anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Zwiększenie wiarygodności - ?? Zmiana lokalizacji

Sprawa wygląda tak

 

 

Planuje zwiekszyć sprzedaz mooich towarów na abay.com

Już troche tu jestem i sie wiele nauczyłem jak wygląda mentalność potencjalnego klienta - najczęściej z USA

 

Obserwowałem innych sprzedawców z mojej branży i zauważyłem że bardzo duży wpływ na ilość sprzedawanych towarów ma lokalizacja (czy sprzedaje Polak czy np Niemiec)

 

Czy ktoś umie mi doradzić w jaki sposób moge zrobić to żeby potencjalnemu kupującemu wyświetliło sie że towar jest np z Niemiec a nie Polski ??? Mam możliwośc mieć w Niemczech magazyn towarów i z tamtąd dokonać wysyłek - niektóre towary które są w PL wysłać z PL a reszta z DE. 

Czy to będzie źle świadczyło o mojej firmie jeśli firma i jej siedziba jest w PL ???

Bo remont towaru i zakup będzie w PL bo mozna to taniej zrobić niż w DE 

 

Prosze o dorade osób które mają doświadczenie w temacie

 

Dzięki

Wiadomość 1 z 3
ostatnia odpowiedź
2 ODPOW. 2

Zwiększenie wiarygodności - ?? Zmiana lokalizacji

http://pages.ebay.pl/help/policies/item-location.html

Tylko nie rób ludzi w balona, że ustawisz na Niemczech a będziesz wysyłał z PL bo negatywy murowane.

Jak najbardziej lepiej byłoby mieć Niemcy niż Polska, ludzie też na to zwracają uwagę. Możesz wpisać w ogłoszenie dużymi literami skąd jest wysyłka towaru. Jak masz możliwość zakładaj firmę w DE i wysyłaj z DE.
Wiadomość 2 z 3
ostatnia odpowiedź

Zwiększenie wiarygodności - ?? Zmiana lokalizacji

Co do lokalizacji to przy wystawianiu bądź edytowaniu masz "Item location" i sobie ustawiasz skąd wysyłka.

 

*już nie mogłem edytować

Wiadomość 3 z 3
ostatnia odpowiedź