anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Wypłaty wstrzymane - Ponowna aktualizacja danych konta, dla serwisów międzynarodowych?

Witam,

 

Zostałem poproszony przez Ebay o aktualizację danych do konta bankowego. Pojawił się taki komunikat: "Twoje wypłaty będą wstrzymane, dopóki nie zaktualizujesz danych konta. Zaktualizuj informacje do dnia 03 wrz, 2021, aby uniknąć dalszych ograniczeń"

A taki na Ebay.com : "Your payment information is not available on international eBay sites. To view and update this information, please go to Payments on the PL site"

 

Aktualizowałem już konto 27.05  poprzez weryfikację mikroprzelewami. 

I właściwie nie jestem pewien o co chodzi. Może to przez to, że sprzedaję na Ebay.com i powienienem zaktualizować coś w płatnościach dla przelewów międzynarodowych?

Problem jest taki, że jak wchodzę w ustawienia i dają aktualizację, to nie działa. System pyta mnie o numer konta, później stary numer w celu weryfikacji, następnie kod sms i jak wprowadzę to wracam to podania starego numeru konta.

 

Nie wiem co robić, jeśli ktoś aktualizował dane do przelewów dla zagranicznych serwisów, to proszę o pomoc. 

 

pozdrawiam i z góry dziękuję

Wiadomość 1 z 7
ostatnia odpowiedź
6 ODPOW. 6

Dot.: Wypłaty wstrzymane - Ponowna aktualizacja danych konta, dla serwisów międzynarodowych?

Są kłopoty z aktualizacją ze strony systemu. Należy myśleć jak maszyna aby wypełnić zadania maszyny. Spróbuj tak: usuń bank, konto, wtedy eBay poprosi o nowe i wpisz ponownie z poprawkami lub bez jeśli nic się nie zmieniło. Komputer zanotuje że nastąpiła aktualizacja o co przecież chodziło i problem powinien zniknąć. U mnie tak pomogło.

 

Wiadomość 2 z 7
ostatnia odpowiedź

Dot.: Wypłaty wstrzymane - Ponowna aktualizacja danych konta, dla serwisów międzynarodowych?

Dziękuję bardzo za pomoc.

Wiadomość 3 z 7
ostatnia odpowiedź

Dot.: Wypłaty wstrzymane - Ponowna aktualizacja danych konta, dla serwisów międzynarodowych?

Czy pomogło?

Wiadomość 4 z 7
ostatnia odpowiedź

Dot.: Wypłaty wstrzymane - Ponowna aktualizacja danych konta, dla serwisów międzynarodowych?

Mam to samo co ty  ,  i nie można nić zrobić .Zobacz czy nie masz błędu w typie działalności firmy .Ja mam zamiast przedsiębiorca jednoosobowy  ,spółka osobowa  , a co za tym idzie konto nie będzie się zgadzać ponieważ spółki muszą mieć konto bankowe na nazwę firmy  , a ja mam na nazwisko   i imię   , .Trzeba zmienić typ konta ze spółki na przedsiębiorca jednoosobowy  ,jednak przy zmianie pojawia się błąd  i walczę już z tym 6 tygodni a ebay tylko każe czekać bo mają problemy techniczne .Kontaktuj się najlepiej na facebook.com lub de obsługa konta facebook pl to żenada .tam nic nie chcą wiedzieć a to właśnie nasza strona powinna na w tym pomagać , ponieważ ustawienia można zrobić wyłącznie na polskiej stronie.

 

Wiadomość 5 z 7
ostatnia odpowiedź

Dot.: Wypłaty wstrzymane - Ponowna aktualizacja danych konta, dla serwisów międzynarodowych?

U mnie w końcu pomogło ponowna weryfikacja konta poprzez przedstawienie wyciągu bankowego, na którym był widoczny nr rachunku i moje dane. 

Ale żeby nie było tak różowo, wstrzymali mi wypłaty bo nie miałem dodanej alternatywnej formy płatności na potrzeby regulowania opłat. Dodałem więc kartę kredytową, którą po 2 dniach wywaliło, teraz  dodałm znowu i zobaczymy.

Zgadam się, że trzeba pisać od razu do Ebay.com nie wiem co się stało z polską obsługą ale kiedyś było lepiej.  

Wiadomość 6 z 7
ostatnia odpowiedź

Dot.: Wypłaty wstrzymane - Ponowna aktualizacja danych konta, dla serwisów międzynarodowych?

pomogła ponowna weryfikacja konta poprzez przedstawienie wyciągu bankowego, na którym był widoczny nr rachunku i moje dane. Teraz dla odmiany chcą 2 formy płatności do regulowania opłat i już 2 raz dodaję tą samą kartę kredytową... 

Wiadomość 7 z 7
ostatnia odpowiedź