Forum ogólne
anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Posty na forum

Widoczność aukcji po 12 godzinach?

Witam,dlaczego po wystawieniu aukcji nie jest ona widoczna od razu. Z tego co zauważyłem trzeba czekać około 12 godzin od wystawienia aby aukcja pojawiała się w wynikach wyszukiwania... Dlaczego tak jest i czy można z tym coś zrobić?

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 37 Wyświetlenia
  • 0 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Licznik odwiedzin

Jak sprawdzić ile osób wyświetliło moją aukcję, czy w ogóle jest taka możliwość na eBay?

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 121 Wyświetlenia
  • 2 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

PROSZĘ O POMOC !

Witajcie.Jestem od niedawna użytkownikiem tego serwisu.Sprzedałem model samolotu , dokladnie go opisując i robiąc mu zdjęcia.Kupił go człowiek z Francji.Jakież było moje zdziwienie gdy oznajmił za posrednictwem emaila,ze samolot jest zniszczony( zapa...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 59 Wyświetlenia
  • 2 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Zaginiona przesyłka - USA

Witam, Ma pewien problem . Dwa miesiące temu wysłałem do USA towar (preparaty na porost włosów) o wartości 500zł . Niestety nie dotarła do adresata . Wysłałem ją jako list polecony ekonomiczny . Czy ktoś może mi powiedzieć co mogę zrobić w tej sytuac...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 76 Wyświetlenia
  • 1 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

limity sprzedaży.de.uk

Witam na ebay.de i uk. dla nowych jest limit sprzedaży do 100 artykułów na miesiąc. nie ma sprawy ,można przeżyć , ale mój problem zaczął się w grudniu , kiedy to limity te się nie odnowiły. Ebay w odpowiedzi przysyła mi ciągle tą samą regułkę na zas...

Polski Ebay nie wyświetla się automatycznie na niemieckim Ebay

Wystawianie przedmiotów na polskim Ebay uważam za bezcelowe .Wstawiam przedmiot a tu aż 4 otwarcia strony .Identyczny przedmiot na niemieckiej stronie ogląda 200 -300 osób .Do póki polski Ebay nie będzie się automatycznie otwierał w całej europie tak...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 65 Wyświetlenia
  • 1 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

problem z przekazywanie kasy na paypala

Witam serdecznie Wlasnie zaczalem swoja przygode z ebayem i juz sa problemy, jestem sprzedawca wystawilem kilka aukcji na niemieckim ebayu, otrzymalem z serwisu informacje ze kupujacy zaplacili za przedmioty, na swoim profilu mam saldo dodatnie, ale ...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 56 Wyświetlenia
  • 1 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Zmiana numeru telefonu

Witam,zarejestrowałem konto w UK z tamtym adresem ale po przeprowadzce do Polski chcę zmienić dane na polskie i nie udaje mi sie zmienic numeru telefonu na polską komórkę ?Cały czas sie pokazuje że numer za długi?Stacjonarnego nie posiadam a wymagają...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 1586 Wyświetlenia
  • 2 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Spór na ebay.co.uk

Witam. Kupujący otworzył spór i roszczenie na ebay.co.uk. Na Pay Pal zablokowano mi kwotę pieniędzy. Mam pytanie, czy jak spór zakończy się automatycznie, to ta kasa mi przepadnie czy odblokują?

FINISH PAYPAL = FINISH EBAY forever??????!!!!!!!!!!

Uwaga !!! paypal moze ci zablokowac konto wq kazdej chwili !!! co najlepsze nie podadzą ci powodu! Jak sie dodzwonisz na nr do LUXEMBURGA to ci powiedzą ze w zwiazku ze zbyt wysokim ryzykiem zakonczyli z toba wspolprace!!! Na ebayu kupilem kilka zaba...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 88 Wyświetlenia
  • 0 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

PAYPAL

Witam Czy aby zarejstrować się w PayPal i dokonywac przelewów wystarczy zwykłe konto bankowe ? , czy potrzeba coś więcej ? jakieś karty kredytowe ? ...itp ? z góry dziękuję za odpowiedź . pozdrawiam

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 229 Wyświetlenia
  • 6 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Kupujący 100 % Pozytywni ?

Witam. Kto w końcu pójdzie po rozum do głowy i coś zmieni w wystawianiu komentarzy dla kupujących ???? Ostatnio plaga na Ebay : kupowanie i nie płacenie!Przy tym kompletny brak kontaktu,pełna ignorancja ! W 99 % dotyczy to klientów z zagranicy ! I co...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 115 Wyświetlenia
  • 1 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

sprzedaz laptopa drobna pomylka w opisie

witam wszytkich chetnych w udzielenie mi pomocy przedstawie jak najprosciej,sprzedalem laptopa na serwisie ebay,i wszytko by bylo dobrze ale po sprzedazy zaywazylem ze laptop ma zamiast pamieci ram ddr3 ddr2 i teraz kupujacy wyzywa mnie od oszustow ,...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 34 Wyświetlenia
  • 0 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Problem z kupujacym

Witam,kupujacy kupił towar na kup teraz. w Opcji wysylka mialam cały świat, lecz koszta mialam podane tylko do Europy. 16 PLN Europa i 8PLN dla Polski. Kupujacy jest z Austarali, nie spytał o koszta wysylki ani nie poprosił o fakturę i nie wiadomo sk...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 96 Wyświetlenia
  • 4 odpowiedzi
  • 0 podziękowania
Autorzy z największą liczbą podziękowań