Zablokujcie Brazylię

Aktualnie wszystkie przesyłki tkwią na cle,to jakaś zorganizowana akcja,każdy spór jest przegrany.Ebay oczywiście nic nie wie i nic nie widzi.

Wiadomość 1 z 35
ostatnia odpowiedź
34 ODPOW. 34

Zablokujcie Brazylię

Cholera niedobrze. Do Brazylii wysyłałem jakiś czas temu, więc lepiej sprawdzę co z nią. Narazie żadnej wiadomości/sporu nie otrzymałem.

 

Czy mógłbyś podesłać jakiś numer śledzenia (ewentualnie na priv)?

 

Pozdrawiam

Wiadomość 2 z 35
ostatnia odpowiedź

Zablokujcie Brazylię

RR708766857PL,RR708767013PL,RR708767530PL,RR708767588PL,

 

na 2 pierwsze o dziwo nie mam założonego sporu.Nie wiem może doszło,ale w razie sporu wszystko jest stracone,w dodatku kradną więcej niż średnia na inne kraje RR666134503PL

Ludzie z ebay.com też mają problemy,podobno na cle trzymają 3 miesiące

Wiadomość 3 z 35
ostatnia odpowiedź

Zablokujcie Brazylię

Ty to masz sprawę rozwiązaną.

Masz czym się "pochlastać" przynajmniej. Tyle ostrza do wyboru Emotikon: Mrugający

 

A my ?

 

 

Wiadomość 4 z 35
ostatnia odpowiedź

Zablokujcie Brazylię

fox 🙂

 

Jednak zablokuję wolę nie ryzykować.

Wiadomość 5 z 35
ostatnia odpowiedź

Zablokujcie Brazylię

Dokładnie , podłączam się do tego SKUR.... automatycznie Wszystkie przesyłki lądują w Urzędzie Celnym , ostatnio próbowałem z Napisem na kopercie - Książeczka dla dziecka" nic to nie dało z automatu została przekierowana do siedziby urzędu celnego!
Wiadomość 6 z 35
ostatnia odpowiedź

Zablokujcie Brazylię

a w jaki sposob zablokowac tylko ten jeden kraj bo czasem ktos z hitl... potomkow cos tam kupi i tez nie chce problemow. Prosze o krotki instruktaz.

Wiadomość 7 z 35
ostatnia odpowiedź

Zablokujcie Brazylię

moje konto/ustawienia serwisu/ustawienia wysyłki/Wyklucz miejsca dostaw ze swoich aukcji/EDYTUJ

Wiadomość 8 z 35
ostatnia odpowiedź

Zablokujcie Brazylię

Anonymous
Nie dotyczy

Ja proponuje jeszcze zablokować Stany Zjednoczone. Już kilka razy padłem ofiarą oszustwa z ich strony poprzez tzw obciążenie zwrotne. Sprawa z góry przegrana, paypal nic nie robi sobie z dowodów doreczenia, trackingu itd. Wystarczy że kupujący zaznaczy jako przedmiot niezgodny z opisem i posłuży się numerem nadania rzekomego zwrotu (oczywiście przesyłka zwrotna jest pusta albo o podobnej wadze z jakimiś śmieciami [sprzedający w każdym wypadku musi zgodzić się na zwrot nawet jeśli w aukcji nie uznaje zwrotów]), dalej zamyka spór w ebay i zgłasza w swoim banku obciążenie zwrotne transakcji podając przy tym numer rzekomego zwrotu. PayPal z automatu oddaje pieniądze a ty nawet nie masz gdzie się pożalić że nie otrzymałeś spowrotem towaru, bo kupujący wcześniej zamknął spór na eBay. CO NAJWAŻNIEJSZE !!! W USA JAKO JEDYNYM KRAJU NA ŚWIECIE NAWET PRZELEWY IDZIE OBJĄĆ PROCEDURĄ OBCIĄŻENIA ZWROTNEGO DO 180 DNI !! TAK WIEC NAWET W WYPADKU AKCEPTACJI TYLKO PRZELEWÓW NIE JESTEŚ BEZPIECZNY !! Stąd u nich najbardziej liczy się gotówka bo jako jedyna jest nie do cofnięcia. Każdą inną formę płatności można podważyć !!!

Wiadomość 9 z 35
ostatnia odpowiedź

Zablokujcie Brazylię

Nie tędy droga,obciążenia zwrotne nigdy nie spowodowały straty gdyż cwaniacy podawali adres dostawy taki sam jak adres Paypal.

 

Padłem ofiarą cwaniaka z Kanady który odesłał mi coś o wadzę 70 g podczas gdy moja ważyła 124 g netto,nie odebrałem.Ten użytkownik po przekręcie już miał zlikwidowane konto.Szkoda że Ebay na to pozwala,ale trzeba być twardym a nie miękkim.

 

Czy to znaczy że mam zablokować całą Kanadę? USA i Kanada,najbogatsze kraje na świecie.

Wiadomość 10 z 35
ostatnia odpowiedź