Tłumaczenia
anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Posty na forum

Prosze Polski na Niemiecki

1 katalog Daiwa waży 220 gram i wysyłam go za 6 EURO jak mam Ci wysłac 3 katalogi Daiwa za 6 EURO ? 3 katalogi ważą 670 gram i wysyłka kosztuje 9 EURO. Wysyłam zawsze poleconym z numerem do śledzenia

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 43 Wyświetlenia
  • 0 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Prosze Polski na Angielski

Częśc jest bez drucika powodującego terkotanie kołowrotka pokazałem to na ostatnim zdjęciu.

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 87 Wyświetlenia
  • 2 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Prosze Angielski na Polski

Czy stary scyzoryk po Angielsku będzie dobrze? Vintage Pocket Jeszcze jak by to przetłumaczyc - tylko krótko bo mi się w tytule aukcji nie zmieści a musze tam jeszcze dodac nazwe. Stary kolekcjonerski scyzoryk

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 46 Wyświetlenia
  • 1 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Prosze Polski na Angielski

Jaka jest Angielska albo zwyczajowa w USA nazwa NIEZBĘDNIKA , taki zestaw/komplet do jedzenia - nuż+widelec+łyżka

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 54 Wyświetlenia
  • 6 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Prosze Polski na Angielski

Części są fabrycznie nowe i małe ryski powstały w czasie magazynowabia. Te części mają po 20-30 lat!

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 25 Wyświetlenia
  • 2 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Prosze Polski na Angielski

Wiem że mógł bym ten takst sklecic za pomocą translatora ale w tym komentarzu chciałbym podziękowac sprzedawcy za dołożenie (gratis)do przesyłki części której szukałem i nie mogłem nigdzie znależc.Szukałem od przeszło roku i cena nie grała roli,po pr...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 33 Wyświetlenia
  • 2 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Prosze Polski na Niemiecki

Wiem że mógł bym ten takst sklecic za pomocą translatora ale w tym komentarzu chciałbym podziękowac sprzedawcy za dołożenie (gratis)do przesyłki części której szukałem i nie mogłem nigdzie znależc.Szukałem od przeszło roku i cena nie grała roli,po pr...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 61 Wyświetlenia
  • 1 odpowiedzi
  • 0 podziękowania