Tłumaczenia
anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Posty na forum

tluamczenie na j.czeski

Witam,Potrzebuje krótkiego tłumaczenia na j.czeski, będę bardzo wdzięczny za pomoc. Tekst poniżej :" Dziękuje za zakup na naszych aukcjach. Podaje poniżej numer konta oraz dane.Numer konta : xxxxDane : nazwa odbiorcy : xxxxx, adres xxxxW tytule płatn...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 180 Wyświetlenia
  • 2 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Polski / Angielski

Witam, Proszę o przetłumaczenie tekstu z pomocy Uwaga dla kupujących z zagranicy: Cła, podatki i koszty odpraw celnych nie są wliczone w cenę przedmiotu ani w koszty wysyłki. Za uregulowanie tych opłat odpowiedzialny jest kupujący.Zanim kupisz przedm...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 371 Wyświetlenia
  • 2 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

tłumaczenie na angielski - proszę o pomoc

Witam Nie wiem czy dobrze przetłumaczyłem ten tekst. Prosiłbym ewentualnie o poprawienie mnie. Za pomoc z góry dziękuje. "Dziękuje za zainteresowanie się moją aukcja. Jestem gotowy sprzedać Pani komputer za kwotę którą Pani wymieniła w mailu. Proszę ...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 623 Wyświetlenia
  • 1 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Prosze o przetlumaczenie polski - niemiecki

Mam prośbę o przetłumaczenie takiego zdania na język niemiecki. " Aukcja ma charakter kolekcjonerski nie propaguje żadnej ideologii nacjonalistycznej i ekstremistycznej '

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 89 Wyświetlenia
  • 0 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

tłumaczenie na angielski - proszę o pomoc!!!

Cieszę się że podobają się Panu moje aukcje. Posiadam więcej znaczków z Czechosłowacji. Ofertę mogę wysłać mailem. W związku z zakupem dużej ilości przedmiotów za wysoką sumę, proponuję zmniejszenie ryzyka transakcji poprzez podzielenie wysyłki na tr...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 83 Wyświetlenia
  • 1 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

proszę o tłumaczenie na angielski .........

Swego czasu reklamowałem list polecony do USA. Teraz otrzymałem odpowiedź, że list doręczono 8.08 ( wysłałem pod koniec maja ). Mój kontrahent nie odezwał się. Ja chcę przesłać mu nastepującą informację: " Operator pocztowy USA poinformował Pocztę Po...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 182 Wyświetlenia
  • 2 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

PILNE polski na angielski !

bardzo prosze o przetłumaczenie (chce kupic przedmiot na aukcji ktora konczy sie za kilka godzin i niebylo zainteresowanych kupnem ,ale ja niemoge jeszcze kupic bo niedoszly mi pieniadze na paypal ;/) moj tekst: Dzien dobry mam prosbe,chciałabym od p...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 81 Wyświetlenia
  • 1 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Prośba o tłumaczenie na niemiecki

Bardzo proszę o przetłumaczenie takie zdania na j.niemiecki "Najmocniej przepraszam jednak wyczerpały mi się zapasy i nie jestem w stanie zrealizować zamówienia, nie zdążyłem usunąć towaru z aukcji . Jeszcze raz przepraszam i proszę o wyrozumiałośc" ...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 391 Wyświetlenia
  • 1 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Polski na niemiecki

"Zakupione przez Państwa produkty są już spakowane i przygotowane do wysyłki. Od tego momentu powinni państwo otrzymać za 1-2 dni e-mail z numerem przesyłki. Przesyłka powinna zgodnie z ustaleniami z Ebay (lierferzeit 4-5 tage) dotrzeć do Państwa na ...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 67 Wyświetlenia
  • 0 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Z Niemieckiego na Polski. Proszę :)

Odpowiedz na pytanie czy wysyła do polski i jaka cena. Bardzo proszę o przetłumaczenie na polski, z góry dziękuję. Hallo bartekz20. Ich weis nicht was der Versand nach Polen kostet.Wenn sie die Auktion gewinnen,können sie den Motor auch abholen lasse...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 83 Wyświetlenia
  • 1 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

z angielskiego .......

Sprawdzając status mojej przesyłki poleconej do USA znalazłem to co poniżej : Status: Origin Post is Preparing Shipment i niżej: We have received notice that the originating post is preparing to dispatch this mail piece. Nie chodzi o dosłowne tłumacz...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 1620 Wyświetlenia
  • 3 odpowiedzi
  • 0 podziękowania