Forum ogólne
anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Posty na forum

Brak komentarzy za transakcje

Witam,sprzedałem kilka przedmiotów na ebay,ale nie otrzymałem komentarza.W jaki sposób mogę nakłonic kupujących do wystawienia komentarza?Dodam,że krótko po transakcji poprosiłem kupujących o wystawienie komentarza,brak odzewu.Zależy mi na każdym kom...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 1692 Wyświetlenia
  • 2 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Ustawienie aktywnego pasek wyboru rozmiarów

Witam Jak ustawić aktywny pasek wyboru rozmiarów, kolorów, który znajduje się nad oknem kup teraz i ilością towaru. Wystawiam towary na ebayu Angielskim ale myślę, ze jest tak samo jak na Polskim. Za pomoc dziękuję

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 256 Wyświetlenia
  • 1 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

edycja danych

Chcę wystawić przedmiot na sprzedaż problem w tym że nie mam aktywowanego konta i kontro prawdopodobnie założone jest na stary numer komórki gdyż na nowy numer nie dzwoni do mnie automat z kodem.W jaki sposób można zmienić numer telefonu na który dzw...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 150 Wyświetlenia
  • 0 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Rozwiązane! Zakupiłem towar z USA za który zapłaciłem niestety pomyliłem się co do modelu sugerując się ceną

Zakupiłem towar z USA za który zapłaciłem niestety pomyliłem się co do modelu sugerując się ceną sprzedawca zaproponował mi anulowanie zakupu i ponowny zakup towaru innego modelu oczywiście droższego i teraz pytanie jak to jest z tym zwrotem czy jest...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 404 Wyświetlenia
  • 1 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Sprzedalam auto z innego ogloszenia, chce zamknac ogloszenie na ebay.

Dwa tygodnie temu wystawilam auto na sprzedaz "buy it now" na ebay na 28dni,ale nie bylo zanego zainteresowania (6 obserwujacych, zadnych wiodomosci,telefonow).Po tygodniu wstawilam to samo auto na inne strony i juz po dwoch dniach sprzedalam go. Che...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 421 Wyświetlenia
  • 3 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Dwa konta na polskim paypal

WitamMam pytanie czy jest możliwość zarejestrowania drugiego konta na paypal (niemieckiego)? Chodzi o to czy mógłbym doładowywać środki na paypal z Niemieckiego konta w Euro, aby móc później nimi płacić na ebayu Niemieckim.Czy muszę założyć równoległ...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 271 Wyświetlenia
  • 2 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Pełny zwrot za przesyłkę i przedmiot.

Witam serdecznie, paczka, którą zamówiłem wróciła do sprzedającego.18 maja dostałem maila z powiadomieniem, że sprzedający obowiązuje się do pełnego zwrotu, tak za przedmiot, jak i za przesyłkę.Do tej pory na koncie paypal nie dostałem tych pieniążkó...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 129 Wyświetlenia
  • 0 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

zwrot za przesylke

Dzien dobry.Kupilem koszulke firmowa od prywatnego sprzedawcy.Okazalo sie ze wyglada jak szmata i dzieki paypal otrzymalem pieniadze ktore wczesniej wplacilem(razem z kosztem przesylki)Teraz sprzedawca chce zwrotu artykulu.Oczywiscie chetnie go odesl...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 224 Wyświetlenia
  • 2 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Nie widac opinii

Dzien dobry!Kupilem artykul u sprzedawcy ktory ma 47 opinii jednak nie widac ich.Nie moge przez to zorientowac sie z kim mam do czyninia.Czy to zgodne z zadadami e-bay?

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 231 Wyświetlenia
  • 3 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Problem z logowaniem

Witam Niestety musiałem założyć sobie nowe konto, bo *** z ebaya coś zwaliły. Zgodnie z zaleceniem zmieniłem hasło. Dostałem taką odpowiedź This is a courtesy message to let you know that your eBay password has been successfully changed. Nie musisz n...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 965 Wyświetlenia
  • 4 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Czy mogę na zdjęciach umieszczać adres swojego sklepu internetowego?

Witajcie. Zauważyłem, iż niektórzy sprzedawcy na ebay. de mają wklejone adresy swoich stron na zdjęciach.Czy jest to legalne?Czy płaci się za to dodatkowo?Czy trzeba mieć sklep na ebayu? Czy po prostu można i tyle?Czy wręcz, przeciwnie -ZABRONIONE!!!...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 169 Wyświetlenia
  • 1 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Następny oszust

Chciałabym przestrzec dzisiaj i na przyszłosc przed kupowaniem u pana z ***. Otóż kupiłam u niego kartę graficzną AMD Radeon Sapphire Tri-X R9 290 za ponad 1000 zł i zapłaciłam przelewem na konto podane w podsumowaniu sprzedaży, (nie przez PayPal ale...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 690 Wyświetlenia
  • 9 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Nie zapłacony przedmiot

Witam niestety z przyczyn losowych nie bede mogłą zapłacic za aukcje,chcialbym spytac o konsekwencje ,mam dobre opinie i sytaucaja tak zdarzyla sie nagle.pozdrawiam

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 153 Wyświetlenia
  • 1 odpowiedzi
  • 0 podziękowania