anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Wystawianie ile się czeka ? Obsługa nie odpisuje...:(

Witam , to nasze początki na Ebay i cierpliwości trochę brakuje. Wystawiłem dziś rano na próbę 2 aukcje teraz jest 13:50 i ja tych aukcji nie widzę są gdy wejdę w sprzedawane nawet nie widzę miniatur ale w wynikach wyszukiwania nigdzie nie ma, opłaty pobrane to znaczy że coś chyba jest wystawione . Z obsługi Ebay też czekam na odpowiedz i wielkie "0" odpowiedzi tak to funkcjonuje...? Nie wiem czy jest sens wystawiać coś jeszcze....

Wiadomość 1 z 2
ostatnia odpowiedź
1 ODPOWIEDŹ 1

Wystawianie ile się czeka ? Obsługa nie odpisuje...:(

Pojawienie sie aukcji w wynikach wyszukiwarki jest uzaleznione od faktu zindeksownia jej w bazie danych. Ebay indeksuje w pewnych interwalach czasowych i czasami moze minac 24 godziny zanim twoja aukcja zostanie znaleziona.

Zanim to nastapi mozesz skonfrontowac wystawienie w “moj ebay” lub znajdujac ja linkiem podanym w momencie wystawiania lub wpisujac jej numer w okienko wyszukiwarki.

Po 24 godz powinna byc widoczna ale wez pod uwage pozycjonowanie ktore zalezy od osiagniec sprzedawcy np. ilosc komentarzy, wysokosc sprzedazy, czas wysylki, akceptowanie zwrotow, akceptowanie Paypal itp.. Ebay na ktorym wystawiasz a na ktorym szukasz ma rowniez znaczenie.Takze ilosc wynikow w wyszukiwaniu.

Niektore Ebaye wyswietlaja wyniki wyszukiwan z innych portali jesli starcza na to czasu wyszukiwarce.

 

Lektura tego watku pomoze odnosnie widocznosci aukcji

 

http://community.ebay.pl/question/Dla-Sprzedawc%C3%B3w/Nie-Wida%C4%87-Mojej/2000000297?&#msg20000007...

**************************************
Wiadomość 2 z 2
ostatnia odpowiedź