Kupowanie za granicą
anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Posty na forum

Sprzedawca anulował zakup bez mojej zgody i wiedzy.

Cztery dni temu kupiłem na Niemieckim Ebayu urządzenie elektroniczne https://www.ebay.de/itm/156165888158 ,dzień później zauważyłem że zakup został anulowany a pieniądze cofnięte na moje konto. Problem w tym że sprzedający się ze mną nie kontaktował ...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 3 Wyświetlenia
  • 0 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Płatność

Mam do zapłaty 26,50 EUR , w koszyku jest przeliczenie 113,48 zł a po przejściu do realizacji zamówienia jest 118,34 zł. Czym jest spowodowana ta różnica ?

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 13 Wyświetlenia
  • 1 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Problem z kontrofertą

Witam . Składam ofertę sprzedającemu , po chwili otrzymuje kontrofertę i jest możliwość "Odpowiedz" . Klikam i nic się nie dzieje . Kiedyś po kliknięciu na "Odpowiedz" w przeglądarce pojawiało się nowe okno i można było zaproponować inną cenę , teraz...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 162 Wyświetlenia
  • 2 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Oszustwo

Witam serdecznie. Prośba o pomoc, wygrałem licytację u niemieckiego użytkownika( telefon). Przyszła do mnie paczka która była pusta:/ sprzedający twierdzi że musieli w DHL ukraść telefon. Oczywiście płatność dokonałem przez eBay ,dokładnie Apple Pay ...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 15 Wyświetlenia
  • 1 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Limit na karcie płatności dla kupującego

Chcę kupić na włoskim EBAY 61 przedmiotów.Po włożenia do koszyka widać dodane przedmioty ale po przejściu do strony płatnościwidać tylko 41 przedmiotów i tylko tyle mogę kupić ( widać to na załączniku). Wygląda jak by był ustawiony limit na możliwość...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 47 Wyświetlenia
  • 5 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

przesyłka z USA - status dostarczona pod adresem a LA a zaadresowana na polski

dobry wieczór kupiłem kilka dni temu dwa przedmioty od sprzedawcy z USA. na jego pecha mało osób licytowało i udało się kupić dość tanio. Dodatkowo w licytacji miał ustawioną darmową wysyłkę na cały Świat - to profesjonalny sprzedawca. W trakcie śled...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 51 Wyświetlenia
  • 2 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

paczka z niemiec

Ostatnio kupiłem jedną rzecz z niemiec, która wysłana była 4.10 i na stronie niemieckiej poczty od 9.10 ma status, że dotarła do kraju przeznaczenia; na naszej stronie nie ma prawie żadnych informacji o tej paczce a na poczcie oczywiście mówią, że ta...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 342 Wyświetlenia
  • 5 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Zakupy na eBay.uk paczka dostarczona do sasiada

Cześć. Mam problem z paczką. Problem polega na tym że ja siedząc w pl zamawiam na kuzynki adres w UK. Do tej pory nie było problemu, teraz paczka przesyłka według trackingu do jej sąsiada. Problem w tym że ona się tego sąsiada boi bo to dziwny człowi...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 39 Wyświetlenia
  • 2 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Pobieranie VAT z góry przez ebay - zobaczymy czy zapłacą.

Nie kupowałem na ebay prawie rok, wczoraj coś kupiłem po za EU i grubo się zdziwiłem jak ebay złupił mnie z góry za VAT ? I nie dało się tego w żaden sposób ominąć.Jestem ciekaw czy faktycznie przesyłka przejedzie z automatu z odprawą i opłata VAT-u....

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 93 Wyświetlenia
  • 2 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Opłaty importowe za zakupy w Wielkiej Brytanii

Witam. Czy jak zakupię przedmiot w Wielkiej Brytanii, to opłatę importową trzeba zapłacić z góry? To znaczy płacę cena przedmiotu + koszt wysyłki + opłata importowa i dopiero po tym przedmiot zostaje wysłany? Czy może opłatę importową płacę przy odbi...

Hermes Versand czyli przesyłki z Niemiec do Polski

Witam społeczność. Na niemieckim ebay wygrałem 3 aukcje i od dłuższego czasu oczekiwałem na dostarczenie przedmiotów. Pierwsza przesyłka wyszła do mnie 13 września (nota bene 13 dni po zapłacie przez paypal) i nie została dostarczona ponieważ kurier ...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 41568 Wyświetlenia
  • 81 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Autentuczność sprzedawcy kup teraz licytacja

Witam, człowiek wystawił licytacje przedmiotu. Umówiliśmy się na kup teraz za odrobinę niższą kwotę i wystawił drugą aukcję kup teraz. Była widoczna licytacja i druga aukcja z kup teraz. Na chwile obecna po akceptacji ceny nie widze drugiej aukcji ku...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 9 Wyświetlenia
  • 1 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Ustawienie danych do wystawienia faktury

Cześć,czy jest na ebayu możliwość podania danych do faktury (nazwa, adres + NIP), tak żeby sprzedawca dostał je podczas otrzymywania zamówienia i mógł wystawić na nie fakturę (tak jak to świetnie działa na konkurencyjnym portalu).Ponieważ nie widzę t...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 74 Wyświetlenia
  • 0 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Jak kupować w granicach Unii posiadając VAT UE

Cześć,czytam forum, tematy są dość podobne, ale o radzeniu sobie z pojawiającym się problemem, a nie jego zapobieganiu.Tak więc w jaki sposób kupować przez Ebay bez doliczania VAT posiadając VAT-EU? Założyłem drugie konto - na firmę, ale i tak nie zn...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 89 Wyświetlenia
  • 10 odpowiedzi
  • 0 podziękowania