Brak komentarzy za transakcje

Witam,sprzedałem kilka przedmiotów na ebay,ale nie otrzymałem komentarza.W jaki sposób mogę nakłonic kupujących do wystawienia komentarza?Dodam,że krótko po transakcji poprosiłem kupujących o wystawienie komentarza,brak odzewu.Zależy mi na każdym komentarzu,przez idiotyczny regulamin (10 pozytywnych od kupujących aby sprzedawać na ebay.de ).Czy wystarczy historia transakcji sprzedaży czy konkretne komentarze? W jaki sposób rozwiązać problem?

Wiadomość 1 z 3
ostatnia odpowiedź
2 ODPOW. 2

Brak komentarzy za transakcje

[...] ,ale nie otrzymałem komentarza

 

a wiesz o tym ze opinie sa nie obowiazkowe

 

[...] transakcji poprosiłem kupujących o wystawienie komentarza,brak odzewu

 

a wiesz o tym ze takim pytaniem, narazasz kupujacych na opinie negatywne, bo na ebayu sprzedawca innych opinii niz pozytyw wystawic nie moze, negatywy i neutrale dla sprzedawcow zostaly zlikwidowane ponad 6 lat temu a konkretniej w maju 2008

 

wystawiaj pierwszy opinie, a napewno kupujacy odwdzięczą sie tym samym, i zapamietaj sobie tu w porownaniu do alledno to sprzedawca wystawia pierwszy opinie a nie na odwrot

 

 

 

tylko zapomniales jeszcze napisac ze aby moc sprzedawac na ebay.de czy obojetnie w jakim obcym serwisie od ostatniej opinii musi uplynac 90 dni ;d

 

czyli reasumujac musisz uzyskac 10 opinii za sprzedaz od roznych kupujacych, mozesz od tych samych kupujacych, ale przerwa pomiedzy opiniami musi wynosic minimum 7 dni a od ostatniej otrzymanej opinii musi uplynac minimum 90 dni, abys mogl cos w ogole sprzedac w zagranicznym serwisie ; )

Wiadomość 2 z 3
ostatnia odpowiedź

Brak komentarzy za transakcje

Dzięki za odpowiedź,że 90 dni to wiedziałem,ten okres już minął od sprzedazy pierwszego przedmiotu..W sumie sprzedaje od paru miesięcy i wolałem spytać na forum.Pozdrawiam i dzięki.

Wiadomość 3 z 3
ostatnia odpowiedź