anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

dziwny komunukat na ebay.de, prosze o pomoc.

monic-love
Użytkownik

Witam,


Mam wystawionych kilka produktów na ebay.de, w jednej aukcji chciałem zmiejszyc ilość sztuk z danego produktu ale wyskakuje taki komunikat (dziwne to bo nie zwiększam ale zmiejszam) znowu w innej aukcji się to udało :


"


Wichtiger Hinweis für Verkäufer:
Sie haben Ihr Limit für den internationalen Versand erreicht


Sie können auf jeder internationalen eBay-Website jeweils 10 Artikel verkaufen.


Obwohl Sie Ihre internationalen Verkaufslimits erreicht haben, können Sie möglicherweise weitere Artikel im Inland einstellen. "



Będę bardzo wdzięczny za pomoc.



Pozdrawiam

Wiadomość 1 z 13
ostatnia odpowiedź
12 ODPOW. 12

dziwny komunukat na ebay.de, prosze o pomoc.

jarekantosik123
Użytkownik

U mnie to samo tyle że na co.uk i przy wystawianiu nowych aukcji. Może powodem jest tylko jeden komentarz na moim nowym koncie?


 


Jutro im potruje i zobaczymy co z tego wyjdzie. Gdyby coś Ci się udało ustalić napisz proszę.

Wiadomość 2 z 13
ostatnia odpowiedź

dziwny komunukat na ebay.de, prosze o pomoc.

bambi24_2009
Użytkownik

dzis dostalem komunikat ze musze oplacic na ebay o to on Ostatnio w serwisie eBay wystawiłeś i/lub sprzedałeś przedmiot/-y za pośrednictwem konta bambi24_2009 musisz teraz uregulować związane z tym opłaty za wystawienie i/lub prowizję od ceny końcowej w kwocie PLN 77.65. tylko jest taka sprawa nie mam konta polskiego i nie wiem jak ja mam to oplacic w zlotowkach pomozcie

Wiadomość 3 z 13
ostatnia odpowiedź

dziwny komunukat na ebay.de, prosze o pomoc.

damskie-butki
Użytkownik

Witam

Koledzy u mnie pojawił się ten sam komunikat w j. niemieckim z limitem do 10 towarów. Z tego co czytałem na forum i jeżeli dobrze zrozumiałem to podyktowane tj małą ilością komentarzy.

Dlatego mam pytanie czy jak np zbiorę 10 komentarzy bez znaczenia czy na polski, angielskim czy niemieckim ebayu to czy wówczas na ebay.de ten limit zostanie zniesiony.
Czy aby limit zniknął z eb.DE to muszę uzyskać 10 komentarzy tylko z niemieckiego ebaya czy wystarczą tylko z polskiego.

I drugie pytanie czy jak otworzę np sklep na ebay.de czy w tym   momenicie limit nadal będzie czy np sklepu nie obowiązuje.



pzdr. Paweł

Wiadomość 4 z 13
ostatnia odpowiedź

dziwny komunukat na ebay.de, prosze o pomoc.

Witam


U mnie to samo


Limit na 10 przedmiotów na ebay.uk


Ktoś wie o co chodzi?

Wiadomość 5 z 13
ostatnia odpowiedź

dziwny komunukat na ebay.de, prosze o pomoc.

Witam



U mnie to samo limit moze k0oś odpowie o co chodzi . ,,bywa ktos na tym forum ???  Kiedy lub jak zdjac ten limit aby można wystawic aukcje na ebay uk.


 


Adam

Wiadomość 6 z 13
ostatnia odpowiedź

dziwny komunukat na ebay.de, prosze o pomoc.

jesli pytasz czy bywa tu admin, to Ci odpowiem, że nikt z adminów tu nie zagląda ; )


 


limity macie, możecie sprzedać 10 przedmiotów na miesiąc i tak przez każdy miesiąc, limity są na wszystkich ebay'ach


 


 


 


najlepiej będzie jak napiszecie do serwisu przez kontakt z nami

Wiadomość 7 z 13
ostatnia odpowiedź

dziwny komunukat na ebay.de, prosze o pomoc.

joy-tuning-de
Użytkownik

no własnie. niektorzy ze względu na swoje błedy i niewiedze nawet nie osiagając teoretycznie limitu sprzedaży sa blokowani.....bład w sztuce. Ja nazywam to niewiedzą.


Wiadomość 8 z 13
ostatnia odpowiedź

dziwny komunukat na ebay.de, prosze o pomoc.

robenhabitus
Użytkownik

Witam,


to jak można te limity znieść? Musi być na to jakaś metoda:)


Z góry dziękuję za poradę.


Ewa

Wiadomość 9 z 13
ostatnia odpowiedź

dziwny komunukat na ebay.de, prosze o pomoc.

To wszystko wymaga czasu. Posprzedawajcie troche rzeczy, napiszcie pod koniec miesiaca do eBaya o zwiekszenie limitu. Za kolejny miesiąc zróbcie to samo.

Wiadomość 10 z 13
ostatnia odpowiedź