Forum ogólne
anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Posty na forum

PayPal

witam, zalozylem jakis czas temu konto na ebayu na UK, konto mam zweryfikowane, polaczylem go z paypalem, lecz gdy klikam w menuVerify Your PayPal Account przenosi mnie do Paypala i pisze ze zweryfikowano, lecz gdy wracam do ebaya dalej pisze Verify ...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 210 Wyświetlenia
  • 1 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Problem z wystawianiem aukcji

Witam mam problem z wystawieniem aukcji na ebayu, konto mam zweryfikowane po przez tel. wpisalem kod, wszystko gra, paypal tez jest powiazany z moim kontem ebay, gdy juz robie aukcje pod koniec wyskakuje mi "payment methods" i sa 3 rodzaje : -Paypal-...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 239 Wyświetlenia
  • 1 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Nie mogę wystawić aukcji na zagranicznym ebayu

gdyż nie posiadam 10 komentarzy za sprzedaż(obecnie posiadam 8 komentarzy za sprzedaż, wszystkie komentarze od zagranicznych kupujacych). Przecież to jakaś parodia jest. Po sprawdzeniu konta przez pracownika ebay, konto powinno być warunkowo dopuszcz...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 622 Wyświetlenia
  • 5 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Nie mogę wystawić przedmiot

Witam.mam już jeden przedmiot wystawiony a teraz chciałem wystawić kolejny i pojawia się problem.Przy dokończeniu wystawiania każe mi się jeszcze raz zalogować i podać hasło lecz po wpisaniu prawidłowego hasła ciągle to samo okno z logowaniem wyskaku...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 97 Wyświetlenia
  • 0 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Moja aukcja jest widoczna tylko na ebay.pl

Założyłem konto na ebay.pl ,wytrawiłem aukcje ale ona jest widoczna tylko na ebay.pl Chciałbym żeby była widoczna na ebey.de ,czytałem że trzeba mieć 10 pozytywnych komentarzy na swoim rodzinnym ebey aby móc wystawiać aukcje na zagranicznych ebay- cz...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 579 Wyświetlenia
  • 9 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

To dopiero supersprzedawca

http://feedback.ebay.pl/ws/eBayISAPI.dll?ViewFeedback2&userid=babz&ftab=AllFeedback&rt=nc Zobaczcie ilość komentarzy, następnie poczekajcie 5min i odświeżcie strone. Troche tego goni 

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 139 Wyświetlenia
  • 1 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Narzędzia do finalizacji transakcji

Witam. W firmie korzystamy z programu Afterbuy. Niestety zarówno program jak i obsługa klienta są w języku niemieckim. Czy zna ktoś podobny program ale w języku polskim lub angielskim?

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 59 Wyświetlenia
  • 0 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Dokumentacja rachunki na ebay.uk

Witam serdecznie,jakiś czas temu zaświtał mi pomysł żeby spróbować coś dorobić za pośrednictwem ebay. Jestem już po rejestracji jako Self Employed Sole Trader,zmienilem konto na ebay z prywatnego na firmowe PayPal zintegraowany i to chyba tyle.Moje p...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 524 Wyświetlenia
  • 1 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Potwierdzenie swojego numeru

Witam Mam problez z potwierdzeniem swojego numeru tel. Założyłem konto na eBau.co.uk i musze potwierdzić swój numer ale gdy go wpisuje to wyskakuje mi wiadomość "We were not able to verify the phone number you provided. Please try again." Czy musi by...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 212 Wyświetlenia
  • 2 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

poczta polska podnosi drastycznie ceny za wysyłki zagraniczne od 01/2013

Witam, od 4tego stycznia 2013 polska poczta podnosi drastycznie ceny wysłania listów za granicę ... W związku z tym chciałbym zapytać czy ktoś tu szuka jakiegoś lepszego rozwiązania... ? Pomyślałem o zorganizowaniu wspólnie może kogoś kto mógłby wysy...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 232 Wyświetlenia
  • 5 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Sprzedaż firma

Witam, Posiadam firmę z kilkoma oddziałami stacjonarnymi oraz działamy w internecie (sklep internetowy). Nie ukrywam, że od czasu jak nasza firma zaczęła sprzedaż w internecie zyski się zwiększyły i koszta prowadzenia firmy się zmniejszyły. Obecnie n...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 68 Wyświetlenia
  • 0 odpowiedzi
  • 0 podziękowania