anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

wyslalam przesylke z Polski do kupujacego do Niemiec

Wyslalam przesylke z Polski do kupujacej do Niemiec listem priorytetowym ktory powinien dojść w ciagu max 5 dni . Po tygodniu

kupujaca napisala ze nie dostala zakupionego przedmiotu i prosi o zwrot calej kwoty ktora zaplacila łącznie z kosztami wysylki .

Jednoczesnie wysylalam takze druga przesylke do innej kupujacej rowniez do Niemiec i przesylka doszla i jest ok. Na aukcji napisalam ze jest to aukcja prywatna i nie ma zwrotow ani gwarancji na zakupiony towar i odpowiedzialnosci sprzedawcy za przesylke nie ubezpieczona ,a ta przesylka o ktorej mowa nie byla listem poleconym tylko priorytetowym. Czy mam obowiazek zwrocic kupujacej  pieniadze ?

Wiadomość 1 z 13
ostatnia odpowiedź
12 ODPOW. 12

wyslalam przesylke z Polski do kupujacego do Niemiec

A ma Pani numer listu ? Jezeli nie ma numeru listu to niestety, ale pieniadze PayPal z ebayem za Pania zwróca. Dzisiaj kolejny szwab mnie OSZUKAL takze transakcje tam oni traktuja jako mozliwosc do oszustwa 🙂

Wiadomość 2 z 13
ostatnia odpowiedź

wyslalam przesylke z Polski do kupujacego do Niemiec

do Niemiec nie ma możliwości wyslania przesylki ubezpieczonej, a poza tym nie udowodnisz czy kupujacy taka przesylke otrzymal

 

nie musisz teraz, to jest dobra wola, ale jesli kupujacy otworzy sprawę to ją przegrasz bez dwoch zdan

Wiadomość 3 z 13
ostatnia odpowiedź

wyslalam przesylke z Polski do kupujacego do Niemiec

Jeżeli przesyłka priorytetowa wysyłana jest Pocztą Polską ma zawsze indywidualne numery nadania, które można śledzić w internecie. Jeśli się zagubiła to składa się reklamację o odszkodowanie;

Wiadomość 4 z 13
ostatnia odpowiedź

wyslalam przesylke z Polski do kupujacego do Niemiec

goldfashion14 - nie ma czegoś takiego jak numery nadania przy listach nierejestrowanych ani przy ekonomicznych ani przy priorytetowych.

 

Do Autorki wątka.

 

Niestety pieniądze zostaną zwrócone dla kupującej czy tego chcesz czy nie ? 

No chyba że kupująca płaciła zwykłym przelewem wtedy nie ma ochrony pupujących Ebay/Paypal.

 

Sprzedając na Ebay-u wysyłajcie tylko rejestrowanymi - za dużo cfaniaków na ebayu którzy świadomie wybierają takie przesyłki bo zawsze wiedzą że i tak pieniądze zostaną im zwrócone. Zresztą w obecnej chwili nie ma żadnej gwarancji że ebay nie zwróci pieniędzy kupującemu.

 

Pozdrawiam

Wiadomość 5 z 13
ostatnia odpowiedź

wyslalam przesylke z Polski do kupujacego do Niemiec

Nie do końca tak jest jak piszesz.

Jest ubezpiecznie i jest deklarowana wartość. Dwie różne sprawy. Ty masz na myśli deklarowaną wartość podejrzewam.

Ubezpieczenie jest zawsze jeżeli wysyłka jest EMS ( Poczta Polska ) lub jakąś firmą kurierską.

Deklarowana wartość to co innego i tu faktycznie do Niemiec nie ma mozliwości  zadeklarowania wartości przesyłki.

Dotyczy to również Wielkiej Brytanii jak i wielu innych krów w Europie.

Dotyczy to paczekoczywiście.

List polecony priorytetowy to z natury nie ma żadego zabezpieczenia.

Wiadomość 6 z 13
ostatnia odpowiedź

wyslalam przesylke z Polski do kupujacego do Niemiec

wiadomo, ze chodzilo mi o zadeklarowana wartość, odpowiedzialem do watku, ja doskonale wiem ze paczki i ems ma ubezpieczenie, wysyłam od 2008 r wiec to akurat nie jest mi obce

Wiadomość 7 z 13
ostatnia odpowiedź

wyslalam przesylke z Polski do kupujacego do Niemiec

Wiadomo, wiadomo. Ty o tym wiesz jednak pytania są i czasem nie wiedza pytający.

Wiadomość 8 z 13
ostatnia odpowiedź

wyslalam przesylke z Polski do kupujacego do Niemiec

Dziękuje za odpowiedz , list był priorytetowy bez numeru nadania i wpłata na konto.bankowe ,nie PayPal . Prosilam kupująca o podanie numeru konta ponieważ zadała całkowitego zwrotu pieniędzy ,ale ja jeszcze nie zwróciłam jej kasy i czekam żeby sie odezwała to jej napisze ze ma mi napisać najpierw oświadczenie ze napewno nie otrzymała przesyłki bo ja chce złożyć reklamacje na poczcie .Ja mam świadków ze wysłałam rzecz,poza tym jednocześnie wysyłałam jeszcze dwie inne rzeczy i ludzie dostali i opinie wystawili ,tylko ta Pani nie dostała.to dziwne bo już ponad tydzień i jakoś nie odzywa sie,może myślała ze ja natychmist odeśle jej kasę ile tylko zechce? Być może sugestie forumowiczów potwierdza sie ze ludziska kombinują z tymi przesyłkami ?
Wiadomość 9 z 13
ostatnia odpowiedź

wyslalam przesylke z Polski do kupujacego do Niemiec

Jak zostałem oszukany jako kupujący, przy wpłacie na rachunek bankowy, ebay napisał iż nie ma żadnych możliwości egzekucji środków i zostaję mi jedynie możliwość wystawienia negatywnego komentarza.

Wiadomość 10 z 13
ostatnia odpowiedź