anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

dziwny komunukat na ebay.de, prosze o pomoc.

monic-love
Użytkownik

Witam,


Mam wystawionych kilka produktów na ebay.de, w jednej aukcji chciałem zmiejszyc ilość sztuk z danego produktu ale wyskakuje taki komunikat (dziwne to bo nie zwiększam ale zmiejszam) znowu w innej aukcji się to udało :


"


Wichtiger Hinweis für Verkäufer:
Sie haben Ihr Limit für den internationalen Versand erreicht


Sie können auf jeder internationalen eBay-Website jeweils 10 Artikel verkaufen.


Obwohl Sie Ihre internationalen Verkaufslimits erreicht haben, können Sie möglicherweise weitere Artikel im Inland einstellen. "



Będę bardzo wdzięczny za pomoc.



Pozdrawiam

Wiadomość 1 z 13
ostatnia odpowiedź
12 ODPOW. 12

Odp.: dziwny komunukat na ebay.de, prosze o pomoc.

robenhabitus
Użytkownik

a gdzie dokładnie trzeba napisac? szukałam w pomocy, i tam byly linki do cos jak "wniosek o zwiekszenie limitu" i jak na to klikalam to mi sie pojawial komunikat, ze ta usluga nie jest dostepna w polsce. moze gdzie indziej jeszcze moge sprobowac?


z góry dziękuję za pomoc


Ewa

Wiadomość 11 z 13
ostatnia odpowiedź

Odp.: dziwny komunukat na ebay.de, prosze o pomoc.

installation-heizung
Użytkownik

Witam
Ja na jednym z moich kont muszę limit zwiększać praktycznie co tydzień . W tej chwili mam 2500towarów (nie aukcji) i kwota 2500000zł. Na jednej aukcji, wieloprzedmiotowej mam 250 towarów każdy za około 8Euro. Po miesiącu limity się kasują. Dzwoniąc do nich trzeba podać login i oni sprawdzają czy płacisz , czy masz pozytywne komentarze i takie tam , na tej podstawie zwiększają limit . Tego się nie przeskoczy. To samo będę musiał robić z nowym kontem które załozyłem . 

Wiadomość 12 z 13
ostatnia odpowiedź

Odp.: dziwny komunukat na ebay.de, prosze o pomoc.

Możesz zadzwonić, możesz napisać. Jak zadzwonisz będzie szybciej i mi się wydaje, że lepiej.


 


Ja pisałem zawsze poprzez:


 


Pomoc - kontakt z nami - moje konto - jak zarządzać stroną Mój eBay


 


Pozdrawiam

Wiadomość 13 z 13
ostatnia odpowiedź