Forum ogólne
anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Posty na forum

Jak odnaleśc .....

Jak odnaleść kogoś na EBAY.PL znając tylko jego login . Próbowałam - ale nie znalazłam sposobu.  ~~~~~~~~ Karolina ~~~~~~

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 145 Wyświetlenia
  • 8 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Przesyłka czeka na poczcie a kupującymnie strasz :-)

Tak, śmieję się z tego...Kupujący z USA zapłacił poprzez PayPal i zarzyczył sobie wysyłkę na polski adres (Koszalin) Wysłałem 20 grudnia, 23 awizowano a kupiec mi wczoraj pisze: "JEZELI DO 4 STYCZNIA NIE OTRZYMAM PRZESYLKI WTEDY ZADAM ZWROTU PIENIEDZ...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 160 Wyświetlenia
  • 5 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Bezpłatne wystawianie ?????

Otrzymałam komunikat z EBAY , że od dnia 8.6.2011 - wystawianie aukcji jest ==bezpłatne ==, ale dzisiaj wystawialam nowe aukcje i sa naliczne opłaty za wystawianie - dlaczego ???

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 136 Wyświetlenia
  • 5 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Problemy z TL

Witam i prosze o pomoc, probowalem ustawic moje aukcje na TL m.in zeby sie aukcja nie konczyla, bo chcialbym utrzymac ta sama ilosc sprzedazy, ale niestety nie moge ogarnac tego TL,(albo moze jest inny sposob nie koniecznie w TL) czy moglbym prosic o...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 56 Wyświetlenia
  • 1 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Pytanie o Moneybookers

Witam, Czy w przypadku Moneybookers też dochodzi do sytuacji, kiedy po wpływie środków na konto MB ktoś stwierdza, że nie dostał towaru / usługi i dochodzi w rezultacie do nieuczciwego zwrotu eniędzy na konto klienta?

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 246 Wyświetlenia
  • 3 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

towar niezgodny z opisem wg kupujaceg

Witajcie! Ostatnio wysłałam kurtkę ZARA do Australii za kwote 359 zł. Kurtka była nowa, raz miałam ją na sobie o czym napisałam w auckji, stan idealny. Mam zdjecia real na aukcji i mimo wszystko kupujący założył spór o to że towar jest używany. Na zd...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 403 Wyświetlenia
  • 1 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

pomoc dla blondynki

Witam serdecznie! Potrzebuje informacji od żywej osoby, że tak powiem bo nie mogę w serwisie znaleść odpowiedzi... Sytuacja jest następująca: - mam odpowiednie foto, programami graficznymi również umiem się posługiwać, z html sobie na poziomie podsta...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 82 Wyświetlenia
  • 4 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Czy jest nalozony limit kwoty ze sprzedazy?

Wystawilam na aukcje za granica, pare dosc drogich rzeczy. Ku mojemu zaskoczeniu serwis ebay usunal je wszystkie tuz przed koncem. Czy istnieje nalozony odgornie jakikolwiek limit pieniezny ze sprzedazy? Podobno jest do 10,000 tys w Polsce miesieczni...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 60 Wyświetlenia
  • 1 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

co zrobic aby zostala ta sama liczba sprzedazy przy przedmiocie

Mam problem co zrobic aby przy ponownym wstawieniu tego samego przedmiotu na aukcje utrzymac ta sama liczbe sprzedazy, np mam sprzedanych 12 przedmiotow i skonczyla mi sie aukcja a po ponownym wstawieniu do sprzedazy przy liczbie ilosc sprzedanych pr...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 304 Wyświetlenia
  • 7 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Ustawienia w Turbo Lister prosze o pomoc

Witam ponownie i prosze o rade, zainstalowalem TL i probowalem ustawic aby po zakonczeniu aukcji i ponownym wystawieniu tego samego przedmiotu zostala mi ta sama liczba sprzedazy oraz obserwowanych i nie moge tego znalezc gdzie to zrobic, prosze o po...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 51 Wyświetlenia
  • 0 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

SKLEP EBAY ....

Załozyłam ''maly sklep EBAY '' - i zaobserwowałam ,że spadła sprzedaż , co może byc przyczyna -- czy nie widać było moich aukcji w ''kategoriach '' ??? Teraz juz zamknęłam ten sklep i zobaczę co będzie dalej . ~~~~~ KAROLINA SZCZECINIANKA ~~~~

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 369 Wyświetlenia
  • 4 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

problem z kupujacymi

w piatek wystawilam telefon - na kup teraz-. po 15 minutach jakis koles z nigerii go kupil. oczywiscie nie zaplacil i nastepnego dnia ebay go zablokowal. w sobote wystawilam go ponownie tyle ze ustawilam tylko wysylanie do kraju. i jakas kobieta odra...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 93 Wyświetlenia
  • 1 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

jak zaplacic prowizje od sprzedazy na ebay

Witam, jestem tunowy, dotychczas korzystalem tylko z serwisu allegro, chce sie zapytac, chcialbym wystawic kilka rzeczy na sprzedaz,zalozylem juz konto pay pal, kod weryfikcyjny z serwisu ebay przyjdzie mi poczta za kilka dni, ale teraz nurtuje mnie ...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 382 Wyświetlenia
  • 2 odpowiedzi
  • 0 podziękowania
Autorzy z największą liczbą podziękowań