anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Przeniesienie aukcji z wariantami z serwisu .de do .at

Witam!

 

Mamy kilka aukcji z wariantami których stworzenie zajęło nam trochę czasu, orientuje się ktoś czy istnieje możliwość ich przeniesienia z serwisu niemieckiego na austriacki tak aby nie trzeba było tworzyć tych wariantów od nowa ? Lub też ewentualnie czy jest jakiś program do ebay w którym mógłbym to zrobić ?

 

Z góry dziękuję za pomoc.

Wiadomość 1 z 3
ostatnia odpowiedź
2 ODPOW. 2

Dot.: Przeniesienie aukcji z wariantami z serwisu .de do .at

Witam, nie wiem czy chodzi ci o przeniesienie sklepu z DE na AT czy po prostu chcesz skopiować sobie aukcje to co masz i wystawiać na AT. Tutaj:   http://community.ebay.pl/t5/Sprzedawanie-za-granic%C4%99/SKLEP-NA-EBAY-DE/m-p/64713#M5217

znajdziesz instrukcje jak przenieść aukcje z jednego sklepu do drugiego gdzie sami przenosiliśmy sklep z PL do DE i testowaliśmy całą operacje na 1200 aukcjach i poszło bez problemu. Mam nadzieję ze mogłem pomóc, w razie pytań pisz śmiało,pozdrawiam 

Wiadomość 2 z 3
ostatnia odpowiedź

Dot.: Przeniesienie aukcji z wariantami z serwisu .de do .at

Witam!

 

Dokładnie chodzi mi o skopiowanie aukcji z serwisu ebay.de do serwisu ebay.at czyli jak dobrze rozumiem mógłbym wykupić subskrypcję managera pro z magazynem w serwisie ebay.at, w serwisie ebay.de zapisać do magazynu wszystkie przedmioty a później w serwisie ebay.at zalogować się i wystawić te aukcje z magazynu zgadza się ?

 

Pozdrawiam!

Wiadomość 3 z 3
ostatnia odpowiedź