Tłumaczenia
anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Posty na forum

polski na angielski

Proszę o odroczenie płatności o około 10 dni, mam problem z ograniczeniem dostępu do systemu PayPal sprawa jest w toku stąd prośba o możliwość zapłaty w późniejszym terminie, bardzo mi zależy na zakupionym przedmiocie proszę o wyrozumiałość. polski n...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 38 Wyświetlenia
  • 1 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Polski na Angielski

Marszałek Bernard Law Montgomery w czasie wizyty w Obozie Polskim Clausthal. Na tej aukcji zdjęcie przedstawiające powitanie Marszałka Chlebem i Solą (to taki stary Polski zwyczaj)

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 30 Wyświetlenia
  • 1 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Polski na Angielski

,,Angielski żołnierz sanitariusz i Polskie dziewczyny w Obozie Polskim Clausthal." ,,rower"

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 67 Wyświetlenia
  • 4 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

NIEMIECKA AUKCJA-CZY JEST SENS LICYTOWAC?

Witam, śledzę następujacą aukcję http://cgi.ebay.de/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&item=180431101617&ssPageName=ADME:X:RTQ:DE:1123 W Odpowiedzi o koszty transportu i płatność dostałem odpowiedź: hey, versand nach polen möglich, dann 20,-? versandkosten. b...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 34 Wyświetlenia
  • 0 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

prosba o pomoc

witam,jak dlugo powiniem czekac na zwrot pieniedzy przez sprzedajcego??zakupilem aparat fotograficzny ktory po kilku dniach odmowil posluszenstwa,za posrednictwem ebay.ie(tam mam konto)wyslaem email ze zwracam towar-otrzymalem email ze sprzedawca zga...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 39 Wyświetlenia
  • 2 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Polski na Angielski

Powitalna brama Obozu Polskiego Clausthal przed wizytą Marszałka Montgomery.

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 29 Wyświetlenia
  • 1 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Polski na Angielski

Msza Polowa w Obozie Polskim Clausthal, msze prowadził Ksiądz Kapelan Stanisław Dunikowski.Na pierwszym planie Polski Harcarz.

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 42 Wyświetlenia
  • 2 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Pl. na Angielski

Oryginalne zdjęcie przedstawiające wydawanie paczek żywnościowych w Obozie Polskim Clausthal

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 26 Wyświetlenia
  • 1 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Prośba o ocene wiarygodności-NIEMIECKA AUKCJA

Witam Was wszsytkich, chcialbym dokonać mojej pierwszej transakcji zakupu -oto link http://cgi.ebay.de/Tacho-Instrumente-gsxr600-k6-k7-gsxr-600-gsxr-750_W0QQitemZ260498800145QQcmdZViewItemQQptZMotorrad_Kraftradteile?hash=item3ca6f03e11 Czy może ktoś ...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 183 Wyświetlenia
  • 9 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

z niemieckiego

witam. zapłaciłem za aukcje paypalem,a sprzedający przysłał mi taka oto informację: "Hallo Herr XXX, Sie haben jedoch die Bearbeitungsgebür von Paypal vergessen . Mit freundlichen Grüßen Sammlungskundler Dieter Schröter . Ich bitte um Nachricht" Tran...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 86 Wyświetlenia
  • 2 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Z Ang, na Pol.

Witam!!! Sprawdzałem tracj numer na ups dhl i pisze że nie ma takiego może to jest numer listu a nie track do monitorowania? Hello friend, We are so sorry to hear it. Pls accept my apology! But im honest seller ,i remember you . You bought many times...

HELP ME, PLEASE

We need that choose the hanging one of movil that you have acquired. This I articulate is eligible and these are the ones that have available: (...) We beg him that answer us as soon as possible, since we have his order completed and we want to send ...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 50 Wyświetlenia
  • 3 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Polski na Angielski

Bardzo prosze o przetłumaczenie na Angielski: Oryginalne zdjęcie z wizyty Marszałka Bernard Law Montgomery w Obozie Polskim Clausthal. Marszałek jest w towarzystwie Polskiego żołnierza. Zdjęcie wykonano na papierze ORTHO-BROM

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 44 Wyświetlenia
  • 2 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

z polskiego na angielski

Bardzo prosze o przetłumaczenie z polskiego na angielski. 1. Ile wyniosą koszta przesyłki w przypaku wygrania kilku przedmiotów/aukcji do Chicago ?

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 70 Wyświetlenia
  • 3 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Niemiecki na polski. Proszę o przetłumaczenie.

Hallo, habe mich jetzt informiert. Die Post würde bis 20 Kg Pakete für 32 Euro Versand liefern, bis 30 Kg für 41 Euro. Hinzu kämen jeweils noch 2 Euro meinerseits für eine Kiste und Polstermaterial. Ich weiß jetzt leider nicht wie schwer die Woofer e...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 156 Wyświetlenia
  • 1 odpowiedzi
  • 0 podziękowania