepie w USA. Przesyłka została nadana USPS dnia 11lutego.

 

Dostałam numer przesyłki abym mogła ją śledzić i wszystko szło dobrze do dnia 15 lutego kiedy to pojawiła się informacja :"Your item departed a transfer airport in Okecie, Warsaw, POLAND on February 15, 2015 at 5:12 pm. The item is currently in transit to the destination."

 

Od tego czasu nic. Cisza.

Sprawdzałam na stronie Pocztex-u i tam pisze tylko :

Nadanie przesyłki2015-02-11 02:07International Postal System
Wysłanie przesyłki2015-02-14 00:20

ISC LOS ANGELES CA (USPS)

 

Zero informacji, że jest w PL.

Dzwoniłam do Pocztex-u i chyba do urzedu celnego do działu przesyłek zagranicznych, ale tam powiedziano mi, że niemożliwe, że jest w Polsce, bo na lotniku może być max 3-4h, a potem idzie szybciutko do nich i oni tego samego dnia przekazują do dostarczenia.

 

Proszę napiszcie co mam teraz zrobić, bo boję się, że przesyłka zaginie.

Wiadomość 1 z 439
ostatnia odpowiedź
438 ODPOW. 438

Dot.: Tracking z USPS kończy się na lotnisku w Warszawie

u mnie przesyłka zatrzymana na okęciu dnia 27.01 ruszyła dzisiaj na cło 2.02

Wiadomość 211 z 439
ostatnia odpowiedź

Dot.: Tracking z USPS kończy się na lotnisku w Warszawie

Hmmm moja od 26 A jeszcze niebruszyla 😞
Wiadomość 212 z 439
ostatnia odpowiedź

Dot.: Tracking z USPS kończy się na lotnisku w Warszawie

Moja dzisiaj poszła na WER W-wa. Szybko, bo na Okęciu była 30.01.

Wiadomość 213 z 439
ostatnia odpowiedź

Dot.: Tracking z USPS kończy się na lotnisku w Warszawie

No to **bleep** moja paczka zaginela 😕 od 26.01 zero trackingu po stronie usps I po stronie po A tak mi zależało na tej paczce. Gowniana pp i usps
Wiadomość 214 z 439
ostatnia odpowiedź

Dot.: Tracking z USPS kończy się na lotnisku w Warszawie

Jest sens pisać gdzieś w sprawie paczki która siedzi od 27 grudnia w Chicago ?
Wiadomość 215 z 439
ostatnia odpowiedź

Dot.: Tracking z USPS kończy się na lotnisku w Warszawie

Ktoś ma jakieś pomysły co robić w sprawie paczki która od 18 stycznia ma status w trackingu USPS

"Your item departed a transfer airport in OKECIE, WARSAW, POLAND on January 18, 2018 at 1:35 pm. The item is currently in transit to the destination." 

 

Poczta polska oczywiście twierdzi że paczki nie otrzymała, w jej systemie ostatni status z Nowego Yorku z 17 stycznia. 

Napisałem do sprzedawcy i otrzymałem odpowiedź że paczka siedzi na cle, skąd to wie, nie mam pojęcia. 

 

Zastanawiam się czy nie zgłosić że paczka nie dotarła i wystąpić o zwrot kasy, szacowana dostawa miała być do 1 lutego...

Wiadomość 216 z 439
ostatnia odpowiedź

Dot.: Tracking z USPS kończy się na lotnisku w Warszawie

Nie ma sensu pisać gdziekolwiek. Poczta Ci powie że nie dostała paczki i uj im zrobisz. Amerykanie też nie sa lepsi bo ten cały ich tracking można sobie w upe wsadzić paczka może być w honolulu A oni Ci pokazują że jest na Okęciu żebyś się od nich odpier. Jedyne co można zrobić to czekać albo reklamować chodź reklamacja i tak uja da bo z trgo co słyszałem wygląda to tak że poprostu czekają 30 dni czy się paczka przypadkiem nie pojawi A jak nie to Ci zapłacą jakaś śmieszna kwotę.
Wiadomość 217 z 439
ostatnia odpowiedź

Dot.: Tracking z USPS kończy się na lotnisku w Warszawie

Jednym słowem jesteśmy udooopieni kuwa jest to mój ostatni zakupy z jbnych stanów zjednoczonymi jeb Ameryki
Wiadomość 218 z 439
ostatnia odpowiedź

Dot.: Tracking z USPS kończy się na lotnisku w Warszawie

Słuchajcie dziwna sprawa, ale może zbieg okoliczności. Kilka minut po tym jak kliknołem w konakt USPS w sprawie paczki po wpisaniu mojego numeru listu przewozowego mój Trucking nagle się pozmieniał. Nawet nie zdążyłem wypełnić tych rubryk.  Jakieś 10 minut temu miałem ostatnią informacje, że 27 stycznia paczka wylatuje z Chicago, a teraz nagle, że od 1 lutego idzie z Okęcia w Warszawie. Już pomijając to, że pozmieniała się zupełnie historia i terminy wylotów ciekawe jest to że 31 była w Chicago, a od 1 jest w Warszawie. Widać, że ten trucking jest jakiś sp... 

 

Tak jak wyżej mówiłem, może to był zbieg okoliczności, ale ci co też ciągle czekacie na jakieś info, spróbujcie na tej oficjalnej stronce USPS wpisać w kontakcie swój numer truckingu. Możeee oni to jakoś widzą i aktualniają wtedy?

Wiadomość 219 z 439
ostatnia odpowiedź

Dot.: Tracking z USPS kończy się na lotnisku w Warszawie

To nic nie znaczy paczka jest w kraju jak jest zarejestrowana w systemie pp. Tak jak pisałem wcześniej usps nie wie gdzie są nasze paczki a te wpisy na trackingu są podawane z dp. Wyjaśnił mi to jeden z celników z Wawy. Paczka ma iść według usps taka droga i takimi samolotami i ma być wtedy w Wawie. I tak Ci wpisują w tracking że niby coś się dzieje. Ale potem może być tak że paczka nie trafia na lot bo nie ma miejsca bo przyszły inne z większym priorytetem np ems . Lot np przekierowano na inne lotnisko. Czy np lot był opóźniony i paczka na niego poprostu nie zdążyła. Usps o tym już nie wie i ty widzisz że paczka jest w Wawie A ona jest zupełnie gdzie indziej. Największy problem z tym że paczki lotnicze o niskim priorytecie wysyłane są w kontenerach z reguły raz na tydzien. Tym samym paczka która nie zdążyła na planowy lot w środę nie leci w czwartek tylko leży tydzień na sortowni o jest wysyłana w kolejną środę. Takie kumulacja mogą się zdarzać masę czasem np jak paczka ma przelot z USA do Polski przez Niemcy niemieccy celnicy wezmą sobie ja na kontrolę od czy niby niebezpieczny towar nie trafia na teren unii i paczka znika na parę tygodni. Dlatego ja od początku tracking usps mam w dupie i patrzę na tracking pp
Wiadomość 220 z 439
ostatnia odpowiedź