ebay.de

Witam

Wystawilem jedną aukcje na ebay.de i przez cały dzień nie miałem żadnego wejścia... Jest jakiś sposób na pozycjonowanie mojej ofery. Za wystawienie aukcji zapłaciłem 24 zł. Wydawało mi się że można wykupić jakieś wyróżnienie jak na naszym rodzimym allegro niestety nie znalazłem takiej opcji.

Muszę jeszcze doszlifować opis zdjęcia itp ale ogólnie aukcja już wygląda w miarę ok. Są jakieś sposoby aby być wysoko czy jest to loteria tak jak na allegro teraz?

 

 

Wiadomość 1 z 7
ostatnia odpowiedź
1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Zaakceptowane rozwiązania

ebay.de

tutaj wyroznienien nie mam od bardzo dawna, byly ale juz dawno temu zostaly zlikwidowane

tutaj mechanizm jest zupelnie inny niz na allednie im czescieje sprzedajesz dany towar tym on sie pnie w gore i w gore az na czolowe pozycje

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

Wiadomość 2 z 7
ostatnia odpowiedź
6 ODPOW. 6

ebay.de

tutaj wyroznienien nie mam od bardzo dawna, byly ale juz dawno temu zostaly zlikwidowane

tutaj mechanizm jest zupelnie inny niz na allednie im czescieje sprzedajesz dany towar tym on sie pnie w gore i w gore az na czolowe pozycje

Wiadomość 2 z 7
ostatnia odpowiedź

ebay.de

Już jestem szczęśliwym sprzedawcą międzynarodowym który bez pośredników sprzedał dwa przedmioty w przeciągu 10 dni :).

Nie wiem jakie zwyczaje panują za zachodnią granicą ale ebay nie podaje mi numerów telefonów od klientów. W polsce jak się nie poda komórki to różnie bywa z dostawą. Jak jest w .de? Przypuszczam że macie jakieś doświadczenia.

Pozdrawiam 🙂

Wiadomość 3 z 7
ostatnia odpowiedź

ebay.de

Czesto bywa tak że jak otwieram ebay-a niemieckiego to wyskakują jakieś wytwory za dwa euro których nikt nie kupuje. Więc nie wiem w czym problem...

Allegro zupełnie odjechało, najlepsze jest to że sprzedająć w kilku kategoriach widać różnicę w pozycjonowaniu. Mam podejrzenia że to przez ads. Tam gdzie nie ma chętnych aby płacić za klikanie pozycje są w miarę uporządkowane tam gdzie jest kilku chętnych to pierwsza strona wygląda jak bazarek pod radzecką granicą. Nie chcę od razu krzyczeć że jest źle, kryzys i wina tuska ale jakiś porządek by się przydał.

Hej 🙂

Wiadomość 4 z 7
ostatnia odpowiedź

ebay.de

Na moim koncie w Niemczech jako klient prywatny nie miałam obowiązku wpisywania telefonu, jedynie email. Konto zakładane ponad 10 lat temu, ale nie sądzę żeby coś się zmieniło.Natomiast na koncie firmowym poza oczywiście IDnummer, kontem, siedzibą i paypal taki obowiązek istniał.

Wiadomość 5 z 7
ostatnia odpowiedź

ebay.de

Bitte geben Sie die Herstellernummer (MPN) für das Produkt an, um Ihren Eintrag für Suchmaschinen zu optimieren.

 

Co to jest ten numer MPN ? Szukam i nie mogę znaleźć.

Dzięki za odpowiedź.

Wiadomość 6 z 7
ostatnia odpowiedź

ebay.de