Sprzedawanie za granicę
anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Posty na forum

Pytanie dot. anulowania transakcji...

Witam! Mam pytanie. Sprzedałem aukcję i klient mi piszę, że się pomylił. Chciałbym się dowiedzieć jak anulować aukcję, żeby we wskaźnikach sprzedawcy nie było to traktowane jako problem.Drugie moje pytanie: Co zrobić jaśli klient kupi aukcję, zapłaci...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 283 Wyświetlenia
  • 3 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Premium SHOP a prowizja

Witam W tabelach prowizji na niemieckim eBayu (http://pages.ebay.de/help/sell/businessfees.html#fvf piszę, że rabat na prowizje od sprzedaży jest 2,5% w TOP SHOP i 5% w Preminum SHOP.Mam konto niemieckie i TOP SHOP i po fakturach widzę cały czas prow...

Numer przesyłki prośba o pomoc

Dzień dobry, mam taką prośbę, mianowicie wysłałem dzisiaj do Wielkiej Brytanii przesyłkę przez pocztę Polską jako GLOBAL Expres i pomógł by mi ktoś rozszyfrować numer przesyłki bo ja nie wiem co tu pisze. Zdjęcia w linkach -http://i.imgur.com/1H1SepZ...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 203 Wyświetlenia
  • 1 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Witam, zaczynam na ebay.co.uk i ebay.com szukam pomocnych programów do obsługi.

Witam. Aktualnie sprzedaje na allegro korzystam z programów iBiznes (do faktur) i easyuploader (do obsługi allegro). Zaczynam sprzedaż na ebay.co.uk i ebay.com wysyłki robię GLS i czasami Fedex szukam programów które pomogły bi mi obsługę ebay, testo...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 747 Wyświetlenia
  • 3 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Ustawiaie promocji cenowych w zagranicznym sklepie

Cześć!Planuję założyć sklep na ebay.de, jednak decyzję tę uzależniam m.in. od możliwości ustalania promocji cenowych na tym portalu. Czytałem na ten temat różne opinie, dlatego zwracam się do Was z pytaniem. Jak to na prawdę jest? Sprecyzuję. Mam kon...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 570 Wyświetlenia
  • 7 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Orientuje się ktoś jak wygląda założenie sklepu na ebay.de? opłaty, prowizje od sprzedaży itp?

Witam, mam założony mały sklep na ebay.pl jednak sprzedaje części samochodowe i wiele osób poleciło mi żebym wystawiał je na ebay.de , tylko okazało się że sklep który mam założony na polskim ebay'u nie obowiązuje na niemieckim. I chciałabym się dowi...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 503 Wyświetlenia
  • 2 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Sprzedaż na Ebayu za granicę, jak rozliczać VAT gdy nie mam kasy fiskalnej.

Zatem mam firmę Vatową (choć nie mam obrotu 150.000 bym musiał mieć Vatową) bo robię informatyczne usługi i firmy chcą bym im wystawiał faktury VAT. Kasy fiskalnej nie mam bo nie sprzedałem rzeczy (ani nie zamierzam sprzedać) za ponad 20.000. Opodatk...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 532 Wyświetlenia
  • 2 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

anulowanie oferty

witam czy może ktoś wie jak anulować ofertę ebay.uk kupujący prosi o wycofanie oferty a nie bardzo moge poszukac jak to zrobić wiem że kupujący też może wycofać ofertę ale on i ja niewiemy jak to zrobić klient jest z malezji i ciężko jest się z nim d...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 4770 Wyświetlenia
  • 2 odpowiedzi
  • 3 podziękowania

wyslalam przesylke z Polski do kupujacego do Niemiec

Wyslalam przesylke z Polski do kupujacej do Niemiec listem priorytetowym ktory powinien dojść w ciagu max 5 dni . Po tygodniukupujaca napisala ze nie dostala zakupionego przedmiotu i prosi o zwrot calej kwoty ktora zaplacila łącznie z kosztami wysylk...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 900 Wyświetlenia
  • 12 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Firma w Niemczech a limity na Ebay

Proszeo odpowiedź osoby które mają firmy zarejestrowane w Niemczech i sprzedają na Ebay.Czy nowo otwarte konto przez niemiecką firmę tez ma założone limity sprzedaży?

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 260 Wyświetlenia
  • 0 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

10 komentarzy :)

Zastanawia mnie to w jaki normalny sposób osoba sprzedająca taka jak ja ma otrzymać 10 komentarzy w polskiej strefie. Dwa lata temu załozyłem konto wysytawiłem aukcje i miałem przez dwa tygodnie 9 wejsćć w tym większa połowa to moja żona. Czym bardzi...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 2802 Wyświetlenia
  • 14 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Rozwiązane! ebay.de

WitamWystawilem jedną aukcje na ebay.de i przez cały dzień nie miałem żadnego wejścia... Jest jakiś sposób na pozycjonowanie mojej ofery. Za wystawienie aukcji zapłaciłem 24 zł. Wydawało mi się że można wykupić jakieś wyróżnienie jak na naszym rodzim...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 1017 Wyświetlenia
  • 6 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Nowa aukcja ebay.uk

Witam Wszystkich, Jestem zainteresowany przeniesieniem biznesu z allegro na ebay.uk. Utworzyłem konto, założyłem Paypal, powiazałem z kontem, stworzyłem pierwszą aukcję i... ku zdziwieniu pojawia się komunikat. You're not allowed to sell internationa...

Sprzedaż za granicę (opcja zaawansowana)

Wittajcie, Mam niezłą zagwostkę ze sprzedażą produktów w zagranicznych serwisach ebay-a. Pisałem do ebaya.pl w poniższych sprawach, ale drugi dzień i żadnej odpowiedzi. Oni w ogóle pracują tam? Dlatego mam do Was 2 pytania. 1. Na przykład jak chce sp...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 445 Wyświetlenia
  • 2 odpowiedzi
  • 0 podziękowania