Forum ogólne
anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Posty na forum

Rozwiązane! Dlaczego sprzedawcy z USA zawyżają koszty wysyłki i naliczają opłaty importowe.

Witam Pańdstwa.Proszę uważnie przeczytać bo to nie jest żart a prawda.Od dłuższego czasu spotykam ze sprzedawcy z USA i Kanady,podnoszą nieuzasadnione koszty sprzedaży a tym samym koszt zakupu dla kupującego jest dość wysoki i często nikt nie kupuje ...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 2112 Wyświetlenia
  • 4 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Opinia za opinię

Witajcie, (oby dobry dział) Mam tutaj aukcję http://www.ebay.pl/itm/Etui-iphone-8-Case-Apple-Ultra-cienkie-silikon/132359946509zasada jest prosta. Prosz was o zakup tego etui. Wiem wiem... wydaje się podejrzane ale Mam nadzieję, że mi zaufasz i wyśle...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 378 Wyświetlenia
  • 3 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

OKRADANIE W BIAŁY DZIEŃ

W moim przypadku kupujący wybrał paczke ekonomiczną do USA i po 3 tygodniach zwrócił się o zwrot pieniędzy. Na nic wysyłanie do ebay potwierdzenia nadania, linku do śledzenia przesyłki, który pokazuje że paczka jest w drodze. Zwrot został przyznany a...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 437 Wyświetlenia
  • 3 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Zwrot pieniędzy przez paypal - czas trwania

Witam, Wczoraj po uzgodnieniu ze sprzedającym otrzymałem potwierdzenie na maila od paypal'a, o pełnym zwrocie na moją kartę.Teraz pytanie ile muszę czekać aż pieniądze rzeczywiście zostaną zwrócone na moje konto? z góry dziękuje

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 540 Wyświetlenia
  • 1 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Uciekajcie z Ebay szkoda zdrowia

WitamPodsumowanie 2 lat sprzedaży na Ebay.Zwroty 6 tysi rąbią na prawo i lewo nie wysyłajcie Singapur i okolice jak i Ameryka Południowa. Zresztą nawet Niemcy totalnie walą jak widać na rabunku II wojny mało się dorobili.Brak jakiegokolwiek wsparcia ...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 1177 Wyświetlenia
  • 10 odpowiedzi
  • 2 podziękowania

Jak zmienić adres e-mail?

Potrzebuje informacji jak zmienić adres e-mail na koncie, procedura z ustawień działa tylko do pewnego momentu gdyż nie otrzymujemy linku aktywacyjnego na nowy (zmieniany) adres e-mail. Bardzo proszę o wszelkie informacje związane z tym wątkiem, jak ...

Sprzedaz na ebay.de

Chcialem wystawic cos na ebay.de i taki komunkat:Czy da sie zalozyc biznesowe konto w PL tak zeby sprzedawac na ebay.de ? Es scheint ein Problem mit diesem Angebot zu geben. Wichtiger Hinweis:Wir bitten Sie um Verständnis, dass in dieser Kategorie nu...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 296 Wyświetlenia
  • 0 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Gra o tron blu Ray

Witam. Zakupiłem wczoraj Blu-Ray box gry o tron 1-6. Z tyłu boxu widniało iż zawiera on polska wersję językową. Co więcej na każdym pudełku także było napisane że owa wersja jest. Jednak po otworzeniu płyty i wejściu w menu polskiej wersji nie było. ...

konto w ebay.de a działalnosc w polsce

Witam.zacząłem sprzedaż z konta ebay.de jako osoba prywatna.Chciał bym go przekształcić na konto firmowe,problem tylko ,że firme mam zarejestrowaną w Polsce. Czy moge podpiąć polską działalność pod niemiecki ebay?

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 363 Wyświetlenia
  • 1 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Weryfikacja sprzedawcy przed zakupem

Witam wszystkich, Czy jest jakiś sposób na sprawdzenie sprzedawcy ? Czy ktoś prowadzi gdzieś jakąś baze nieuczciwych sprzedawców lub też mogę wpisać nazwę sprzedawcy i akurat ktoś miał z nim pozytywne lub negatywne doświadczenie. Znalazłem z pozoru ś...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 380 Wyświetlenia
  • 1 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

paypal chroni oszustów?

witamsprzedałem przedmiot za 40usd, oczywiście na drugi dzień wysłałem go poleconym piorytetem, po miesiącu dostaję maila z paypal z informacją o blokadzie na moim koncie ponieważ kupujący zgłosił nieautoryzowaną transakcje, wysłałem faxem potwierdze...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 246 Wyświetlenia
  • 0 odpowiedzi
  • 0 podziękowania