Sprzedawanie za granicę
anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Posty na forum

Niewidoczne aukcje na ebay.de mam inny problem

Witam! Od pewnego czasu zauważyłem, ze klienci przez wyszukiwarkę ebay nie mogą wyszukać moich aukcji na ebay.de. Nawet jak przepisują wszystkie słowa kluczowe. Nie wiem czym to jest spowodowane? Może mi ktoś pomoc? Sprzedaje juz od kilku lat na ebay...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 110 Wyświetlenia
  • 0 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Odwołanie od zakończonego sporu oficjalnie już nie działa

W 9 dniu dni od zakończenia sporu odwołałem się od decyzji udowodniłem że przedmiot został dostarczony.W czasie sporu jeszcze nie było "deliverd" Bot z ebay odpisał mi żebym prosił kupującego o zwrot pieniędzy,kupujący napisał że mi nie odda pieniędz...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 680 Wyświetlenia
  • 8 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Rozwiązane! Pomóżcie !

Witam wszystkich proszę o rade nie wiem co zrobić, 30 października sprzedałem do Brazylii 2 koszulki, po 2 tygodniach czasu użytkownik poprosił o numer przesyłki więc mu podałem, po 3 tygodniach wniosł sprawe do ebaya o zwrot pieniedzy które niestety...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 298 Wyświetlenia
  • 2 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Mcie kłopoty takie na ebay.de czy tyko ja ? Napiszcie

Od wczoraj od dwunastej naszego czasu mam kłopot z edycją aukcji. Nie mogę edytować wystawiać aukcji to znaczy zmieniać zdjęć wystawiac dodatkowych. Raz się uda raz nie. Wywala mnie i wraca do pierwotenego utawienia aukcji.Mało tego. Nie mam konta za...

Rozpoczęcie sprzedaży - widoczność na zagranicznym eBayu

Witam Wiem, że takich tematów jest bez liku i proszę mi wierzyć - przeczytałem je wszystkie. Wiele z nich ma jednak po kilka lat, być może coś się pozmieniało. Nadal mam jednak wątpliwości, sprzeczne informacje i chciałbym uzyskać odpowiedzi pod moje...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 830 Wyświetlenia
  • 6 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Przed wystawieniem przedmiotu, ebay przekierowywuje na polską wersję

Witam, Mam dziwny problem. Założyłem konto ebay w Polsce, ale przez bardzo długi czas z niego nie korzystałem. Od pewnego czasu jednak mieszkam w Niemczech, więc zalogowałem się na swoje konto na niemieckiej wersji strony, zmieniłem adres zamieszkani...

Awatar użytkownika autor Nie dotyczy
  • 408 Wyświetlenia
  • 1 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Czas dostawy

Witam! Zmieniłem czas dostawy w trzech moich cennikach z 4-10 dni na 1-2 robocze, jednak na wszystkich aukcjach nadal podawany jest szacowany czas dostawy 5-11 dni roboczych. Ktoś może mi wyjaśnić jak to zmienić?Pozdrawiam.

Subskrypcja Duży Sklep .pl, fr, co.uk. Sposób rozliczania.

Witam,Mam prośbę o wytłumaczenie w jaki sposób działa wykupienie subskrypcji sklepu. Wg. pomocy ebay: "Ile bezpłatnych ofert mogę od wystawić za granicą, jeśli mam Duży sklep lub Megasklep?To, ile ofert Kup teraz możesz wystawić bezpłatnie w zagranic...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 634 Wyświetlenia
  • 3 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Rozwiązane! Prowadzenie sklepu ebay i stacjonarnego

Witam. Mam sklep stacjonarny i zamierzam prowadzic sklep na ebay. I tutaj mam pytanie: Jak sie ustrzec przed sytuacja gdy wystawilem 20 sztuk danego przedmiotu i uzytkownik ebay go kupil rownoczesnie z klientem w sklepie, lub przez moja uwage wystawi...

Sprzedaż na ebay.de - potrzebuje pomocy.

Witam, Zamierzam zacząć sprzedawać na ebay.de. Poszukuje osoby, która wprowadzi mnie w proces sprzedaży, udzieli odpowiedzi na interesujące mnie kwestie, Możliwośc współpracy, Czy znajdze się ktoś zainteresowany.?

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 134 Wyświetlenia
  • 0 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Podpowiedzcie prosze bo po prostu zapomniałem.

W którym miejscu blokuje się kraj do, któego nie chcę wysyłać. Mam dość Albanii. Ciągle mam problemy. Synek podsunie mamie kartę kredytową kupi towar za 300 € a żeby było śmieszniej prosi mnie aby na paragonie było 30 €. Kit mamie wciśnie może się ud...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 291 Wyświetlenia
  • 2 odpowiedzi
  • 0 podziękowania
Autorzy z największą liczbą podziękowań