Zwrot dla Pakistana

Witam.

Mam nastepujacy dylemat.
Sprzedalem przedmiot. Kupil Pakistanczyk, zaplacil, wyslalem poleconym, teraz twierdzi.ze nic nie otrzymal i chce abym anulowal transakcie i zwrocil mu platnosc.

Dla.swietego spokoju nie bede wnikal w reklamacje na poczcie i chce mu.zwrocic platnosc, ale nie.wiem w jakiej formie to.zrobic? Tzn. jezeli.anuluje transakcje to chyba nie bede.mial mozliwosci wystawienia negatywnego komentarza?

Dodatkowo - kolo mi.pisze, zebym zwrocil mu kase a on kupi ode mnie inny przedmiot. Taka forma motywacji. Smiech na sali.

Zatem potrzebuje go dodac do czarnej listy. Ale w jaki sposob zwrocic mu platnosc? Jak.uchronic sie przed mozliwoscia."zemsty" z jego strony? Ma zakladac spor? Wowczas pozostanie mi mozliwosc odpowiedniego skomentowania typa w razie jakbym dostal.negata?

Z.gory dzieki.za.podpowiedzi.
Wiadomość 1 z 3
ostatnia odpowiedź
2 ODPOW. 2

Zwrot dla Pakistana

no nie bedziesz miał, bo sprzedawcy na ebay innych niż pozytywy nie wystawiają. Negatywy i neutrale dla sprzedawców zostały zlikwidowane szmat czasu temu

 

masz tracking do sprawdz na tej stronce 17track.net zobaczysz gdzie znajduje sie aktualnie przesyłka

 

bloknij go i po sprawie a hajs mu zwracasz tak jak zapłacił, czyli poprzez PayPal czyli sie logujesz wchodzisz w przedmiot  i tam bedzie odpowiedni button

Wiadomość 2 z 3
ostatnia odpowiedź

Zwrot dla Pakistana

dzięki, bardzo sie przyda link do globalnego śledzenia przesyłek.

Wiadomość 3 z 3
ostatnia odpowiedź