Forum ogólne
anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Posty na forum

Kupujący nie mogą zapłacić za mój przedmiot

Cześć,mam problem. Wystawiłem ostatnio kilka przedmiotów na ebay. Zrobiłem wszystko tak jak do tej pory (sprzedawałem już inne rzeczy na ebayu). Niestety dostałem 3 wiadomości, że kupujący nie mogą zapłacić za przedmiot. PayPal od razu odrzuca ich tr...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 79 Wyświetlenia
  • 1 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

SPRZEDAWCY OSZUKANI PRZEZ PAY PAL

Czuje się oszukany przez firmę PayPal, której zaufałem jako konsument! Gdybym nie zdecydował się jako sprzedawca na skorzystanie z usług PayPal, nie straciłbym prawie 500zł!PayPal, to portal pośredniczący miedzy sprzedawca, a klientem i rzekomo zabez...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 4531 Wyświetlenia
  • 22 odpowiedzi
  • 4 podziękowania

Nowe konto - limity

Witam, Kilka dni temu założyłem konto firmowe. Od razu podłączyłem PayPala - którego zweryfikowałem kartą służbową. Niestety ciągle konto ma włączony limit wystawiania do 5 sztuk. Nie widzę nigdzie informacji że coś mam jeszcze uzupełnić itp. Nawet m...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 225 Wyświetlenia
  • 5 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Jak usunąć zablokowane konto?

Handluję już od wielu lat na allegro - nic wielkiego - wyprzedaję w sumie tylko niepotrzebne rzeczy zarówno prywatne jak i z mojej działalności. Próbowałem niektóre sprzęty wprowadzić na ebay - licząc na lepszą cene (sprzęty dość specyficzne, ciesząc...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 350 Wyświetlenia
  • 4 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Bardzo proszę o pomoc. Moje konto zostało zawieszone a ponad 2000 ofert usunięte z niewiadomych przy

Wczoraj o godzinie 9.13 , zostały podjęte działania na moim koncie, z niewiadomych przyczyn zostały usunięte wszystkie oferty pod blisko dwóch lata działania konta!!! Delikatnie mówiąc jestem w rozsypce... z niewiadomych mi przyczyn moja oferta handl...

Oferowanie sprzedawanych przedmiotów i łączenie w jedną wysyłkę

Cześć!Jak zaoferować kupującym opcję łączenia przedmiotów w jedną wysyłkę, tak aby widzieli ją jeszcze przed kupnem towaru ?Mam np. dwa różne przedmioty na sprzedaż, wysyłka każdego z nich kosztuje np. 19eur do Niemiec.Kupujący dokonuje zakupu ich ob...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 270 Wyświetlenia
  • 2 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Problem z wystawieniem przedmiotu - limit

Cześć, Podczas próby wystawienia części samochodowej o wartosci 1500zl wyskakuje komunikat : Po wystawieniu tej aukcji przekroczysz limit wartości sprzedaży, jaką masz dostępną. W tym miesiącu możesz wystawić jeszcze na kwotę 10 zł. Obniż cenę wywoła...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 365 Wyświetlenia
  • 2 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Najlepsza oferta w Polsce

Tak się zastanawiałęm, dlaczego u nas jak ognia unikają tej formy?Ebay i inne portale aukcyjne zlokalizowane w polsce. Czy wynika to z jakiejś regulacji prawnej?

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 131 Wyświetlenia
  • 3 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Oświadczenie Niemieckiego urzędu skarbowego F22 WAŻNE

Witam. czy ktoś miał doczynienia z oświadczeniem NIemieckim F22 oraz jak sobie z tym poradził, ponieważ urząd niemiecki nie chce wystawiac takiego oswiadczenia polskim firma, a ebay nie akceptuje dokumentów potwierdzających prowadzenia działalności g...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 151 Wyświetlenia
  • 3 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Rozwiązane! Bandycki PayPal !

Może napiszę w skrócie jak było.. :Przez kilka ostatnich lat sprzedawałem na eBayu. Całkiem niezle szło, płatności przyjmowane oczywiście przez PayPal, bo innej mozliwości nie ma , sprzedając do USA, Australii itp. 100% pozytywnych komentarzy, w pełn...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 576 Wyświetlenia
  • 3 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Pay pal

Mam problem z PayPal wysyła na numer nieaktualny kod weryfikacyjny i nie mogę wejść na konto bo nie mam dostępu do tego numeru

Co jeśli kupujący nie odbierze przesyłki

Tydzień temu wysłałem paczkę do UK o wartości kilkuset złotych.Od dwóch dni na śledzeniu pokazane jest że paczki nie dostarczono, bo podczas próby odbiorcy nie zastanoWiem że jeśli po kilku próbach nikt nie odbierze to paczka czeka 3 dni w punkcie a ...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 342 Wyświetlenia
  • 0 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

niezindeksowane produkty w profilu sprzedającego

Zgłaszałem to kilka razy do tech supportu. Mówili, że produkty będą zindeksowane do 48 godzin, minęło 3 miesiące, a z ich strony żadnej poprawy sytuacji. Produkty są widoczne z poziomu wyszukiwarki, profil wyświetla 5 pojedynczych, ale do tej pory ni...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 134 Wyświetlenia
  • 2 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Pomoc w rozpoczęciu sprzedaży

Witam serdecznie, poszukuje kogos kto sprawdzi mi aukcje czy są poprawnie wyatawione, pomoże wystawić aukcje na ebay.de, sprawdzi moje konto czy wszystko jest poprawnie zrobione. Oczywiście za odpowiednią gratyfikację. Zostawiam do siebie kontakt Seb...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 141 Wyświetlenia
  • 1 odpowiedzi
  • 0 podziękowania
Autorzy z największą liczbą podziękowań