Tłumaczenia
anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Posty na forum

Bardzo proszę z pol--->angielski

Mam prośbę, aby ktoś mi przetłumaczył tą krótką wiadomość: Witam. Dlaczego zmienił Pan koszt wysyłki? Kiedy licytowałam wysyłka była o 3$ niższa. W tym momencie nie mam tyle pieniędzy na Paypalu, aby wpłacić. Czy nie byłoby problemem, abym zapłaciła ...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 53 Wyświetlenia
  • 2 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Prośba o przetłumaczenie Polski na Angielski

Czy masz taką częśc do modelu xxxxx nr.serwisowy elementu yyyyy , jeśli tak to wystaw na aukcje i podaj koszt wysyłki do Polski, płace poprzez paypal. z góry dziękuje za pomoc

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 56 Wyświetlenia
  • 4 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

z pol na angielski

witam jestem rozczarowany sprawdzilem truck number ktory mi podales ,wyslales nie do mnie zamowiony produkt

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 27 Wyświetlenia
  • 1 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Z wloskiego na polski

No wiec chodzi o zapytanie na temat auta i dostalem taka odpowiedz. Prosze o pomoc tak mniej wiecej. nie musi byc dokladne i szczegolowe tlumaczenie. dziekuje juz z gory za pomoc  Mi dispiace, ma non parlo bene italiano. Il veicolo è in buone condiz...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 79 Wyświetlenia
  • 4 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Prosze Angielski na Polski

pierwsze zdanie rozumiem a z drugim moje transletoty nie mogą sobie poradzic (coś niecenzuralnego?) Your reel was shipped on 12/04/09.Check your customs if it has not arrived pozdrawiam

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 29 Wyświetlenia
  • 2 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

prosba o przetlumaczenie pol-ang

witam wlasnie wplacilem 77usd za posrednictwem ebay paypal reszte czyli 19usd wplacilem bezposrednio na wasz adres paypal razem 96usd tak jak sie umawialismy prosze o szybka wysylke EMS jesli wszystko bedzie dobrze z waszej strony bede zainteresowany...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 46 Wyświetlenia
  • 4 odpowiedzi
  • 0 podziękowania