Forum ogólne
anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Posty na forum

Turbolister - czy jest jakiś zamiennik

Mam kilkaset aukcji w serwisie ebay, wiem że będzie ich więcej i zwracam się do Was z pytaniem czy istnieje jakiś program który umożliwia takie funkcje jak turbolister ? Zależy mi na zarządzaniu aukcji w jakiś sensowniejszy sposób niż wertowanie ich ...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 1359 Wyświetlenia
  • 3 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Set up a seller account

I need to 'Set up a seller account' I waiting for a letter for 4 days,probably.I got clean Email,was looking in spam and so on.I should wait for some letter(paper one) to my living adress or something? Thank You !!!P.S. Have screen

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 1121 Wyświetlenia
  • 2 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

mam prośbę czy ktoś może mi podpowiedzieć jak zmienić sposób zapłaty z odbiór osobisty na wpłatę Pay

mam prośbę czy ktoś może mi podpowiedzieć jak zmienić sposób zapłaty z odbiór osobisty na wpłatę PayPal ?na allegro bez problemu a na eBay-u czarna magia NIEMOŻLIWE?prosze o podpowiedz może coś przeoczyłam

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 1235 Wyświetlenia
  • 2 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Format mcs

Co to jest format mcshttp://m.ebay.pl/itm/351891031371

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 425 Wyświetlenia
  • 0 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Prosze o pomoc! Zmiana adresy wysyłki!

Witam! Mam problem chce zamówić pewne rzeczy na ebay lecz nie jest możliwe ponieważ moja karta ma inny adres niż ten na który chce wysłać swoje rzeczy. Jak to zmienić by móc zamawiac na adres inny niż karta? Baaardzo prosze o pomoc! Spoiler (wyróżnij...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 1225 Wyświetlenia
  • 2 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Anulowanie tranzakcji

Witam . Wziąłem udział w licytacji samochodu i wygralem . Okazało się ze auto jest ode mnie 200 mil i wystapilem z prośbą do sprzedającego o usuniecie mojej licytacji . Zgodził się i powiedział że nie bd płacić Ale wciąż na moim koncie jest zaleglosc...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 484 Wyświetlenia
  • 1 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

skur... le z paypal'a przechodzą samych siebie!!

kupujący przez mój sklep internetowy włoch chciał zapłacić przez paypal. Ustalona cena 67EURO, wysłał płatność przez paypal, a te pierd... lce przewalutowali płatność na złotówki po złodziejskim kursie jaki zawsze stosuje paypal, oczywiście pobrali t...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 281 Wyświetlenia
  • 1 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Zawalczy?

http://www.rp.pl/Handel/311049939-eBay-zawalczy-o-Polske.html

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 410 Wyświetlenia
  • 1 odpowiedzi
  • 1 podziękowania

Ebay usunał mi konto

Witam, sprawa wyglada tak, zarejestrowałem konto na ebayu dobre 10 lat temu, uzywalem je gdzies do roku 2010, pozniej nie korzystalem po prostu. W dniu wczorajszym chcialem sie zalogowac na konto a tu komunikat , ze loginu takiego nie ma, wpisuje mai...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 1242 Wyświetlenia
  • 4 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Aukcja Wieloprzedmiotowa ?

Witam , mam pytanie może wcześniej dostanę odpowiedz niż z Serwisu. Miamowicie chodzi mi o coś takiego chciałbym wystawić na licutację "WIELE" przedmiotów. I tu widzę że chyba tak się nie da jak na Allegro ,np. 100 sztuk , 1 osoba licytuje np. za 1 z...

Konto zarejestorwane na ebay.pl - jak sprzedawać na ebay.de

Witam, proszę o wyjasnienie co należy spełnić by sprzedawać swoje produkty na ebay.de.Podkreślam, że mieszkam w Polsce stąd mam konto tylko na ebay.pl. Narazie mam konto prywatne, ale chcę zarejestrować konto firmowe.Moje pytania:1. Czy rejestrujać k...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 597 Wyświetlenia
  • 3 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

PayPal jak zwrócić część kwoty kupującemu jeśli środki są zamrożone?

WitamMam pewien problem ponieważ nie wiem jak zwrócić cześć pieniędzy kupującemu z paypala. Otrzymałem przelew ale jeszcze saldo jest zamrożone - ,, zakończono- środki nie są jeszcze dostpne. I nie można zwrócić ponieważ piszę komunikat ,, Nie można ...

Kupiłam płytę jako niezarejestrowany użytkownik.

Witam wszystkich serdecznie.Chciałam szybko zrobić zakup pewnej płyty a konkretnie "Combichrist - Making Monsters" więc zrobiłam to jako użytkownik niezarejestrowany. Zrobiłam przelew i czekałam miałam ją dostać 16-22 września... Po kilku dniach od z...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 738 Wyświetlenia
  • 1 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Historia Konta.

Witam jakiś czas temu wystawiałem przedmoty na sprzedaż ,nie sprzedałam tego a teraz chcę odnalezć te stare aukcje aby je na nowo wystawić ,gdzie tego szukać ,minęło więcej niż 60 dni od ostatniego wystawienia .Pozdrawiam

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 673 Wyświetlenia
  • 1 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Rozwiązane! Dostawa do paczkomatu

Witam. Nie chcę zamawiać przesyłek do domu, bo godziny pracy uniemożliwiają mi odbieranie w domu. Z tego względu zawsze korzystam z paczkomatów, natomiast tutaj takiej funkcji nie widzę. Jest sposób by odbierać nie z domu, a na poczcie czy za pomocą ...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 8811 Wyświetlenia
  • 1 odpowiedzi
  • 1 podziękowania