anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Subskrypcja Duży Sklep .pl, fr, co.uk. Sposób rozliczania.

Witam,

Mam prośbę o wytłumaczenie w jaki sposób działa wykupienie subskrypcji sklepu. Wg. pomocy ebay:

 

"Ile bezpłatnych ofert mogę od wystawić za granicą, jeśli mam Duży sklep lub Megasklep?

To, ile ofert Kup teraz możesz wystawić bezpłatnie w zagranicznych serwisach eBay, zależy od serwisu.

Przykład dla eBay.de wg info z września 2016 r.:
  • Subskrybent Dużego Sklepu na eBay.pl będzie mógł co miesiąc wystawić na eBay.de 2500 ofert Kup teraz bez opłat za wystawienie, czyli tyle samo, co niemiecki sprzedawca subskrybujący Top-Shop (odpowiednik Dużego Sklepu na eBay.de)."

http://pages.ebay.pl/help/sell/stores.html

 

Czyli jeśli dobrze rozumiem, wykupuję na ebay.pl subskrypcję Duży Sklep i wystawiam za darmo w serwisach .pl, de, fr, co.uk i innych?

 

Niestety w rzeczywistości wychodzi, iż jest to nie prawdą. Czemu tak twierdzę? Mamy wykupioną subskrypcję "Boutique À la Une" na ebay.fr, odpowiednik polskiego dużego sklepu. Dla testu wystawiliśmy jedną aukcję na ebay.co.uk. Po sprawdzeniu salda okazało się iż naliczyło opłatę za wystawienie aukcji.

 

Skąd więc informacje o możliwości darmowego wystawiania na zagranicznych serwisach?

 

 

 

 
Wiadomość 1 z 4
ostatnia odpowiedź
3 ODPOW. 3

Dot.: Subskrypcja Duży Sklep .pl, fr, co.uk. Sposób rozliczania.

Okazało się iż wystawienie na ebay.pl podlega pod subskrypcję .fr, gdyż nie pobrało mi opłaty za wystawienie. Wnioskuję więc, iż - wykupienie subskrypcji .pl bedziemy mogli wystawiac za darmo na wszystkich europejskich odpowiednikach prócz co.uk.

Wiadomość 2 z 4
ostatnia odpowiedź

Dot.: Subskrypcja Duży Sklep .pl, fr, co.uk. Sposób rozliczania.

w UK też za darmo

Wiadomość 3 z 4
ostatnia odpowiedź

Dot.: Subskrypcja Duży Sklep .pl, fr, co.uk. Sposób rozliczania.

Twierdzi Pan, iż po wykupieniu polskiej subskrybcji, mimo wystawiania poprzez ebay.co.uk, opłata za wystawienie nie zostanie pobrana?

 

Skąd więc zupełnie inny cennik i limity?

http://sellercentre.ebay.co.uk/business/what-fees-youll-pay

 

W przypadku pozostałych krajów cennik i limity są niemal identyczne.

 

Wiadomość 4 z 4
ostatnia odpowiedź