anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Ebay wprowadza drastyczne opłaty za każdą aukcję !!!

Ebay znowu sobie „strzela w kolano”. Od czerwca wprowadzają drastyczne opłaty i tak teraz za każdą aukcje z ceną stałą zapłacisz po 1,50zł a za aukcję z licytacją 2,20zł. Całkiem im odwaliło i nie nauczyli się niczego. W 2008 roku po raz pierwszy wprowadzili opłaty i skończyło się to dla nich tragicznie gdyż około 90% aukcji zostało zlikwidowanych przez sprzedawców (a opłaty wtedy wynosiły tylko od 5 groszy do maksimum 1zł). Teraz wprowadzają takie drastyczne opłaty że nie wiem czy ktokolwiek zostanie. Przykładowo ja posiadam prawie 22 000 aukcji i teraz x 1,50zł, DZIĘKUJĘ wolę usunąć aukcje z tego serwisu. Jeszcze jedna parodia za nazwę pomocniczą na jednej aukcji będzie opłata 5,70zł (do tej pory darmowa). Ciekawe ile polskich aukcji będzie po tych podwyżkach, ebay w rankingu spadnie na ostatnie miejsce.

  Brawa dla osób pracujących w Ebay, świetnie działacie na niekorzyść swojej firmy!!!

...............

Wiadomość 1 z 116
ostatnia odpowiedź
115 ODPOW. 115

Ebay wprowadza drastyczne opłaty za każdą aukcję !!!

W Bangladesh i Pakistanie nie będzie rewolucji-10usC za godzinę się nie zmieni tudzież ich debilne odpowiedzi warte 1usC albo nic.Obecnie ebay nie jest chyba wiodącym portalem aukcyjnym  ale jest najbardziej pazernym i zawodnym.Na moich aukcjach ukradli mi jakieś 3000 Euro na prowizjach od bezpłatnej wysyłki i prowizjach od prowizji paypal(rozdział to śmiech na sali-ostatnio nie mogłem dodać nr przesyłki przez ebay-dodałem na paypal i od razu wszedł na ebay).Kiedyś za oscylator aresztowali tych z art-b,ale oni nie byli jankesami.Żle się te te nowości dla ebay skończą-oby upadkiem totalnym,jakkolwiek dużo ja stracę.

Wiadomość 2 z 116
ostatnia odpowiedź

Ebay wprowadza drastyczne opłaty za każdą aukcję !!!

Jak mam aukcje samoodnawialne to w czerwcu za 1000 aukcji dowalą mi prowizję od wystawienia 1500 zł? Przecież to się mija z celem jak ja nawet za tyle nie sprzedam...

Wiadomość 3 z 116
ostatnia odpowiedź

Ebay wprowadza drastyczne opłaty za każdą aukcję !!!

I nie wiem czy jestem tak ciemny, czy się nie da edytować zbiorczo aukcji, zeby nanieść poprawki. Praktycznie w każdej mam nazwę pomocniczą i nie uśmiecha mi się za to płacić, a wchodzenie na każdą aukcję z osoba, żeby nanieść poprawki zajmie mi tydzień...

 

Wiadomość 4 z 116
ostatnia odpowiedź

Ebay wprowadza drastyczne opłaty za każdą aukcję !!!

Czy tylko ja mam ten nowy ohydnie wyglądający panel sprzedaży?

Wiadomość 5 z 116
ostatnia odpowiedź

Ebay wprowadza drastyczne opłaty za każdą aukcję !!!

Celem ebay jest ogołocić Cię z kasy-biorą 10% prowizji za skandalicznie niską jakość usług i biuro obsługi prowadzone przez niedokształconych niewolników z najbiedniejszych azjatyckich krajów.

Wiadomość 6 z 116
ostatnia odpowiedź

Ebay wprowadza drastyczne opłaty za każdą aukcję !!!

Ktoś od ebay wziął parę milionów us$ za ten nowy panel-zaklęty krąg milionerów ciągle się doładowuje między sobą.

Wiadomość 7 z 116
ostatnia odpowiedź

Ebay wprowadza drastyczne opłaty za każdą aukcję !!!

 Opłata jest tylko za wystawienie nowej aukcji. Za samo odnowienie aukcji nie ma opłat, więc jeśli wszystkie aukcje masz samoodnawialne to nic nie zapłacisz, no chyba że masz np. ustawione nazwy pomocnicze, drugie kategorie itp. Przynajmniej tak to wynika z ich nowego cennika. Sprawdź sobie. Trzeba wszystkie aukcje ustawić jako samoodnawialne i pokasować drugie kategorie i nazwy pomocnicze.

Wiadomość 8 z 116
ostatnia odpowiedź

Ebay wprowadza drastyczne opłaty za każdą aukcję !!!

Samoodnowienie jest ponownym wystawieniem-znając pazerność ebay,nie będzie to bezpłatne.Po za tym ta ilość 150 bezpłatnych aukcji jest śmiesznie niska.Przy prowizji 10% niektóre wystawiane na ebay przedmioty muszą pochodzić z kradzieży-np. złom złota czy platyny.Ebay nie zwraca uwagi na podróbki antyków z Bułgarii oraz ewidentnie kradzione wyroby jubilerskie-szczególnie zegarki wystawiane z Albanii-na zwróconą uwagę polecają kontakt z wystawiającym przestępcą-myślę,że tylko **bleep** może to zrobić.Pazerność tej jankeskiej korporacji nie zna granic-wyczuli krew w okresie pandemii i będą nas kroić ile się da,a da się ile im się zechce bo nie mamy żadnej ochrony ze strony Polski-jankeskiej kolonii,ani EU. 

Wiadomość 9 z 116
ostatnia odpowiedź

Ebay wprowadza drastyczne opłaty za każdą aukcję !!!

Niestety, choć też tak myślałem, to ichniejsi "doradcy klienta, w postaci jakiejś Kimayi, odpisali tak:
Please alllow me to inform that Good 'Til Cancelled listings are fixed price listings that renew automatically once per calendar month. We charge an insertion fee and applicable optional listing upgrade fees when you list your item for the first time, and each time it renews. 

 

 

Tak więc raczej będą kosić za samowystawienie raz w miesiącu za wszystko powyżej limitu.

Wiadomość 10 z 116
ostatnia odpowiedź