Dla sprzedawców
anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Posty na forum

Rozwiązane! Przelew od kupującego

Sprzedałam przedmiot na ebay.de dostałam informację że kupujący zapłacił przez przelew: "I will be sending payment of EUR 99.96 via Wire transfer/Direct debit shortly." Od 2ch tygodni nadal nie mam przelewu czy jest to możliwe?

Wysyłka Pocztą Polską

Dzień dobry, Czy korzystacie z usług Poczt Polskiej nadając poprzez portal eBay ?Czy korzystacie z jakiś zewnętrznych programów ułatwiających obsługę tych zamówień (typu SmartPaczka czy Sello) ?Czy importujecie po prostu plik do elektroncznego nadawc...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 284 Wyświetlenia
  • 0 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Otrzymywanie zapłaty na ebay.co.uk

Hej wszystkim! Mam pytanie dotyczące wystawiania przedmiotu i otrzymania płatności za niego na ebay.co.uk W kartę produktu wszystko zostało wgrane, ale w moich ustawieniach konta mam wprowadzoną kartę kredytową - i teraz pytanie, jak to wygląda po st...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 562 Wyświetlenia
  • 1 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Witam, mam problem z wystawieniem przedmiotu

Witam, mam problem z wystawieniem przedmiotu, pokazuje mi sie taki komunikat i nie bardzo wiem o co w nim chodzi...czy dobrze rozumiem, mam czekac az zostanie zweryfikowane moje konto, ze musze rowniez zrobic jakis wstepny przelew...prosze o pomocTwo...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 383 Wyświetlenia
  • 1 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Sprzedaż na ebay.de

Witam serdecznie,prosze o informację jakie są teraz wymagania aby z Polski wystawiać przedmioty tylko i wyłącznie na niemieckim ebay-u z wysyłką rzecz jasna z Polski, wpisuję zapytanie do wyszukiwarki ale wyskakują mi posty z 2010 roku stąd moje zapy...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 309 Wyświetlenia
  • 1 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

nie mogę wystawi© aukcji

Nie mogę wystawić aukcji, klikam na kontynuowanie i wyswietla mi sie strona z logowanie m do serwisu. Nawet jak klikne na sprzedaż to znowu muszę się zalogować, próbuje sie ponownie zalogować i nie mogę.

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 284 Wyświetlenia
  • 1 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Kupujacy israeli-happening-deals - WAZNE

Witam, Chcialabym przestrzec sprzedawcow eBay przed uzytkownikiem israeli-happening-deals ktory dokonuje zakupow jako dropshipping (sam sprzedaje na ebay, po czym skupuje towar od innych sprzedawcow i podaje adres do wysylki swoich klientow). Nigdy s...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 475 Wyświetlenia
  • 2 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

brak zwrotu towaru

Witam. Sprzedalem karte sd - kupujacy otrzymał i zgłosił niezgodność z opisem- otworzył spór- ebay rozstrzygnął na jego korzyśc- zwrócił mu pieniądze- mija dwa miesiące i kupujacy do tej pory nie odesłał towaru. Gdzie to zgłosić jak to odzyskać ? Dzi...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 307 Wyświetlenia
  • 0 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Sprzedałem laptop

Witam sprzedałem laptopa i dostałem wiadomość ktora jest w załączniku wytłumaczy mi ktoś o co chodzi? oczywiście było ustawione kup teraz wpłata na konto paypal

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 318 Wyświetlenia
  • 1 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Oszustka z Hiszpanii....

Czytałam posty z archiwum o podobnej tematyce i chciałam się dowiedzieć czy sytuacja nie ulegla zmianie. Kupujący z Hiszpanii twierdzi, że przesyłka została uszkodzona na poczcie i z 3 przedmiotów otrzymała tylko 2. Oczywiście brak najdroższego. Prze...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 1166 Wyświetlenia
  • 3 odpowiedzi
  • 1 podziękowania

Problem z kupującym. Zapach mu się nie podoba.

Mam problem z kupującym. Pewien Rosjanin zakupił u mnie perfumy. Oczywiście oryginalne, nowe i zapakowane. Przesyłka do niego dotarła i wszystko pięknie. Nagle on pisze, że zna ten zapach i te perfumy które mu przysłałam to nie jest ten zapach. Ocz\y...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 788 Wyświetlenia
  • 2 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Rozwiązane! Blokowanie niechcianego kupującego

Dobry wieczór, Niedawno zadałem podobne pytanie . Pytanie i odpowiedz znalazłem dzięki pomocy innego sprzedawcy. Pytanie nie jest dziwne ale potrzebne dla być może innych użytkowników - sprzedawców jak i użytkowników -kupujących. Jest potrzebne ponie...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 2516 Wyświetlenia
  • 2 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Czy jestem na przegranej pozycji? kupujący chce mnie oszukać...

Witam,kupujący(włoch) chce mnie oszukać, chociaż według tego co napisał to ja go oszukałem...28lipca załozył konto i 28lipca dokonał zakupu az 4szt na kwote 132funty. Płatność bez problemu.Towar doszedł i stało się.Zero komunikacji, od razu spór, pot...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 625 Wyświetlenia
  • 4 odpowiedzi
  • 1 podziękowania

jak wprowadzić okienko wyboru np mocy różnych nagrzewnic pomiędzy stanem towaru "nowy" a ilością szt

jak wprowadzić okienko wyboru np mocy różnych nagrzewnic pomiędzy stanem towaru "nowy" a ilością szt pod nazwą towaru, tak jak tu międz "artkelzustand: NEU" a "Stuckzahl": http://www.ebay.de/itm/Bauheizer-Heizlufter-Elektroheizung-Elektro-Heizgerat-H...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 1019 Wyświetlenia
  • 1 odpowiedzi
  • 0 podziękowania