Forum ogólne
anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Posty na forum

Potwierdź swoją tożsamość - czy jest jakiś inny sposób?

Mam zamiar zacząć sprzedawać na ebay'u, kiedy próbowałem wystawić na sprzedaż swój pierwszy przedmiot wyskoczyło mi okno z potwierdzeniem tożsamości. Mam trzy opcje, "Potwierdź swoją tożsamość telefonicznie" (tylko telefon stacjonarny), "Potwierdź mo...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 359 Wyświetlenia
  • 2 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

podejrzewam oszustwo na VAT - co robić?

witam,sprzedaję towary za granicę głównie do UK. Do ceny doliczam 23% polskiego VAT dla nabywców prywatnych. Od pewnego czasu konkurencyjny sprzedawca oferuje te same produkty z ceną 10-15% niższą od mojej. Ja sprzedaję z Polski, on z UK. Znam ceny p...

Brak płatności zgłoszony do centrum rozstrzygania - termin zamknięcia problemem.

Witam, klient z Niemiec nie zapłacił, nie odpowiada na wiadomości. Sprzedałem bilety na mecz 14 czerwca. Otrzymałem informację że czekamy na wplatę do 12.06 i wtedy będę mógł odzyskać prowizję. Co zrobić w takim przypadku? Czy mimo wszystko mogę pono...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 190 Wyświetlenia
  • 1 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Aukcje wielowariantowe pomoc przy SKU kodach produktu do programów integracyjnych

witam mam coraz więcej aukcji na ebay z wariantami przykładowo wybiera się rozmiar koszulki i pozniej kolor i teraz mam zagadkę , gdzie mozna wprowadzić dla każdej z tej pozycji jakiś /kod produktu/ lub /SKU/potrzebuję tego ponieważ później program i...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 314 Wyświetlenia
  • 1 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Problem z wystawieniem nowej aukcji

Witam.Przy prubie wystawienia nowej aukcji pojawia się komunikat:Sembra che ci sia un problema con questa inserzione.Zauważyliśmy, że nie masz ustawionej formy płatności dla swojego konta eBay. Gdy ustawisz formę, będziesz mógł(mogła) wystawić kolejn...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 310 Wyświetlenia
  • 4 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

obsługa emaili z kilku kont ebay DE PL

Witam borykam sie z nastepującym problemem i szukam sprawdzonego rozwiązania , a mianowicie posiadam kilka kont w ebay DE i ebay PL , non stop problem z przelogowywaniem i automatycznyą zmianą z DE na PL i odwrotnie krew zalewa jesli chodzi o odpowia...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 358 Wyświetlenia
  • 3 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Problem z kupującym

Dzień dobry, także nadziałam się na nieuczciwego kupującego. Wysłalam mu towar, za który zapłacił przez Paypal i który otrzymał, a teraz domaga się zwrotu pieniędzy twierdząc, że jest nieautentyczny chociaż ma wszystkie metki. Jako, że to odsprzedaż ...

Nie mogę wystawiać nowych przedmiotów nałożony limit

Dzień dobry, miał ktoś z was może taki problem jak na poniższym zdjęciu, dotyczy to wszystkich serwisów także, to samo mi się wyświetla na .de .com .co.uk no i pl Wystarczy pobrać lub prawym przyciskiem myszy nacisnąć "pokaż obraz" i będzie duża roźd...

EBAY.JPG
Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 265 Wyświetlenia
  • 1 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Zwrot po miesiącu

Witam, szpedalem zegarek na ebayu uk, kupujący był zadowolony z zakupy wszystko było dobrze, wystawił mi komentarz pozytywny, po miesięcu się odezwał twierdząc ze zegarek jest nie oryginalny, paypal zabrał mi z konta pieniądze, nie wiem jakim prawem,...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 307 Wyświetlenia
  • 3 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Zwrot towaru wersja amerykanska

Sprzedaje na Ebay US od 2010 roku, 7000 Feedbacks. ale jeszcze nigdy nie spokalam sie z takim zidioceniem tego narodu. Sprzedalam miseczke, w tytule bylo wyraznie napisane ze jest to small bowl, w opisie bylo rowniez zaznaczone ze jest to mala miska ...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 277 Wyświetlenia
  • 2 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Dramatyczne spadek sprzedaży!!!

Witam!Sprzedaję na Ebay regularnie od 2008 roku. Bywało raz lepiej, raz gorzej. Natomiast od 26.02.2018 NIE SPRZEDAŁEM NIC !!!!!Czy ktoś spotkał się z podobnym zjawiskiem? Sprawdziłem konkurencję zagraniczną- na tym samym poziomie cen co uprzednio. C...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 3718 Wyświetlenia
  • 11 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

po jakim czasie od zakupu klient może wystwic komentarz

Witam serdecznie,Mam pytanko do większych znawców eBay'a ode mnie  Jestem sprzedawcą i za pośrednictwem eBay sprzedaje meble. Zastanawia mnie jedno pytanie. Po jakim czasie od dnia zakupu klient może wystawić mi komentarz ? Będę wdzięczy za pomoc.Pr...

EbayMag

Hej Czy korzystacie już może z ebaymag.com ? Ja mam konto założone w polsce z paypalem w PLNach, ale jak staram się dokończyć proces aktywacji konta na ebaymag.com to pisze, że "Konto nie jest gotowe". Jedną z opcji, która tam jest nie wyłaczone to a...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 1926 Wyświetlenia
  • 15 odpowiedzi
  • 0 podziękowania
Autorzy z największą liczbą podziękowań