Forum ogólne
anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Posty na forum

Feedback

Witam wszystkich.Czytajac opinie sprzedajacych czasami widze ze u niektorych uzytkownikow nie mozna zobaczyc co kupowali od danego sprzedajacego , za jaka cene oraz jak dobrze pamietam nawet daty kiedy nie widac (u mnie na angielskim ebay-u pisze pri...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 222 Wyświetlenia
  • 1 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

problem z wystawianiem aukcji po usunięcie problemu z paypal.

Jakiś miesiąc temu , paypal zażądał ode mnie dowodów zakupu , adresów dostawców, danych trackingowych itp.itd. na ten czas wprowadzono na moje konto paypal ograniczenia no i usunięto moje wszystkie aukcje z ebay. Po miesiącu zmagań , udało mi sie spr...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 212 Wyświetlenia
  • 1 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Mówcie co chcecie ale na Ebay zawsze coś sprzedam a na Allegro lipa....

Mimo że miałem pare hmmm kwestii tutaj to zawsze coś fajnego kupię czy to USA ,Kanada Niemcy a i sprzedam do Kanady USA czy Francji.Natomiast na Allegro zrobiła się totalna lipa a liczą sobie jakbym co miesiąc za 10 tys sprzedał.Mimo jak czytałem osz...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 490 Wyświetlenia
  • 3 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Mały problem z pierwszymi zakupami

Witajcie, Chciałabym kupić dwa przedmioty, jednak jeden z nich niechcąc dodałam dwa razy. Teraz widnieje w ,,kupionych''. Zapłaciłam z dwa pozostałe i nie wiem jak pozbyć się tego, nie widzę ikonki ,,usuń''. Poproszę o pomoc, pozdrawiam:)

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 141 Wyświetlenia
  • 0 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

zmiena konta paypal na koncie ebay

witam,mam taka sytuacje ze rozwiazalem umowe z Paypalem jakies pol roku temu - konto jest zamkniete,czy istnieje mozliwosc podpiecia innego konta paypalowego pod konto na ebayu , na ktorym juz raz byl podpiety paypal?PozdrawiamTomasz

Czy kupując nowy przedmiot na Ebay.pl z Niemiec za ok.1800zł z VAT płacę coś dodatkowo w Polsce

Czy kupując nowy przedmiot na Ebay.pl z Niemiec za ok 1800zł z VAT (19%) płacę coś dodatkowo w Polsce.Różnica w VAT 19% w Nienczech i 23% w Polsce, czy wiąże się to z dodatkowymi opłatami w Polsce z tytułu zakupu -- zakup dla osoby prywatnej.Jeśli kt...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 442 Wyświetlenia
  • 2 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Czy sprzedawca coś kombinuje ?

Witam mam pytanie kupiłem od chińczyka elektronike za ponad 560euro i ostatnio dostałem takie wiadomosci: Dear buyer,we are sorry to bother you,we just got the message from our postal office that your items were returned to us by the customs becuase ...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 700 Wyświetlenia
  • 11 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

oszukany

wygralem dwie aukcje zakupu telefonow na serwisie ebay i w obydwy przypadkach zostalem oszukany przez sprzedajacych, platnosci dokonywalem bez paypal bezposrednio przelewem na konto, w przypadku zakupu od jednego uzytkownika kontakt urwal sie po dwoc...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 582 Wyświetlenia
  • 7 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Czy ja mógłbym wreszcie od Ebay dostać odpowiedź czemu nie oddaliście 14zł za aukcje ?

Pisałem 2 razy podałem nr aukcji i cisza nawet nie dostałem odpowiedzi tak,nie,p.... się.Sprawa dotyczyła aukcji sprzed miesiąca.Założyłem sklep wrzuciłem aukcję no ale że sklep mi nie przypadł do gustu skasowałemWięc ponownie wystawiłem aukcję w for...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 244 Wyświetlenia
  • 1 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Wiadomości o transakcji przychodzi na 2 różne maile

Witam,proszę o pomoc, zmieniłem niedawno maila na którego przychodzą wiadomości dot. sprzedaży tj. wystawienie przedmiotu, sprzedaż, ale na starego przychodzi nadal inf. o wpłacie przez kupującego w systemie paypal, natomiast wypłata z konta paypal d...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 423 Wyświetlenia
  • 4 odpowiedzi
  • 0 podziękowania