anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

limity sprzedaży na ebay de. i uk.

fashion._.house
Użytkownik

Witam


na ebay.de i uk. dla nowych jest limit sprzedaży do 100 artykułów na miesiąc. nie ma sprawy ,można przeżyć , ale mój problem zaczął się w grudniu , kiedy to limity te się nie odnowiły.


Ebay  w odpowiedzi przysyła mi ciągle tą samą regułkę na zasadie kopiuj-wklej , która nawet nie odpowiada na zadane im pytania.


Może spotkał się ktoś z taką sytuacją i podpowie co robić.


Dodam , że przeniosłam się tu z allegro po 8 latach handlu , z nadzieją ,że jest tu "normalnie". Fakt , faktem - jest dużo lepiej  , ale jak nie można wystawiać na zagranicznych serwisach wszystko bierze w Leb.


Pozdrawiam serdecznie.

Wiadomość 1 z 17
ostatnia odpowiedź
16 ODPOW. 16

Re: limity sprzedaży na ebay de. i uk.

fashion._.house
Użytkownik

@supergravur


ż tego co widzę to masz konto założone na .de więc chyba nie musiałeśo nic prosić.


Ja dzwoniłam , rozmawiałam i ciągle odsyłają mnie do .pl.


pozdrawiam

Wiadomość 11 z 17
ostatnia odpowiedź

Re: limity sprzedaży na ebay de. i uk.

Jak ebay traktuje sprzedawanie na kilku kontach ? Tak czytam teks powyżej i nasuwa mi się pytanie Czy można jednocześnie sprzedawac z kilku kont ebay ??



Pozdrawiam

Wiadomość 12 z 17
ostatnia odpowiedź

Re: limity sprzedaży na ebay de. i uk.

norweg26
Użytkownik

Gdzie jest opcja dzięki której można sprawdzić ilość dostępnego limitu lub datę odnowienia limitu?
Pozdrawiam

Wiadomość 13 z 17
ostatnia odpowiedź

Re: limity sprzedaży na ebay de. i uk.

dkamieniak
Użytkownik

Nie ma takiej opcji. Jak wyskoczy ograniczenie to wiesz żę jest przekroczone 100 szt.

Wiadomość 14 z 17
ostatnia odpowiedź

Re: limity sprzedaży na ebay de. i uk.

Witam,



chciałem dzisiaj przedzwonić i poprosić o podniesienie limitu , ale pod ten numer nie mogę się dodzwonić Please Call: 0845 359 3229 (dzwonię z komórki).



Z tego co się orientuję 0845 to kierunkowy wewnątrz UK , a dzwoniąc z polski musi być 0044.



Czy ktoś wie jak się można z nimi skontaktować - na chacie w rozmowie z pracownikiem nic nowego się nie dowiedziałem.


Wiadomość 15 z 17
ostatnia odpowiedź

Re: limity sprzedaży na ebay de. i uk.

witam


body_center na jakiego emalia wysyłałeś fv i dokumenty??


dzieki z gory za odp

Wiadomość 16 z 17
ostatnia odpowiedź

Re: limity sprzedaży na ebay de. i uk.

Draken:


0044845 359 3229


 



Można mieć 2 konta na eBayu. Tylko trzeba mieć inny adres email.

Wiadomość 17 z 17
ostatnia odpowiedź