co mam robić??

Witam to znowu ja.
Załączyłem na dole zdjęcie i mam pytanie do Was czy to jest właśnie ten spór czy zwykła droga do ugody? 

Moje problemy to:
1. Proszę gościa o zdjęcie rozwalonego pudełka i nic takiego nie otrzymałem. Jeśli to jest spór to czy można tam dodać gdzieś zdjęcie czy trzeba wysłać bezpośrednio na pocztę?
2. Gość chcę 20$ zwrotu z łącznej kwoty za lalkę 109.99$ , gdzie jest tylko rozwalone pudełko w prawym górnym rogu (podobno bo do tej chwili nie otrzymałem żadnego zdjęcia) więc trochę przesadza według mnie bo lalce nic się nie stało i jest nienaruszona. 
3. Jak wygląda w tej sytuacji zwrot i kto pokryje koszta za wysyłkę z powrotem jeśli zaznaczę opjce pierwszą? 
4. Jeśli anuluję transakcję to ebay rzecz jasna zwróci mi tą prowizję od sprzedaży i wysyłki?

Przepraszam że zakładam nowy temat ale jestem przerażony tą sytuacją i chcę żeby ktoś to zauważył. Wysłałem lalkę w kopercie bąbelkowej i gość mi piszę że popełniłem błąd i powinienem to wysyłać w kartonie. Wysłałem już sporą ilość lalek tak zapakowanych i jakoś nikt nie narzekał a Ten klient robi problemy. 

Z góry Dziękuje bardzo za odpowiedź i radę , Pozdrawiam!

Wiadomość 1 z 1
ostatnia odpowiedź
0 ODPOWIEDZI 0