Zablokujcie Brazylię

Aktualnie wszystkie przesyłki tkwią na cle,to jakaś zorganizowana akcja,każdy spór jest przegrany.Ebay oczywiście nic nie wie i nic nie widzi.

Wiadomość 1 z 35
ostatnia odpowiedź
34 ODPOW. 34

Dot.: Zablokujcie Brazylię

Ok, wiem już jak to działa - jest blokada w opcjach ogólnych ustawień, a wyświetla się informacja kupującemu - "Will ship to Brazil. Read item description or contact seller for shipping options." To oczywiście niczego nie blokuje, więc doprawdy nie wiem po co są te ogólne ustawienia systemowe.

 

Informacja "Does not ship to Brazil" wyświetla się jedynie gdy zblokujemy Brayzlię w konkretnej metodzie wysyłki wybranej dla danego przedmiotu!!!

 

Głupek zrobiłem tak jak tu ktoś polecił i nie sprawdziłem czy to faktycznie działa dla adresu z Brazylii.

 

 

Wiadomość 31 z 35
ostatnia odpowiedź

Dot.: Zablokujcie Brazylię

Widzę, open, że ty tę metodę poleciłeś 🙂 Trzeba blokować w konkretnej metodzie wysyłki!

Wiadomość 32 z 35
ostatnia odpowiedź

Dot.: Zablokujcie Brazylię

Polecam więc - trzeba blokować w konkretnej metodzie wysyłki! Jak masz jedną, to oczywiście masz blokadę dla wszystkich przedmiotów z tą metodą, super, szkoda, że nie wiedziałem o tym wcześniej 😞 Teraz pozostaje mi kontakt z kupującym, jeżeli to nie oszust, to może będzie można się dogadać, no i mam nadzieję, że coś tam się faktycznie ruszyło w Brazylii i nie idzie już tam priorytet 2 miechy Emotikon: LOL

Wiadomość 33 z 35
ostatnia odpowiedź

Dot.: Zablokujcie Brazylię

Ja polecam nie blokować, mam miesięcznie 10 wysyłek do Brazylii i wszystko poza jak na razie jedną dochodzi. Co któryś klient jak dostanie paczkę po 2 miesiącach nie ma do nas pretensji, wie że to wina jego poczty. Jak na razie nigdy jeszcze nie straciłem kasy na wysyłce do Brazylii. Za bardzo panikujecie, ja wysyłam do nich dalej i będę wysyłać, nie widzę powodu żeby blokować.

Wiadomość 34 z 35
ostatnia odpowiedź

Dot.: Zablokujcie Brazylię

aktualnie mam przesyłki z września które wiszą w statusie.Jeśli nie ma sporu to tylko dlatego że ludzie są wyrozumiali,mi się nie kalkuluje 30% sporów w wysyłkach do Brazylii

Wiadomość 35 z 35
ostatnia odpowiedź